iPhone 5S A7 Mi Kullanacak ?

Bu konuyu okuyanlar

btutal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iPhone 5S A7 Mi Kullanacak ?

Yeni nesil iPhone'a ait olduğu iddia edilen anakart görseli 4 çekirdekli yeni iPhone hakkında detayları da bünyesinde barındırıyor. Detaylar haberimizde.

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Aynen su pilleri bi yukseltseler artik. Bu kadar ustun ve bu kadar para verilen cihazlara hic yakismiyor.

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sanırım çıkması daha hayli bir zaman alır gibi.

İrResistible-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 Gb Ram e pek olanak vermiyorum zaten iOs da 1 gb da 800 mb bos ram kalıyor belkı ıPhone 6 da veya 7 de yaparlar 2 gb ram 4 çekirdek li CPU olucagınıda sanmıyorum 4 cekırdek 8 cekırdek hıkayelerı yalan oldugu ıcın bence 2 cekırdek islemci ile devam edeceklerdır...

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Pil gücünü 2500 yapmaları lazım bana göre çünkü değiştirilemiyor yedek batarya alamıyoruz alamadıgımıza göre iyi bir batarya şart !

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
işlemci üretim teknolojisini küçültebilirler. böylece aynı pil daha dayanıklı olur.bence de 2 çekirdekle devam edecekler ama işlemci saat hızı artabilir. grafik kısmında çekirdek sayısı artabilir. 2 gb ram ios için pil israfından başka bir işe yaramaz, zaten 512mb ile bile çok iyi çalışıyor, android gibi donanıma aç bir işletim sistemi değil.

İrResistible-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Pil gücünü 2500 yapmaları lazım bana göre çünkü değiştirilemiyor yedek batarya alamıyoruz alamadıgımıza göre iyi bir batarya şart !

iPhone 5s te dış degısıme dıgemezler zira 2500 miliamper yaparlarsa telefon un agırlıgı ve kalınlıgı artacaktır vede iPhone 5 te Apple ın dile getirdigi ince ve hafif tasarım yok olacaktır bunu da asla yapmazlar.

Not:2500 miliamper iOs için gereksız ola bılır 2000 mılıamper yeterli gelecektır iPhone 6 da yaparlar Muhtemel Ekran 4 inch veya 4.5 inch den hesaplasak iOs un Android den daha az pil harcadıgını hesaba katarsak vede işlemcinin çift çekirdekli oldugunu varsayarsak 2000 miliamper pil iPhone a yeterli gelicektir Mevcut Pili 1400 miliamper...

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
O boyutta bir telefona 2500mAh pil koyamazlar. Bugünün teknolojisinde koydum diyen yalan söylüyordur ya da çakma berbat bir pil yapmıştır.
Bir iki yazılımsal problemli halettiği takdirde şimdiki pili gayet yeterli bence iPhone5'in.
Siz galiba iki gün full çalışılabilen telefonlar falan istiyorsunuz ama, öyle bir telefon yok, olmayacak da uzun süre.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
iPhone 5s te dış degısıme dıgemezler zira 2500 miliamper yaparlarsa telefon un agırlıgı ve kalınlıgı artacaktır vede iPhone 5 te Apple ın dile getirdigi ince ve hafif tasarım yok olacaktır bunu da asla yapmazlar.

Not:2500 miliamper iOs için gereksız ola bılır 2000 mılıamper yeterli gelecektır iPhone 6 da yaparlar Muhtemel Ekran 4 inch veya 4.5 inch den hesaplasak iOs un Android den daha az pil harcadıgını hesaba katarsak vede işlemcinin çift çekirdekli oldugunu varsayarsak 2000 miliamper pil iPhone a yeterli gelicektir Mevcut Pili 1400 miliamper...
1400 yeter mi sence arkadaşımda ıphone 4s var şarja taktım elime aldım 2.50 saatte şarjı bitti ne yapıyım ben öyle telefonu geri verdim hemen görüntü ayarını %23 a çektim 4 saat yetti

İrResistible-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1400 yeter mi sence arkadaşımda ıphone 4s var şarja taktım elime aldım 2.50 saatte şarjı bitti ne yapıyım ben öyle telefonu geri verdim hemen görüntü ayarını %23 a çektim 4 saat yetti

Işığı Full 3G-WİFİ-GPS-SENKRONIZASYON Açık bir halde 3 saat full oyun oynadıysan gayet normal.

1400 Miliamper e yeterlı demedım ben ayrıca 2000 miliamper e yeterlı dedım olursada iPhone 6 da olur dedım biraz dikkatli okuyun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
A7'mi kullanacak sorusu gerçekten çok saçma. Yeni nesil cihazda bir önceki işlemciyi kullanacak değiller ya !

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Her yıl yeni bir modelle yeni bir yonga en akıllıcası olur.