İphone 5s'den beklentileriniz neler ?

Bu konuyu okuyanlar

coreysekiz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar İphone 5s'den neler bekliyorsunuz ?

hasburcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mümkünse ben iphone 5 aldıktan sonra çıkmasın ,daha 1 hafta oldu alalı , benim 5sden beklentim 1 yıl sonra çıksın ama nasıl çıkarsa çıksın

recepkng

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mümkünse kameradaki problemi düzeltsinler. Data aktarım arayüzünü daha kullanışlı hale getirsinler. veri aktarımı ve diğer paylaşımları kısıtlamayı kaldırsınlar :)

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Parmak okuyucu ile tuş kilidini açması güzel olur ve artık ios sürümüne yeni birşeyler ekleyerek çıkartmaları güzel olur türkçe siri bunun başında gelsin

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
iphone 5s ve 6 mutlaka 2 gb, hd ekran ile gelecek. tasarıma dokunmasalarda olur gayet güzel ;)

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Tasarım açısından saçma hale getirdiler. Boyu uzatıp eni sabit tuttular ki bu da saçma bir çözünürlük veriyor telefona. Bu yüzden ekranın genişliğini biraz daha arttırmaları gerekiyor. Şu anda bile tek elle mesaj yazmak zor. Ne anlamı var ekranı sabit tutmanın ? Ya 4S'deki ekran gelsin yada genişletilsin. Şahsi fikrim ise tamamen yeni bir tasarım geliştirmeleri. Artık sıktı çünkü.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Mümkünse kameradaki problemi düzeltsinler. Data aktarım arayüzünü daha kullanışlı hale getirsinler. veri aktarımı ve diğer paylaşımları kısıtlamayı kaldırsınlar :)

Hocam kameradaki problem eğik göstermesi mi ? :)

recepkng

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tasarım açısından saçma hale getirdiler. Boyu uzatıp eni sabit tuttular ki bu da saçma bir çözünürlük veriyor telefona. Bu yüzden ekranın genişliğini biraz daha arttırmaları gerekiyor. Şu anda bile tek elle mesaj yazmak zor. Ne anlamı var ekranı sabit tutmanın ? Ya 4S'deki ekran gelsin yada genişletilsin. Şahsi fikrim ise tamamen yeni bir tasarım geliştirmeleri. Artık sıktı çünkü.

Hocam kameradaki problem eğik göstermesi mi ? :)

images

Bahsi geçen problemimiz :)

İrResistible-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0

13 MP iSight Kamera olucak.
Data aktarım arayüzü ios la bağlantılı oldugu için depişmeyecek kısıtlamalar kalkmayacak.

Parmak okuyucu ile tuş kilidini açması güzel olur ve artık ios sürümüne yeni birşeyler ekleyerek çıkartmaları güzel olur türkçe siri bunun başında gelsin

Parmak izi okuyucu olayı zor Türkçe siride aynı şekilde zor 2 sininde 5s te gelmeyecegını sımdıden soyleyeyım

iphone 5s ve 6 mutlaka 2 gb, hd ekran ile gelecek. tasarıma dokunmasalarda olur gayet güzel ;)

iOs için 1 gb ram yeterli android değil bu 1 gb Ramda telefon bostayken 870 mb bos ram oluyor Hd ekranla falanda gelmeyecek Gelirse Retina Display Plus İle Gelir.

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
o kadar para vereceksem, gidip dolaptan birami getirmesini beklerim..

recepkng

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Basın açıklamasını araştır asıl bomba orada önerimiz ışığa doğru değil farklı yönde fotoğraf çekin dediler yada elinizle gölge yapın gibi bir şeyler söylemişlerdi :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
başka telefonlarla da görüntülü konuşma. pc den telefona attığım bir fotoyu adam gibi kolayca silmeyi. tek seferde yapılacak bir sürü şeyi profesör olmayı gerektirecek yoğun çalışmalarla elde edilecek beceriyi kazandıktan sonra yapabileceğimiz bir sürü işlemle yaptırmamayı. başka telefonlarla bluetooth la aktarım.
velhasıl adam gibi bir şey olsun.

MrtOzler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk önce kasa aynı olursa çizilmelerin önüne geçilmeli siyahda sonra gene bildiğimiz apple klasiği eskisinden 2 kat hızlı olacağı kesin ios a bi şok değişim yenilik şart onun dışında tasarım iyi daha büyümesin

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Biraz da enini buyutseler ve islemci 2.0 ghz ram 2 gb olsa, hayal kuruyorsun derler :p

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Her türlü yeniliğe açığım eğer beğendiğim güzel özellikler gelirse s3 ile değiştirmeyi düşünüyorum. :)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
beklentim türkiye pazarına erken girip spotçuların fahiş fiyat çekmemesi.

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
iPhone ağır ağır ilerledği için fazla bir beklentiniz olmasın; yapacağı şey batarya düzeltip nfc ekleyip piyasaya sürmek :)

I LOVE YOU NEXUS

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Pek bir değişiklik olmayacak ama iOS'u değiştirseler dadından yenmez.

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Mümkünse ucuz olsun dicem ama olmayacak o yüzden hiçbir şey beklemiyorum. Hem bizim beklentilerimizi dikkate alıyor mu apple :)))

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Siri Türkçe olsun. Belki bu sayede Apple alma ihtimalim yüzde 1 olur

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Tam adını bilmiyorum ama yukarıdan aşağıya çekerek açtığımız hava durumu borsanın olduğu menüde wifi bluetooth vs kısayolları olursa güzel olur.Birde restart tuşu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ucuz olmadığı sürece başkasının elinde görürüm. ucuz olmasını bekliyorum.

ScienceNET

Asistan
Reaksiyon puanı
2
iPhone' 5S'dan beklentiniz büyük olmasın. Hayal kırıklığına uğrarsınız. ;)

Son mesajlar