İphone 6 ipad 2 den sonra alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Yasinpekk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bir kac hafta sonra telefon almayı dusunuyordum .Z3 ile i6 arasında gittim geldim ve i6 yı daha iyi buldum .Ama 1 gb ram az geldi arastırma yaptım ve yeterli oldugunu fazla bile oldugunu gordum . Herkes ios e 1 gb ram fazla bile derken ipad air 2 , 2 gb ram ile geldi .Hani yeterliydi diye dusundum ve bir kisi ipad e 2 ekran birden kullanacak ileride dedi .Samsung gibi .Ama dusundum bir sene sonra iphone lerde de 2 gb ram i gorecek olucaz herhalde .İphone 4 ün kasarak o.dugu gibi bi telefon kullanmak istemiyorum .Sizce her seye ragmen iphone 6 ,2 veya 3 sene gider mi kasmadan .

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Iphone 6 rahat 4 5 sene kullanırsın ios ram yemiyor android gibi ondan 1gb yapiyorlar

Yasinpekk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Iphone 6 rahat 4 5 sene kullanırsın ios ram yemiyor android gibi ondan 1gb yapiyorlar

Evet ama neden ipad air 2 cekirdek sayisini 2den 3 e arttirdi ve ram miktarini 2 gb yapti ? 1gb neden yetmedi ona da arttirildi

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ipad Air 2 alman tavsiyemdir bosver iphone'u yanina da bir zenfone 5 al al sana mükemmellik :)

Yasinpekk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ipad Air 2 alman tavsiyemdir bosver iphone'u yanina da bir zenfone 5 al al sana mükemmellik :)

Ben okul yurt okul yurt la geciyor abi .İpad alsam kullanacak zaman yok artık dokunmatik telefona gecis yapmak istiyorum .Yolda hafta sonu ve tenefuslerde kullanicam

0mrdr5

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
iphone 6 değil de seneye çıkacak 2 gb ram ve üç çekirdekli a9 ile 6s seni bir 4 sene rahat götürür artık teknoloji de tıkandı yapılabilecekler kısıtlı

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
iphone 6 değil de seneye çıkacak 2 gb ram ve üç çekirdekli a9 ile 6s seni bir 4 sene rahat götürür artık teknoloji de tıkandı yapılabilecekler kısıtlı

A9 çıkarır çift çekirdek A9X 3 çekirdek olur... bunun garantisi yok ki :)

Son mesajlar