Iphone 5s mi başka bir telefon mu

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Şuanda galaxy note 2 kullanıyorum. Kuzenim aralıkta amerikaya gidecek. Ona iphone 5s(64gb) siparişi mi versem yoksa yeni çıkacak android modellerini mi beklesem. Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler...

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
al gitsin bence hemde Amerikadan oh mis:)

fahabaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence telefonunun ömrü daha var.armv8 tabanlı işlemci kullanacak androidleri bekleyip kararını öyle vermen daha mantıklı olur.

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beni de arada bırakan şey telefonumun çok çok eski olmaması. Peki çoğu telefon markası baharda yeni android modelleri çıkarıyor. Armv8 dediğiniz şey çıkar mı acaba.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Note 2 gibi güçlü bir telefon varken neden değiştiriyorsun ki? Üstelik pahalı cihazlar, idareli olun.

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eğer iphone almazsam htc sony lg gibi telefonların yeni modellerini bekleyeceğim.

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben yeni Note2 aldim yaklaşık 2 ay oldu. İnşallah telefonun başına birsey gelmezse 3-4 yil kullanmayi düşünüyorum. Bence kesin alacaksan yeni modelleri bekle s5 note4 falan. Note2 den sonra iphone cok küçük gelir sana

mihmm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5s olabilir ama fiyatlar bu kadar uçmuşken diil bence.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben note 3 aldım harika bi telefondu ve sadece 4 gün kullandım sistem hatası verdi şu sıra çok sorunlu bir telefon,şuan 5s i beklişyorum

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonunu değiştirmeni önermiyorum. Eğer telefonunda her işini halledebiliyorsan, kullanırken sıkıntı yaşamıyorsan(ekran boyutu, kasma, donma) telefon değiştirmek gereksiz geliyor bana hem paran cebinde kalır.

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefon donma kasma yapmıyor. Ekran boyutu ve taşıma da problem olmuyor fakat amerikaya giden varken buranın yarı fiyatına alma fırsatını kaçırmak istemiyorum. Ama karar da veremiyorum.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar. Şuanda galaxy note 2 kullanıyorum. Kuzenim aralıkta amerikaya gidecek. Ona iphone 5s(64gb) siparişi mi versem yoksa yeni çıkacak android modellerini mi beklesem. Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler...

benim şahımca elindeki note 2 iphone 5s e bin basar elindekini kullan yada benim amcamda amaerikadan 5s getirtmiş biraz kullanıp sattı 600 tl ye yakın kar etti sende böyle yapabilirsin alırsın kullanmadan karına satarsın zaten daha piyasaya bile çıkmadı türkiyede :)