İphone 5c donuyor(acill yardım)

arabadakiadam2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sabah biraz müzik dinledim ardından birini aramam gerekti rehbere girdim ufak kasmlar oldu sonra tamamen dondu resetledim teli sonra açıldı ama tekrar kasmalar oldu ve kendine resetlemeye basladı biraz kullanıyorum tekrar reset ama kullanırken aşırı donuyo hiç bir işlem yapamıyorum (ana ekran lar arasında bile geçiş yapamıyorum nerdeyse)

Reaksiyon puanı
10,325
hani iphone donmuyordu, ne oldu yav?
ios'a android virüsü mü bulaştı ne! :D

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
valla 3 yıldır iphone kullanıyorum ios 7 den beri donma çökme ve yeniden başlatma gibi terimlerle ve problemlerle karşılaşıyorum gerçekten 7.1 dede bu devam ederse apple çok kullanıcı kaybedecek gibi :) yazık ettiler güzelim sisteme.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hem apple hep aynı sistem dediniz hem ios 7 den şikayet ediyorsunuz. alın size yenilik

11kasım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hemen ios'a taş atmalar başlamış. :D Bu genel bir sorun değil yani. Tek tük olabilir. En azından android gibi sürekli kasma yapmayan bir işletim sistemi. :D Arada olabilir donanımsal bi hata olabilir. Restore düzelebilir bence. Kaç yıldır iPhone kullanıyorum android'te oldugu gibi kasma yaşamadım. yaşayacagımı da sanmıyorum bencee :D

Reaksiyon puanı
16,118
buraya konu açacağına servise ver değişim olsun.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
Dfu moduna alıp cihazı restore et eğer olmazsa teknik servise yolla