iPhone 6 Sırası Başladı

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iPhone 6 Sırası Başladı

Tüketim çılgınlığının geldiği son nokta: Apple henüz resmi olarak tanıtmadı, ancak iPhone tutkunları yeni iPhone 6 için Apple mağazası önünde sıraya girdi bile!

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Bence eğlenceli bir şey hemen ön yargılı davranmamak gerek, havalar güzlese sevgilinle bir aksiyon yaşamak istersen çadırını falan kuruyorsun eğleniyorsun ne güzel işte.
5 gün var daha , orada harcanan zamana yazık günah değil mi ?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
5 gün var daha , orada harcanan zamana yazık günah değil mi ?

Biz balıkçı bir aile olduğumuz için 1 hafta bile kaldığımız oluyor zaman buldukça gidiyoruz eniştemlerle vs, yaşamadan anlayabileceğiniz bir şey değil gayet eğlenceli güzel bir şey neden insanlara yazık olsun ki? beyinleri yokmu onların? isteyen çıkıp gider.

Balıkçılıkla ne alakası var derseniz hani hemen hemen aynı işe geliyor sadece balık tutmuyorsun orada bekliyorsun eğleniyorsun.

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Biz balıkçı bir aile olduğumuz için 1 hafta bile kaldığımız oluyor zaman buldukça gidiyoruz eniştemlerle vs, yaşamadan anlayabileceğiniz bir şey değil gayet eğlenceli güzel bir şey neden insanlara yazık olsun ki? beyinleri yokmu onların? isteyen çıkıp gider.

Balıkçılıkla ne alakası var derseniz hani hemen hemen aynı işe geliyor sadece balık tutmuyorsun orada bekliyorsun eğleniyorsun.
Sizin düşüncenizi saygı duyuyorum ama bana göre sıkıcı ve gereksiz bir olay telefon sırası beklemek.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Sanki telefon yeniden icat olmuş gibi bu neyin yaygarası anlamıyorum, kasada küçük dokunuşlar azıcık işlemci, azıcık ram,azıcık piksel fazlalığı millet neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum, dev gibi led tv ler 1000 civarı iken bu avuç içi aletlere 2000 ler 2500 ler vermek neyin nesi bu cihazın ederi aslında max 500tl yi geçmez

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Sizin düşüncenizi saygı duyuyorum ama bana göre sıkıcı ve gereksiz bir olay telefon sırası beklemek.

Orası kesin tabi ki sıkıcı ama işte gençler eğlence olsun diye gidiyorlar, 7/24 3g açık ellerinden telefonları düşmüyordur zaten :D iphone paralarınında yarısını yiyorlar o sırada :mrgreen:

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
şu t-shirt'lerine reklam alan arkadaşları sahiden tebri ediyorum
bir hafta boyunca neredeyse dünyadaki bütün gazetelerde fotoğrafları çıkacak
bedavaya bu kadar büyük reklam yapmak mümkün değil.

Noxeble

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Stabilite / Performans / Kalite bu 3'lüyü bilmeyen bu eğlenceyide bilemez. :)

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Harbiden Nedir Buya İlk Alsan Almasan Ne Olur Zaten Adamlar İstemediğiniz Kadar İphone Satacak Aklıma Bir Çinli Geldi İphone Ve İpad Alabilmek İçin Böbreğini Satmış Allah Akıl Dağıtırken Bunlar Nerdeydi Acaba

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ne gerek var beklemeye sanki sen muhtaçsın almazsan olmaz

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Adamlar mutluluğu dünya malında buluyor, varsın bir hafta beklesinler çok görmeyin.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
sırada duranlara para veriyorlar diyorlar

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bir cihaz almak için tamam 3-5 gün sırada beklemek saçma olabilir ama, orda duranların cogunun hikayesi farklı
Belli bir amaç için ordalar ve telefon bahane, kimi kitap çıkartmış reklam için orda kimi başka bir eğlence için vs. Bir çoğunun amaçları farklı...

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Bildigin gerizekalilik yani. Baska bise degil birbirimizi kandirmayalim.

ozakin70

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu tipler ilk partiyi alir genelde sorunlu olur diger partileride biz aliriz ama teknoloji sans isi tersde tepebilir;)

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bu durum sanki artık reklama ve düşen hisseleri canlandırmaya çalışılmış bir hareket gibi geliyor. Tamam elbette 1 bilemedin 2 gün önceden bekleyen bir kitle vardı elbet ancak, bu apple ın faydalanacağı türden bir gelişme ;)