Soru iphone 5s icloud şifresi ile alakalı

Bu konuyu okuyanlar

Yardım12357

Asistan
Reaksiyon puanı
74
arkadaşlar iphone 5s ya da 5 var tam olarak bilmiyorum , etkinleştirme kilidi ekranını geçme ihtimali var mı ?

icloud bypass deniliyor, ben bir tane uygulama buldum scroll youtube kanalında onu denedim fakat elimdeki iphonenun ios sürümü düşü sanırım o yüzden desteklemedi ??

elimdeki iphone tanıdık tarafından verildi, fakat icloud şifresi unutulmuş (çok öncelerden verilmişti bugün şarja taktığımda hala çalışıyor fakat apple ıd istiyor )

bypass deniliyor, ipod gibi oluyormuş cihaz onu yapabilmeyi umuyordumda ios sürümü düşük onu düşünerek bir çözüm bulabilirseniz çok müteşekkir kalacağım

TuanBulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bildigim ise yarayan tek yontem

Ben aldigim iphoneyi tel nodan kurtarmisdim
Checra1n kulanarak deniyebilirsiniz

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
arkadaşlar iphone 5s ya da 5 var tam olarak bilmiyorum , etkinleştirme kilidi ekranını geçme ihtimali var mı ?

icloud bypass deniliyor, ben bir tane uygulama buldum scroll youtube kanalında onu denedim fakat elimdeki iphonenun ios sürümü düşü sanırım o yüzden desteklemedi ??

elimdeki iphone tanıdık tarafından verildi, fakat icloud şifresi unutulmuş (çok öncelerden verilmişti bugün şarja taktığımda hala çalışıyor fakat apple ıd istiyor )

bypass deniliyor, ipod gibi oluyormuş cihaz onu yapabilmeyi umuyordumda ios sürümü düşük onu düşünerek bir çözüm bulabilirseniz çok müteşekkir kalacağım
Hocam o cihazla uğraşmayın dediğim gibi.Parça niyetine verin gitsin.Bir iPod alırsın.

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241
O cihaza ilk çıktığında çok heveslenmiştim. Bir yarışma vardı, birinciye veriyorlardı. Çok güzel bir içerikle katıldım ama derece kullancı beğenileriyle seçildiğinden ne o kadar çevrem ne de sevenim vardı. iOS 6 ve iPhone 5… İlk fanboy olduğum yıllar… çocuktum tabii.

Lakin şimdilerde kullanılabilecek bir şey değil. Ha yapmak istediğiniz sadece Arama, sms falansa olabilir. Yine de kardır tabii.

Apple ID şifresini bulmak için uğraşsanız daha az zaman harcayabilirsiniz bence.

Eğer orta tuşunda Touch ID varsa 5s’tir bu arada.