Iphone 6 Plus , Iphone 6S Plus , Note 5

Iphone 6 Plus , Iphone 6S Plus , Note 5

• Iphone 6 Plus

Kullanılan: 0 0.0%
  • Iphone 6S Plus

Kullanılan: 4 44.4%
  • Note 5

Kullanılan: 5 55.6%

• Kullanılan toplam oy
    9

Bu konuyu okuyanlar

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Bu üç telefondan birini alma imkanım var fakat eskiden Samsung kullanıyordum S3 ve yavaşlamalar kasmalar ve güncellemelerin doğru düzgün gelmemesinden dolayı çok fazlasıyla beni kendisinden itti, S3'den sonra Iphone 5 16 Gb geçtim. Iphone'ye çok alıştım. Çok fazla uğraşmıyorum telefon ile Swarm Watsapp , Facebook Instagram Paypal kullanıyorum. Iphone'ye de çok alıştım aslında hangisini tercih etmeliyim ?
Anket'e de katılırsanız sevinirim...

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
6s plus varken 6 plus nedir? 6s plus veya note 5 diye sorsan daha doğru olur gibime geldi. Note 5 şimdi alma derim yazı bekle Micro sd kart girişi olacak olan note 6 derim, ama iOS'a alıştıysan androide birdaha bulaşma derim.

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
6s plus varken 6 plus nedir? 6s plus veya note 5 diye sorsan daha doğru olur gibime geldi. Note 5 şimdi alma derim yazı bekle Micro sd kart girişi olacak olan note 6 derim, ama iOS'a alıştıysan androide birdaha bulaşma derim.
Samsung'da android hala eskisi gibi ise, geçmemeyi düşünüyorum aslında IOS Fazlasıyla yetiyor çünkü Apple sadece yapacağın gün içersinde yapacağın işlemlere izin veriyor ve bu daha da çok güzel Android ise büssürü özellik vs görünüm var hepsini kullanamıyorsun. 6 Plus derken o da bana yeterli olduğu için onu da seçeneklerime sundum.
16 GB yetersiz kalıyor sanırım. 64 Gb alsam yeterli olur mu ?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
64 GB yeterli olacaktır.

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
6S Plus yada bekleme imkanınız varsa 7 yi bekleyin...

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Samsung eskisi gibi degil sadece bunu bil
Eger iostan sıkıldiysan android bir note 5 seni uzmez

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
6S Plus yada bekleme imkanınız varsa 7 yi bekleyin...

Bekleme imkanım var, eğer fiyatları fazla yüksek olursa Iphone 6S Plus alacağım fakat hemen hemen aynı olursa 7 almaya'da niyetim var 7'nin çıkış tarihi belli mi ve fiyat konusunda nasıl ?
Samsung eskisi gibi degil sadece bunu bil
Eger iostan sıkıldiysan android bir note 5 seni uzmez
herkes bunu söylüyor fakat bu konuda fazlasıyla kararsızım.
Aslında S7 edge bile düşünüyorum bazen...
fakat alıyorsun kısa süre sonra fiyat düşüyor fazlasıyla ama Apple'de öyle değil.

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
İphone 7 Eylül Ekim gibi çıkar...Çıktığı zamanki fiyatı yüksek olursa sizin için bir başka avantajı da 6S Plus ın fiyatını biraz düşürebilir...

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Bekleme imkanım var, eğer fiyatları fazla yüksek olursa Iphone 6S Plus alacağım fakat hemen hemen aynı olursa 7 almaya'da niyetim var 7'nin çıkış tarihi belli mi ve fiyat konusunda nasıl ?

herkes bunu söylüyor fakat bu konuda fazlasıyla kararsızım.
Aslında S7 edge bile düşünüyorum bazen...
fakat alıyorsun kısa süre sonra fiyat düşüyor fazlasıyla ama Apple'de öyle değil.
Sen bilirsin s7 edge hosuna gidiyorsa alabilirsin
Degisiklik istiyorsan note 5 de s7 edge de seni uzmez haberin olsun. Android gecmek istiyorsan tabi. Istemiyorsan 6s plus al devam et

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
İphone 7 Eylül Ekim gibi çıkar...Çıktığı zamanki fiyatı yüksek olursa sizin için bir başka avantajı da 6S Plus ın fiyatını biraz düşürebilir...
Eylül'e daha çok varmış, o zaman'a kadar bekleyemeyeceğim. fakat, eylül'e 4 veya 5 ay kala almayı düşünüyorum.
Eğer o zamanlar 128 GB fiyatında düşüş olursa onu almayı düşünüyorum yükselirse tabi 64 GB.
Peki telefon'u Turkcell den mi yoksa Vodafone'den mi almamı önerirsiniz.
Sen bilirsin s7 edge hosuna gidiyorsa alabilirsin
Degisiklik istiyorsan note 5 de s7 edge de seni uzmez haberin olsun. Android gecmek istiyorsan tabi. Istemiyorsan 6s plus al devam et
Benim için Güncelleme çok önemli,aslında bazen hoşuma gidiyor Samsung fakat fazlasıyla alıştım IOS sistemine sanırım, IOS alacağım, önerin ve düşüncen için sana teşekkür ederim alacağım zaman tekrardan senin yorumlarını değerlendireceğim.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Eylül'e daha çok varmış, o zaman'a kadar bekleyemeyeceğim. fakat, eylül'e 4 veya 5 ay kala almayı düşünüyorum.
Eğer o zamanlar 128 GB fiyatında düşüş olursa onu almayı düşünüyorum yükselirse tabi 64 GB.
Peki telefon'u Turkcell den mi yoksa Vodafone'den mi almamı önerirsiniz.

Benim için Güncelleme çok önemli,aslında bazen hoşuma gidiyor Samsung fakat fazlasıyla alıştım IOS sistemine sanırım, IOS alacağım, önerin ve düşüncen için sana teşekkür ederim alacağım zaman tekrardan senin yorumlarını değerlendireceğim.
Tamamdir rica ederim
Sistem sevmekle alakali bir durum ben ios kullanmadim annemde vardi onda kurcaliyordum
Ben touchwiz seviyorum ondan samsung kullaniyorum

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Aslında ikisinden de almanı önermem ama mecbursan hangisi fiyatına daha az fark koyuyorsa onu tercih et...Bir de teknoloji mağazalarının anlaşmalı banka kredi işleri var onları araştır onlar biraz daha uygun oluyo...

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Aslında ikisinden de almanı önermem ama mecbursan hangisi fiyatına daha az fark koyuyorsa onu tercih et...Bir de teknoloji mağazalarının anlaşmalı banka kredi işleri var onları araştır onlar biraz daha uygun oluyo...
Neden almamamı tavsiye edersiniz ? fazlası ile fiyat koydukları için mi ?

Apple'nın kendi sitesinden aldığımda bankadan taksit yapılıyor mu herhangi bir fark olur mu

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Operatörler telefonun normal fiyatının biraz fazlasına satıyor bide 24 ay sizi oraya bağımlı yapıyor ama teknoloji mağazalarındaki kredilerle alırsanız 9 veya 12 taksit yaptırabiliyorsunuz...Apple'ın kendi sitesi taksit yapmıyor diye biliyorum...