İphone 6 da ekran karıncalaşması

Bu konuyu okuyanlar

umut3699

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimde iPhone 6 var ve bir süre önce arabada sallandığı için ekranda karıncalanma oldu hanin çekmeyen televizyon da karıncalanma olur ya aynı şekil daha sonra düzeldi ama 1 hafta sonra fark ettim ki telefon soğuyuncada karıncalanma olmaya başladı her sabah uyandığımda aynı olayla karşılaşmaya başladım telefonu 10 dk kullanmasam aynı şeyi yaşıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim ekranı değiştirmem işe yarar mı?

senan_pro

Asistan
Reaksiyon puanı
59
işe yarıya bilir ama telefonu görmeden bir şey soyleyemem.

umut3699

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Görünürde hiç bir darbesi falan yok içini açtım ekranıda söktüm ama fiziksel olarak sağlan görünüyor

senan_pro

Asistan
Reaksiyon puanı
59

umut3699

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu size yardımcı olacaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

yardımcı oldummu?
Attığınız linkte ki konu bilgisayarla alakalı sorunumuz aynı ama çözümü olmadı ilginizde dolayı teşekkürler

Son düzenleme:

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Elimde iPhone 6 var ve bir süre önce arabada sallandığı için ekranda karıncalanma oldu hanin çekmeyen televizyon da karıncalanma olur ya aynı şekil daha sonra düzeldi ama 1 hafta sonra fark ettim ki telefon soğuyuncada karıncalanma olmaya başladı her sabah uyandığımda aynı olayla karşılaşmaya başladım telefonu 10 dk kullanmasam aynı şeyi yaşıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim ekranı değiştirmem işe yarar mı?

bir servise göndermenizi öneririm. Fakat cihaz iPhone 6 olduğu için verilen paraya değmez. Cihazın kendi fiyatından daha pahalı bir fiyat çıkabilir. Eğer sizi çok etkileyen bir karıncalanma varsa telefonunuzu değiştirmenizi öneririm.

umut3699

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir servise göndermenizi öneririm. Fakat cihaz iPhone 6 olduğu için verilen paraya değmez. Cihazın kendi fiyatından daha pahalı bir fiyat çıkabilir. Eğer sizi çok etkileyen bir karıncalanma varsa telefonunuzu değiştirmenizi öneririm.
Lise son sınıfım ders çalışmam için olmassa olmazım malum sınavda erkene alındı yeni telefon için bütçem yok bir ekran alıp değiştirmeyi denicem elim yatkındır böyle işlere

Son düzenleme:

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Lise son sınıfım ders çalışmam için olmassa olmazım malum sınavda erkene alındı yeni telefon için bütçem yok bir ekran alıp değiştirmeyi denicem elim yatkındır böyle işlere
Eğer eliniz yatkınsa böyle işlere yapmanızda bir sıkıntı yok. Fakat bununla ilgili çok detaylı içeriklere bakmalısın. Küçük bir hata yapıp telefonu kaybetmek istemezsin.

umut3699

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşlem başarılı ekran süper oldu yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler??