İphone 5s Alınır mı?

BrkyKrçy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 5s ile aynı fiyatta vede iphone lar kadar stabil bir telefon başka varmı, iphone 5s alınırmı

benim için boyut sıkıntı değil stabilizasyon çok ama çok önemli vede güncelleme almasıda bi okadar önemli, peki bu koşulları karşılıyan başka telefon varmı önerebileceğiniz

ozcanok

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
2
iphone 5s ile aynı fiyatta vede iphone lar kadar stabil bir telefon başka varmı, iphone 5s alınırmı

benim için boyut sıkıntı değil stabilizasyon çok ama çok önemli vede güncelleme almasıda bi okadar önemli, peki bu koşulları karşılıyan başka telefon varmı önerebileceğiniz
Eğer konu stabilizasyonsa android telefonların iphone karşısına çıkamaz isterse 10 gb ram falan yok bilmem ne işlemcisi koysun fark etmez çünkü adam işletim sisteminin üstüne bide kendi ara yüzün koyuyo bide üstüne uygulamalar optimize değil güncrlleme desteği zaten yok bu gün hala iphone 4 güncelleme alıyosa 5s devrim yaratan bir telefon olarak daha önümüzdeki 2-3 yıl güncellme alabilir kısacası iphone 5s tabiki alınabilir tertemiz telefon

rcpkzl

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
5S öneririm fiyatı da güzel seviyelere indi

Musa Yavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
750 TL bütçem var. İphone 5 almalı mıyım? Hangi renk almalıyım? Ya da önereceğiniz başka bi telefon. Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.
iphone5.jpg

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
geçen gün sıfır tertemiz iphone 5 siyah bulduk dayıma 600 e :D

adam garantiye yollamiş yeni telefon vermişler oda saklamiş 1 yıldır duruyordu kutusunu ilk ben actım hatta :D Sıfır telefon almış gibi oldu dayım. Şuan kullanıyor baya memnun.

Siyah'ın yanları cizildiğinde beyaz renk ortaya cikiyor
beyaz almanı tercih ederim.

Musa Yavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Benim de tercihim beyaz.Siyahta renk atması falan oluyormuş.600-750 arasında dolaşıyor ikinci el fiyatları.Benim 4s'i bi satabilirsemm :D Alacam 5. Performans bi sıkıntı olmaz herhalde diye düşünüyorum. Benim kel 4s bile ios 9.0.2 de coşuyor :D

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
sarj berbat yerınde olsam baska alternatif bakarım .

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Xperia Z2.

En azından stabil kalacak. Ve şarj süresi muazzam.

kenan anıl ataker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında ayarlardan gereksiz uygulamaların veri kullanıma kapatıldığında bir nevi yardımcı olacaktır.
Ayrıca ios 9 da sarj süresi için iyileştirmeler yapılmıştı bence temizini bulursan al o paraya android cihazlarda çile çekeceğine ios ile stabil yaşamanı tavsiye ederim .

alexdemahsum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Temiz ve uygun bulursan kaçırma derim. 1 buçuk senedir aşırı kötü kullanıyorum ama hala çalışıyor :D zaten sıfırı piyasada kalmadı
son olarak yurt içi ürün al zorlu apple yurt dışı cihazlarına destek vermiyor