iPhone 6 Plus İçin Multi-Touch Onarım Programı

Bu konuyu okuyanlar

Berke 7856

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Not;Öncelikle bu program apple tarafından başlatılan Iphone 6 serisini kronik sorunu içindir

Bu yazı apple resmi sitesinden alıntıdır sadece bilgi içindir ben bu yazıyı 5 gün aradım
-----------------------------------------------------------

iPhone 6 Plus İçin Multi-Touch Onarım Programı

Apple, birden çok kez sert bir yüzeye düşürülen ve ardından strese maruz kalan bazı iPhone 6 Plus aygıtlarında ekranda titreme veya Multi-Touch sorunları görüldüğünü belirledi.

iPhone 6 Plus'ınız yukarıdaki bulguları gösteriyorsa, aygıtınızın çalışır durumda olması ve ekranınızın çatlak ya da kırık olmaması koşuluyla Apple, aygıtınızı 609 TL servis ücreti karşılığında onaracaktır.

Apple, bu sorunla ilgili olarak Apple'a veya bir Apple Yetkili Servis Sağlayıcısına servis onarımı ücreti ödemiş müşterilerle irtibata geçerek geri ödeme yapacaktır. Bu sorunla ilgili olduğunu düşündüğünüz bir onarım için ödeme yaptıysanız ve sizinle irtibata geçilmediyse lütfen Apple'a ulaşın.

ödeme tutarı, iPhone 6 Plus'ınızın ilk servis işleminde ödediğiniz ücret ile 609 TL'lik servis ücreti arasındaki farka eşit olacaktır.

Servis İşlemi

Aşağıdaki servis seçeneklerinden birini belirleyin. Herhangi bir servis işleminden önce aygıtınızın çalışır durumda ve programa uygun olduğunu doğrulamak için iPhone'unuz incelenecektir. Bu program yalnızca iPhone 6 Plus için geçerlidir.

• Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı - Buradan bir randevu alın.
  • Apple Satış Mağazası - Buradan bir randevu alın.
Not: Kablosuz iletişim operatörü iş ortakları bu programa katılmamaktadır.

iPhone 6 Plus'ınızı servis işlemine hazırlamak için lütfen verilerinizi iTunes veya iCloud'a yedekleyin.

Orijinal link
iPhone 6 Plus İçin Multi-Touch Onarım Programı - Apple Destek

--- Gönderi Güncellendi ---
Tüm sdn forum kullanıcı arkadaşlarım ben bu sorunu yaşadım çok aradım bu yazıyı tek isteğim 1 kişiye yardımımın dokunabilmesi

Bu yazı alıntıdır bulunması benim için zordu sizi de bilgilendirmek istedim lütfen yorum yazın ;)

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Ellerine sağlık faydalı bilgi olmuş.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
6 plus kullanan arkadaşlar için iyi olmuş. Teşekkür ederiz forum adına:)

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Güzel konu olmus.haber icin tesekkurler