iPhone 5S ve 5C Bu Akşam Tanıtılıyor

burhans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Su sirf yorum yazayim diye "cop" yazan kisileri gercekten anlamiyorum, admin'lerin neden bu yorumlari da yayinladiklarini. Is hayatinda bile bir seye "kotu" diyorsan devami "Cunku ; ... " olur , yoksa kapiya korlar seni bos oten kus oldugun icin. Adam gitmis piyasa degeri 600 mia USD olan firmaya "cop" diyor, innovasyon adina ders olacak nir firmaya hem de ... Sinirlendim, kusura bakmayin

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Bende bu anı bekliyordum :)

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
beklentimiz daha fazla iphone haberleri duymamak insallah sızıntı haberleri okumaktan bi hoş olduk. yok kutusu yok kamerası yok ekrani yok cartı
curtu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İos 7 gelsin artık
iphone yok ama ipad var çok hoş görünüyordu beta sürümleri gelsin artıkkkkk:)))

burhans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bakin benim isim marka ile degil "basarili" her ise saygi duyarim, "cop" bile diyorsam sebep belirtirim, haksizlik yapilmamali bilip bilmeden. Diger taraftan inovasyon tek basina yenilik degildir getirdiklerini ticari basariya donusturmektir, sadece bir telefonla yaptiklarina bakin ki bu gune kadar 2 rengin disinda urun sunmamasina ragmen. Onun icin diyorum ortada bir tecrube ve rakamlara yansimis inanilmaz basarilar var. Elestireceksek "fan" olmanin getirdigi at gozlugunu cikartarak yapmali

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
İphone 5c nin fiyatı merak ediyorum acayip. Ya çok ucuz olacak herkes alacak zenginler iphone almayacak yada pahalı olacak bu sefer kimse 5c almayacak ne yapacaklar acaba. Apple need help ;)

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İphone 5c nin fiyatı merak ediyorum acayip. Ya çok ucuz olacak herkes alacak zenginler iphone almayacak yada pahalı olacak bu sefer kimse 5c almayacak ne yapacaklar acaba. Apple need help ;)

Tahminimce Türkiye satıs fiyatı 1250 tl falan olur gelınce... 5S De 2099

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Abi iphone 4 alırım kasası daha sağlam :)

A4 İşlemci 512 mb ram vs A6 İşlemci 1 Gb Ram...

Arada cok fazla hız farkı var sen suan ıPhone 4 ıle ıPhone 5 donanımını karsıastırıyon :D Bide güncelleme gelmez iPhone 4 e gelirse kasasr 5C daha iyi gibi duruyo iphone 4 un yanında...

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
A4 İşlemci 512 mb ram vs A6 İşlemci 1 Gb Ram...

Arada cok fazla hız farkı var sen suan ıPhone 4 ıle ıPhone 5 donanımını karsıastırıyon :D Bide güncelleme gelmez iPhone 4 e gelirse kasasr 5C daha iyi gibi duruyo iphone 4 un yanında...

Ben oyun oynamam çok da önemli değil donanım arama yapmaj mesaj atmak 512 ramla da mesaj atıp ararım sıkıntı yok. Önemli olan telefonun duruşu bu yüzden yıllardır Nokia ve Sony.

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben oyun oynamam çok da önemli değil donanım arama yapmaj mesaj atmak 512 ramla da mesaj atıp ararım sıkıntı yok. Önemli olan telefonun duruşu bu yüzden yıllardır Nokia ve Sony.

Telefonun durusu dıyosan al bi HTC ONE Masaya koy :D

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Android mi teşekkür ederim almayayım. [MENTION=362585]yigott[/MENTION]