iPhone 5s iOS 11 kapsamında çökebilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Nc quattro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ben iPhone 5s kullanıcısıyım ve şuan ios 10'da gayet akıcı hızlı ve stabil çalışıyor.ama bazı haberler okudum iPhone 5s iOS 11'de kasacak donacak çökecek diye.şu an tedirginim güncellemeleri almaz diyen siteler de var ben sizin fikrinizi sormak istedim cevapları bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.:D

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Kasma ve donmaların artması normal olucaktır. Güncellemeleri alır. Ama iOS 11’den sonra alamaz çok büyük ihtimal.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ben den sana tavsiye hatta 5s olan herkese ıos 11 güncellemesini yapmasınlar. Eğer sabır ederim dersen ara güncellemeleri ya da final sürümünü bekle ıos 11 olarak hatalar illaki olacak bu 5s gibi bir cihazda daha çok olacak tahminime göre
ben iPhone 5s kullanıcısıyım ve şuan ios 10'da gayet akıcı hızlı ve stabil çalışıyor.ama bazı haberler okudum iPhone 5s iOS 11'de kasacak donacak çökecek diye.şu an tedirginim güncellemeleri almaz diyen siteler de var ben sizin fikrinizi sormak istedim cevapları bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.:D

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Kırmızı ekran hatasına düşüyor cihaz bence yapmayın.

Appla 5s kullanan bir tanıdığın başına 2 gün önce geldi, ekran kırmızı oluyor ve açılmıyor. Servis dışı bir yere sorduk 200TL onarım bedeli çıkardılar.

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
çökmez ama kasarmı bilmiyorum

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
6sde çok kasıyor 5ste perte çıkar inceleme videolarını izledim ama şuan beta inş o kasma donma yavaşlama saçmalığını düzeltir ios yoksa çöp olur çoğu telefonlar 7 bile çöp olur 6sde çok kötü takılıyor donuyor

berkyazicioglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Denemekte fayda var bence bende 5s kullanıcısıyım yükselteceğim. İstediğin gibi çalışmazsa 10 u geri yüklersin. :)

mehmetcanaksu

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Betayı sakın yükleme lanet edersin zaten o beta geliştiriciler için yayınlanmış bir güncelleme normal sürümü çıkınca güncelle ben bu zamana kadar hep güncelledim güncellettim hiç birinde bir sıkıntı olmadı.

canerylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaslar peki bende iphone 5s kullanıcısıyım final sürümünü güncellediğimde kasma olurmu

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
arkadaslar peki bende iphone 5s kullanıcısıyım final sürümünü güncellediğimde kasma olurmu
Final sürümünü de kafanı duvarlara vuracak kadar çok kasmalar olacağını sanmıyorum sen yine final sürümünü bekle yorumlara bir bak ama rakiplerine göre yine iyi durumda olacağı kesin

canerylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ZATEN 20 EYLÜLÜ BEKLİYORUM HİÇBİR BETA YÜKLEMEDİM ŞUANA KADAR 20 EYLÜLDE FİNAL SÜRÜMÜ GELCEĞİ İÇİN O ZAMAN GÜNCELLİCEM