Yardım İphone 6 Plus Ekranda Saydam Çift Çizgi Çıkıyor.

Bu konuyu okuyanlar

AHMETSCAN_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba, bugün top oynarken arkadaşım beni videoya çeksin diye kameraya çekmesini istedim. Topa vurdum, top telefona geldi ilk arkadaşımın gözünün altına çarptı sonrada yere fırladı. Ekranda veya kasada herhangi bir hasar yoktu. Ekran koruyucu Cam'a bile bir sıkıntı gelmemişti. Fakat, şimdi fark ettim ortanın hafif sol tarafında çift çizgi çıkıyor. Böyle her zaman çıkmıyor arada çıkıyor ve çıktığında çizginin çıktığı yerin sol tarafında dokunmatik çalışmıyor. Sorun nedir?

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Ekranda problem olmayıp bağlantı flex kabloda çıkma olmuş olabilir. Yada oynama temassızlık.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Merhaba, bugün top oynarken arkadaşım beni videoya çeksin diye kameraya çekmesini istedim. Topa vurdum, top telefona geldi ilk arkadaşımın gözünün altına çarptı sonrada yere fırladı. Ekranda veya kasada herhangi bir hasar yoktu. Ekran koruyucu Cam'a bile bir sıkıntı gelmemişti. Fakat, şimdi fark ettim ortanın hafif sol tarafında çift çizgi çıkıyor. Böyle her zaman çıkmıyor arada çıkıyor ve çıktığında çizginin çıktığı yerin sol tarafında dokunmatik çalışmıyor. Sorun nedir?
İç panel darbe almış ya idare edlir yada değişecek

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Üstteki yorumda yazıldığı gibi flex kablo oynamış olabilir. Flex kablosunu tam olarak oturttuktan sonra yine aynı şekilde çizgiler çıkıyorsa iç panel darbe almış demektir.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,749
İçindeki LCD Panel hasar almış olmalı.