İphone 6 plus mı ? samsung galaxy s6 edge plus mı?

Bu konuyu okuyanlar

ORBAYSS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkdaşlar merhaba SDN de ilk konum,
çok cihaz değiştiriyorum genelde al kullan kar et politikasıyla çalışıyorumda iphone 6 plus kullanıyorum şuanda ama samsung s6 edge plus da aklımı çelmiyor eğil ama aldığımda zarar edecem sanırım sizin öneriniz nedir? ha bu arada gazeteciyim her an şarja ve internet hızına ihtiyacım oluyor öneririken bunlarıda baz alırsınız :D

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
ben iphoneciyim iphone 6 plus kullanıcısıyım son derece memnunum cihazımdan oldukça seri calişmakta :) s6 edge ve note5 de kullanıyorum

ORBAYSS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
s6 edge plus donanım olarak mukemmel de stabil değil touch wizz ama aklım kaymış durumda 2100+vermek pek mantık işi değil gibi

Kağan İlli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence değmez kullandığınız telefon zaten iyi.Çok fazla değiştirmek istiyorsanız s7 yi bekleyin derim s7 çıkınca s6 edge plus ucuzlar.

ORBAYSS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
haklısın öyle yapayım zaten kullandıgım cıhaz 64 gb her ışımıde goruyorda tasarım olarak guzel dı teşekkür ederim :D hepinize

CaStRoLL

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
al sat yapıyorsan İphone'dan şaşma küçük altın gibi isteiğin zaman istediğin paraya satılıyor ancak kullanıcı olarak ilk önce hangi işletim sistemi senin için önemli. S6 Edge tasarım olarak mükemmel bir cihaz. İki cihaz da silah gibi hangisini alırsan al pişman olmazsın ancak iphone şarj konusunda telefonu uykuya alınca neredeyse şarj gitimiyecek şekilde bir sistemi var

Black_Yunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Performans ve bir cep bilgisayarı istiyorsan s6 edge plus fakat stabilite istiyorsan iphone 6 plus

Şahsi fikrim s6 edge plus

Türe

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Kullanım alanları farklı olduğu için öncelikle ne istediğini iyi bilmelisin.

Eğer ben bilgisayardan uzak olduğumda da işlerimi rahat halledeyim , .zip & .rar vb. tarzında şeyleri rahatlıkla açayım , daha özgür olayım dersen Android ,

Yok benim için günlük hayattaki pratik kullanım , hız , stabillik ve güncelleme desteği daha önemli diyorsan iOS.

Benim tercihim iOS oldu. Hem Note 5 ' i hem iPhone 6'yı kullandım(iPhone'u hala kullanıyorum.) 2'si de güzel cihazlardı tek kriter bence senin ne istediğin.

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Samsung alıp satarsan illa ki zararın daha fazla olur..

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Edge plus guzel bir telefon touchwiz olsun her deyi iyi ben note 5 kullaniyorum telefon cok akici stabilite sorunlari bulunmuyor bu konuda kafan rahat olsun iphone plus serisi tamamen tasarim ozurlusu bir seri takoz gibi cerceve var ve bu beni cok rahatsiz ediyor. Bence edge serisi tasarim kamera ve ekran olarak iphone agir basiyor. Iphone da kendi isletim sistemi ile agir basıyor.ancak benim tercigim edgeden yana olacaktır

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
kullanıcının bekletinlerine göre cihaz önermek gerekiyor :)

yukarıda arkadaş anlatmış zaten fazla söze gerek yok..

ORBAYSS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
valla arkdaşlar dün cihazımı sattım bayada kar ettim ama bu al sat işinden oldukça sıkıldım şuan alacağım cihazı uzun süre kullanmak istiyorum kafamda s 6 edge plus var baktım tipi tasarımı çok güzel birde arkdaşımın birinde blackbery priv var onuda beğendim . açıkcası cihaz değiştrme hastalığımı yenmek istiyorum ama sizlerin önerisiyle alcam s6 edge pls yada note 5 başka önerisi olan varsa az çok ne istedğim belli hepinize verdiğiniz cevaplardan ötürü teşekkür ederim.
edit. lg v10 bu ara hoşuma gdiyor nasıl olur sizce

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
valla arkdaşlar dün cihazımı sattım bayada kar ettim ama bu al sat işinden oldukça sıkıldım şuan alacağım cihazı uzun süre kullanmak istiyorum kafamda s 6 edge plus var baktım tipi tasarımı çok güzel birde arkdaşımın birinde blackbery priv var onuda beğendim . açıkcası cihaz değiştrme hastalığımı yenmek istiyorum ama sizlerin önerisiyle alcam s6 edge pls yada note 5 başka önerisi olan varsa az çok ne istedğim belli hepinize verdiğiniz cevaplardan ötürü teşekkür ederim.
edit. lg v10 bu ara hoşuma gdiyor nasıl olur sizce
S6 edge plusta note 5 te performans olarak ayni cihazlae keyfine gore al birini