IPhone 5

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bozuk değilde, siyah Iphone'larda soyulma oluyormuş kenarlardında. Ayrıca Iphone 4s' deki stabilizasyon yokmuş. Programlarda çökme olabiliyormuş. Bir de boyutu biraz saçma olduğu için oyunlarda tamamen ekranı kaplamıyormuş, biraz küçültüp öyle oynuyormuşsun. Gerçi son söylediğim güncelleme ile halledilir. Benim duyduğum eksiler bunlar.

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Beyaz kasasani kullaniyorum suana kadar hic sikayetim olmadi acikcasi..Oyun v.s oynamiyorum..

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
iphone almayin sony alin xperia z tabi fiyati iphondan pahali ama biraz butcenizi zorlamaya calisin almisken xperia z alin

iphoneu avrupada liselilerden baska alan yok onlarda birdefa alip birdaha almiyor

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
2 yil once cevremde herkes iphone kullanirken su anda s3note2 onex gibi telrfonlar kullaniyor herkes. iphonun ve ust duzey akilli telefon fiyatlari 1500 civari hepsi ama xperia z 1700 gibi olacakmis ama iki ay sonra oda duser

Reaksiyon puanı
57
isveçli . ben iphoneden başka telefon kulanmam iphone tasarımı uygulamaları cok güzel seviyorum marketi harika herşey var

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bozuk değilde, siyah Iphone'larda soyulma oluyormuş kenarlardında. Ayrıca Iphone 4s' deki stabilizasyon yokmuş. Programlarda çökme olabiliyormuş. Bir de boyutu biraz saçma olduğu için oyunlarda tamamen ekranı kaplamıyormuş, biraz küçültüp öyle oynuyormuşsun. Gerçi son söylediğim güncelleme ile halledilir. Benim duyduğum eksiler bunlar.
telefonu 2 saniyede doksan derece egebiliyorsunuz iki elinizi kullanarak gozumle gordum yanimda egdiler

sesu12

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iPhone şarj için uygulamaların faydası oluyor mu ?

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
telefonu 2 saniyede doksan derece egebiliyorsunuz iki elinizi kullanarak gozumle gordum yanimda egdiler

Sen galaxy s3 ü 90 derece bük ne oluyor görürsün. ne bekliyosunuz titanyum telefon mu? evet programlarda bazen kapanıyor yazılımsal olarak bi stabilite eksikliği var ama 1 yıl android kullandım. yakın zamanda iphone 5 aldım ve telefon bu işte dedim

sesu12

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Gidin bütün telefonları 90 derece bükün elinizle bakın sonuç ne oluyor ?

barbunyaza

Asistan
Reaksiyon puanı
0
olum şakamısınız siz ya bozukmuş doğrumu diye sorumu olur.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Iphone 5 bitmiş.

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Sen galaxy s3 ü 90 derece bük ne oluyor görürsün. ne bekliyosunuz titanyum telefon mu? evet programlarda bazen kapanıyor yazılımsal olarak bi stabilite eksikliği var ama 1 yıl android kullandım. yakın zamanda iphone 5 aldım ve telefon bu işte dedim
saka yapiyorsunuz? =)

sesu12

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iphone için uygulama tavsiyesi olan arkadaşlar varmı ?

Reaksiyon puanı
57
haberlerde görmüştüm iphone 5 şikayetler geliyor. kulanan varmı memnun olan ??

sesu12

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben kullanıyorum herhangi bir sorun yok. Şarjın hızlı bitmesi haricinde

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
saka yapiyorsunuz? =)
Hayır ciddiyim. uzun süre android tabanlı telefon kullandım. romlar yüklerim kaldırdım.launcherler denedım. işlemciye o/c yaptım gps dosyalarıyla oynadım vs yani kurcaladım hayli. ancak emin olun free yazılımların bile çoğunda ios tarafında bir kalite var.
he evet şuan ios 6 da sorunlar mevcut ama ben memnunum.
Keşke android uygulama anlamında kaliteyi yakalasada bende geniş ekranlı android kullansam ama google ın daha çok çalışması lazım bu konuda. android çok eksik. windows phone daha bi gelecek vaad ediyor androide göre.

efee05

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Iphone 5 iyi telefon ama bir Iphone 4 çıktığındaki kalite hissini göremedim,apple kasaya bir el atmalı.

MrtOzler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hissediyorum sanki benimkide soyulacakmış gibi :D

sesu12

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sabahları bu konuyu okuyup güne neşeli başlıyorum :)