iPhone 5''teki Kamera Sorunu Normalmiş

Bu konuyu okuyanlar

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Konuya girerken bende büyük sorun sandım. Fiyatına göre gayet normal.

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
aslinda apple fanatikligi sacmalik ancak su da bi gercek profesyonel fotografcilar veya teknik bilgisi olanlar bilir .
bi fotograf makinasi iki ton ayar yapmadan parlak ve karanlik ortamlarda ayni kalitede calismaz :p
bunu otomatik yazilimla yapmak bukadar kucuk bi cihazda pek kolay olmuyo tabi :p
bu sorunu tam anlamiyla cozmek icin telefona soyle bi avuc buyuklugunde objektif koymalari lazim ki bu pek kolay ve kabul gorucek bisey degil :p

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
aslinda apple fanatikligi sacmalik ancak su da bi gercek profesyonel fotografcilar veya teknik bilgisi olanlar bilir .
bi fotograf makinasi iki ton ayar yapmadan parlak ve karanlik ortamlarda ayni kalitede calismaz :p
bunu otomatik yazilimla yapmak bukadar kucuk bi cihazda pek kolay olmuyo tabi :p
bu sorunu tam anlamiyla cozmek icin telefona soyle bi avuc buyuklugunde objektif koymalari lazim ki bu pek kolay ve kabul gorucek bisey degil :p

Iphone kamera lensi (70 dolarmış) ve cepte taşınabilecek kadar küçük.Iphone5'e uyarmı bilmiyorum.
Kamera-lensi.jpg
lens3.jpg
Lens.jpg
lens2.png

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Instagram yüklü gelmiş içinde işte daha ne istiyorsunuz. :p

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
sorunun ne kardeşim illa olaymı yaratıcaksın ? fanboy musun onuda çözemedim de harbiden sinir oldum şuanda!
Bozulup kizarip Morarma Oltaya Dusen Sazan Sensin Napayim Kardesim 5 Her halukarda Daha iyi bunu Yediremiyosan Yapcak Bsy yok

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
adamlar rahat tok satıcı dediğimiz olay bu ister al ister alma zorlama yok :D

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bozulup kizarip Morarma Oltaya Dusen Sazan Sensin Napayim Kardesim 5 Her halukarda Daha iyi bunu Yediremiyosan Yapcak Bsy yok

görende elinde iphone 5 var sanacak ya :D şuana kadar en iyi akıllı telefonu dedim ve bunu kimseler inkar edemez. neyse haydi bak dalgana :D

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Nokia bu hatayı yapsa piyasaya sakın çıkmasın gibi yorumlar gelirdi de apple konu olunca parayı versem de alsam hesabı, kimsenin sorun gördüğü olmuyor.

Nokia bu konuda hata yapmaz. N95 8gb telefon kullandım daha önce telefon güncelliğini yitirince sattım tabi. Bu telefonun her yerini eleştirebilirsiniz belki ama kamerasını asla. Ben onun kalitesinde fotoğraf çeken bir akıllı telefon daha kullanamadım. Renk doğruluğu, parlaklık ayarı her şeyi ile süperdi.

adamlar rahat tok satıcı dediğimiz olay bu ister al ister alma zorlama yok :D

Aynen :)

mertoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence bu apple yakında ağaçtan düşer. Sonuçta bu kadar yanlış normal değil. İos 6 da zaten fos çıktı.

Son mesajlar