iphone 6 plus telefonum çalındı

Bu konuyu okuyanlar

farezmax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar iphone 6 plus telefonumu çaldılar.iphone mu bul etkindi cihazda.telim çalındığında mobil verim kapalı konumdaydı.icloud dan iphonemi bul dediğimde cihazlarınız çevrımdışı diyor.ses çal ve kayıp moduna aldım.internete bağlandığında bu uygulamalar etkinleşecek yazıyor.telefonumu açtıklarında iphone mu bul devreye girer mi yoksa cihazın internete bağlandığında mı iphone mu bul devreye girer.karakola bildirdim.imei numaramı.10 gündür bir haber yok.iphone mu bul nasıl devreye girer .telefonumu kullanabilirler mi.kullanamazlarsa parçalayarak parçalarını okuturlar mı.geri gelirmi telefonum.yoksa soğuk su mu içeyim.neler yapmayalım yardımcı olabilecek var mı

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Dostum cihazı kulanmak icin mecbur internet kullanacaklar. O cihazda herhangi bir internet ağına bağlanildiginda direk konum gider ve kayıp moduna geçer, cihazı internete bağlamadan sifirlayamazlar, sıfırlamak icin yine senin şifren gerekir. Yanı o cihazı kullanamazlar. Gecmiş olsun.

farezmax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki parçalayarak kullanırlar mı cihazı ekranını bataryasını vb.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
peki parçalayarak kullanırlar mı cihazı ekranını bataryasını vb.

Ekran batarya vb bileşenler kullanılır ama anakart kullanılamaz çünkü anakart demek çihazın kimliği demek sizin cihazınızın ıme numarası kullanır ve bu anakartı kullanan her kimse eni sonu ona ulaşılacaktır bu konudan haberi olmasada..