iPhone 5s alınır mı? Yorumlarınızı bekliyorum!

Bu konuyu okuyanlar

CTRL+W

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iphone 5s alınır mı? s4 alırım diye düşünüyordum ama Artık Android de sürünmek istemiyorum.iOS a geçmenin vakti geldi diye düşünüyorum.

Lise 1 Öğrencisiyim Sizce Batarya vb. İyi mi yani s4 yerine onu seçsem bana bataryası az gibi geldi

İki Telefonuda artı ve eksileriyle hangisini seçmem gerektiğini yazarmısınız.

- SaygıLar -

Son düzenleyen moderatör:

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Abi Senin Telefon Ne marka modeli ne onları Şöyle bi

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar s4 alırım diye düşünüyordum ama Artık Android de sürünmek istemiyorum.iOS a geçmenin vakti geldi diye düşünüyorum.

Lise 1 Öğrencisiyim Sizce Batarya vb. İyi mi yani s4 yerine onu seçsem bana bataryası az gibi geldi

- SaygıLar -

kardeş ben s4 kullanıyorum gayet güzel takılma yok bence 5s gereksiz

leonfrt

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Android al kullan bana dua edersin. :) bu arada ben lisedeyken böyle telefonlar yoktu basmatik nokia 5800 vardı çok meşhurdu onu almıştım :D

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Iphone bana göre hiç alıncak boşu boşuna para verilecek bir telefon değil.Iphone 2000 tl ama aynı fiyatta ona bin kat basıcak telefonlar var LG G2,HTC One vs.Android'e geri dön bence.Samsung kullandıysan cebinde 200 tl varsa HTC al.Bari Klasik bir Iphone'dense Çelik kasalı bir telefon kullanabilirsin.İllaki Android Kullanmıycam diyorsan Bişey diyemem.Win'li telefon hayatta kullanılmaz.Bide Vine Çekiyorsan LG G var.13mp.1300 Tl'ye Iphone seviyesinde bir telefon.Uygulama Sayısı Farklılık Gösterir ama Iphonede 1000 Uygulama varsa Androidde 800 uygulama vardır. Karar Senin Hayırlısıyla artık :)

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
ekşi sözlükte bi yazı görmüştüm
"apple, o telefona 2000TL verenleri artık parmak izinden tanıyacakmış"
yazı biraz daha kabaydı ama ana fikri anladınız siz ;)

seyhanursel

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar s4 alırım diye düşünüyordum ama Artık Android de sürünmek istemiyorum.iOS a geçmenin vakti geldi diye düşünüyorum.

- SaygıLar -
kardesimben avusturyada kaliyorum batarya konusunda iphone tavsiye etmem tamam samsungun telefonlari tabletleri iyi ben su anda kullaniyorum tab 8 ve galaxy s4 appledede ipad 2 ve iphone 5 var ama inan android degilde ne zaman samsung kendi isletim sistemini kursa o zaman bilki samsung appleyi gecer ama simdilik aplle iphone forumda bakarsan zaten test sonuclarinida göreceksin grafik olsun hiz olsun iphone 5s agir basiyo kasma zaten yok ios müthis bir isletim sistemi bence ios 7 iphone 5s derim:):thumbup1:

CTRL+W

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardesimben avusturyada kaliyorum batarya konusunda iphone tavsiye etmem tamam samsungun telefonlari tabletleri iyi ben su anda kullaniyorum tab 8 ve galaxy s4 appledede ipad 2 ve iphone 5 var ama inan android degilde ne zaman samsung kendi isletim sistemini kursa o zaman bilki samsung appleyi gecer ama simdilik aplle iphone forumda bakarsan zaten test sonuclarinida göreceksin grafik olsun hiz olsun iphone 5s agir basiyo kasma zaten yok ios müthis bir isletim sistemi bence ios 7 iphone 5s derim:):thumbup1:

katılıyorum samsung bir düzgün işletim sistemi kuramadı iOS iyi ama arkadaşların dedikleri gibi telefonun özelliklerini beğenmiyorum 5s in.Sırf iOS için 5s alabilirim ama aklım s4 den yana

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Android al ama Samsung alma. HTC'nin Sense 5'li bir telefonu veya yeni çıkacak Nexus 5 çok daha akıllıca bir seçim olacaktır. 5'in yandan yemişini almaktansa.

CTRL+W

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc one nasıl bir telefon güncelleme desteği var mı?

umut.aktepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum htc one almanı tavsiye ederim ben bütçem fazla yüksek olmadığı için htc one alamıyorum ama htc one mini'nin piyasaya gelmesini bekliyorum htc one mini alıcam..

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
htc one nasıl bir telefon güncelleme desteği var mı?

Htc one muhteşem bir telefon tek hatası çok ısınması güncelleme ile giderildi diyorlar ama htc one dururken 5s almak israftır çünkü 5s 2800 gibi bir fiyattan giriş yapacak

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Düşünme ve iPhone 5S al imkanın varsa. Android alacaksan bekle ve 5S'teki gibi 64 bit işlemci kullanan bir Android telefon al.

Şahsi fikrim; üst seviye android kullanmış olan birisi olarak ve şu an iPhone kullanan birisi olarak iPhone tercih etmendir.

Bir telefona o kadar para verilir mi diye soracak olursan da cevabım; 2007 den beri aynı fiyattan çıkan telefon sürekli satıldığına göre gayet veriliyor o para.

Aralık ayında 2100 tl ye garantili olarak operatörlerden temin edebilirsin

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Bence bitaz farklılaşmak gerekşyor bence. Wp8 gibi...... Hayatımda hşç wp8 telefon kullanmadım. Ama nokia lumia 1020 almaya kesin gözüyle bakıyorum. Ancak s4 te beni alma demiyor yani. Ama %99 lumia 1020. Neyse konuya dönelim. Değişiklik lazım biraz ama bana göre. Mesela wp8 leri denemek için git teknosa satürne flan dene hangi işltim sistemi sana güzel geldiyse o modelin kendine uygun fiyatlısını al derim ben. Android ..... İstemediğin kadar var örneği. Ama bence nexus 5 i bekle derim ben s4 alıpta pişman olabilirsin. Gelelim ios a. Stabil ama çok kısıtlı. Bence kendine bir değişiklik yap. Ama bana sorarsan wp8 çünkü ben en cezbettiren özelliği internet gerektirmeyip direk uyduyla bağlantılı ücretsiz navigasyon radyo kamera ....

CTRL+W

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yha HTC ye güvenemiyorum. Şu an en aklıma yata s4 aslında kafamda 5s var ama pahalı biraz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim iphone al bunlar hayatında iphone ckulanmamış insanlar android i telefon zannediyolar ben iphone 4s kulanıyorum fişek gibi telefonlar üretiyor apple ben android telefonda kulandım o zamanlar galaxy s2 vardı hiçbirşeye yaramayan telefon android ler sana garantisini veriyim ios kulandıktan sonra android e geçmek istemeyeceksin android de 2 gb ram li telefon oyunda kasıyor 1 gb ram li iphone de tık yok sen kimseye aldırış etme şu dünya da iphone dan havalı hızlı sağlam telefon yok android çöp işletim sistemi adam bügüne kadar ios kulanmamış deneme stand larında bi eline akmış sağ sol a kaydırmış ios kötü diyor sana garantisini veriyorum iphone dan iyi telefon yoktur arkadaşta 2 gb ram li note 2 var bi oyun vardı kovboy oyunu telefon öyle kasılıyor öyle ısınıyor benim 512 mb ram li iphone 4s tık demiyor iphone al tarz sahibi güçlü bir telefon al büyük ekranı var diye s4 alma sonradan küçük geliyor ve pişmanlış veriyor telefonu iki elle kulanıyosun tek elle ekrana yetişmiyo telefon cepte büyük duruyor iphone 5s al ekran yağ gibi akıyor ekranıda en ideal ekrandır 4" ekran dan büyügünü kulanmam ben sana o kadar şey saydım ben yıllardır telefon inceliyorum s4 iphone 5s in yarısı etmez sen kimseye aldırış etme bunların %90 nı birşey bildigi yok al 5c yi dünyanın en iyi telefonunu kulanmanın zevkini yaşa s4 2 gün sonra para etmeyecek iphone fiyatı yerinden oynamııyor iphone 4s halen 1800 tl kısacası iphone :tt1: aşktır benim yorumumu okuma senin kafanı çelmesinler :yes:

SDNTeknoloji

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iPhone 5S'e 2500-3000 civarı para vermektense 1600 liraya Galaxy S4 alın daha iyi olur.Çünkü aralarında öyle aman aman farklar yok.

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Mesajinizda IOS istiyorum demişsiniz, daha önce IOS kullandım ve gayet güzel, IOS' u kotuleyen yok forumda zaten.
Zaten iphone alınırsa ios için yoksa bi artısı yok.
Ama 5S alınmaz, sadece IOS için o kadar para verilmez paranıza yazık.Yok para bol dersen buyur al.
Ama S4 ile IPhone karşılaştırması yapmanızı tavsiye etmem, ikisi tamamen farkı yerde.Farkli işletim sistemi kullanıyor.

Apple in kendi ürününe kendi yazılımını koyuyor ve daha az ramle olayı bitiriyor.
Samsung ise Google'dan aldığı işletim sisteme kendi arayüzünü kâtip öyle sunuyor.
Lunix tabanlı Android bir uygulama için birden çok işlem kullanıyor ve daha fazla ram gerekiyor onun için iphone samsung karşılaştırması çok saçma.

Siz hangi işletim sistemini beğeniyorsaniz onu alin.

Bana sorarsan da 5S veya 5 almak hiç akıl karı değil.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
lg g2 veya iphone 5s - 5 bu modellerden birini seç derim. s4 g2 nin yanında çöp kalıyor

CTRL+W

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya LG güncellme vb. vermiyor Herhangi bir aksesuarını bulmak zor o yüzden lg olmaz ama z1 oLABİLİR

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
iphone 5s alacak paran varsa zaten başka marka düşünmen gereksiz. git iphone al. hem kafan rahat eder hem liseliymişsin havan olur..

CTRL+W

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 5s alacak paran varsa zaten başka marka düşünmen gereksiz. git iphone al. hem kafan rahat eder hem liseliymişsin havan olur..
hocam şu app storede bütün uygulamalar paralımı yani bir oyunu veya işime yarayacak bir uygulamayı bedavaya inderemezmiyim kredi kartı kullanmıyoruz.Bide iphone yi aldığımızda iTunes için para vb. bişey ödüyormuyuz.Bide Sizce Lg g2 ye güncelleme verirmi?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

lg g2 veya iphone 5s - 5 bu modellerden birini seç derim. s4 g2 nin yanında çöp kalıyor
LG g2 ye güncelleme verir mi? yani ne kadar süre kullanabilirim bu telefonu

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hocam şu app storede bütün uygulamalar paralımı yani bir oyunu veya işime yarayacak bir uygulamayı bedavaya inderemezmiyim kredi kartı kullanmıyoruz.Bide iphone yi aldığımızda iTunes için para vb. bişey ödüyormuyuz.Bide Sizce Lg g2 ye güncelleme verirmi?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

LG g2 ye güncelleme verir mi? yani ne kadar süre kullanabilirim bu telefonu

Yok la ücretsiz uygulamalarda var ayrıca arada bi süper indirmler oluyo ya da ücretliler ücretsiz oluyor mesela geçen asphalt8 ücretsizdi ayrıca pp25 ile istediğini indir

CTRL+W

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok la ücretsiz uygulamalarda var ayrıca arada bi süper indirmler oluyo ya da ücretliler ücretsiz oluyor mesela geçen asphalt8 ücretsizdi ayrıca pp25 ile istediğini indir
g2 hKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ lg GÜNCELLEME VEREBİLECEK GÜCE ULAŞTI MI?

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
g2 hKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ lg GÜNCELLEME VEREBİLECEK GÜCE ULAŞTI MI?

Lg l serisine 4.1.2 güncellemesi verdi 4X HD de aldı aynı güncellemeyi LG nin güncelleme vereceğinden eminim ayrıca custom rom ile istersen android sürümünü istediğin kadar yükseltebilirsin

CTRL+W

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg l serisine 4.1.2 güncellemesi verdi 4X HD de aldı aynı güncellemeyi LG nin güncelleme vereceğinden eminim ayrıca custom rom ile istersen android sürümünü istediğin kadar yükseltebilirsin
z1 nasıl bir telefon