İphone 5 mi,Note 3 mü ?

Bu konuyu okuyanlar

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
note 3 ün sorunlu olduğunu kim söyledi. akıyor telefon. sadece ikinci eli yok. ve kaplaması plastik. telefon iki sene kullan at olduğu için bu bir sorun teşkil etmiyor.
iphone 4 halen çok pahalıya satılan telefon mesela. artık çöp olan bir telefonun ikinci elinin olması ne kadar ahmak bir millet olduğumuzun göstergesi.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Samsung özellikleriyle milletin gözünü boyuyo babamda 4s var bende galaksi wonder var çift cekırdek olmasına rahmen hiçbir şeklide oyun oynanmıyor bende 5s note3 arasında kaldım ama iOS tercıhım

galaxy wonder ne yahu. aynı fiyat segmentinde telefonları amiral gemilerini karşılaştıralım lütfen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon alacaksanız biraz bekleyin haziran ayında iphone6 çıkacak manyak bir telefon çok güzel

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aveadan aldım note 3 bende bahsettiğin gibi bi sıkıntı olmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5s al sikilirsan 1 2 ay sonra note 3 almak için üzerine para bile alirsin ama note 3 alirsan 5s e geçerken para vermek durumunda kalirsin..

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Arada 1.7 inç lik bir fark var. Benim tercihim iPhone 5S olurdu.

Ramazan.ulmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
note3'ü bilmem ama alacaksan iphone alma ben aldım pişmanım yani..
Adamlar herşeyi kısıtlamışlar sanki dünyada iphoneden başka telefon yokmuş gibi sadece ona bişey atabilip ondan alabiliyorsun yok işte zil sesini degişmek için para veriyorsun falan filan..

Hayrını göremeyince bi anlamı kalmıyo o kadar para gömmenin..

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
note3'ü bilmem ama alacaksan iphone alma ben aldım pişmanım yani..
Adamlar herşeyi kısıtlamışlar sanki dünyada iphoneden başka telefon yokmuş gibi sadece ona bişey atabilip ondan alabiliyorsun yok işte zil sesini degişmek için para veriyorsun falan filan..

Hayrını göremeyince bi anlamı kalmıyo o kadar para gömmenin..

Kardeşim aksine ben iPhone beğeniyorum. Zil sesini değiştirmek parayla felan değil sen yapmayı bilmiyosun ben farklı zil sesleri atıp seçebiliyorum.

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
note 3 derdim.fakat samsung'un eski modellerine güncelleme vermediğini biliyorsun.note 4 çıkınca note 3 üvey evlat muamelesi görecek.o bakımdan iphone derim ;)

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
kardeşim note3 ve z1 arasında kaldım bende z1 alırsam çok uygulama yükleyen birisiyim sıkıntı çekermiyim hafıza olarak sd ye uyg atılmıyomuş diye duydum cevabın ne olur

Kardeşim SD karta uygulama kurmak çocuk oyuncağı değil root vs. birşeyler yapıyomuşsun benim bu konularda pek bilgim yok ama bilen arkadaşım o iş kolay değil demişti.
Ne kadar çok uygulama yükleyebilirsin ki? Filmleri, müzikleri, fotoğrafları vs. SD karta atarsın kalan hafızayı komple uygulamalara kullanırsın yeter herhalde. İlla 32 GB olsun diyosan G2 veya Note3 ü düşün eğer bu 32 GB karşılaştırması arasında kalsaydım benim tercihim G2 olurdu.

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle ikisi aynı sınıfta değiller. Önce phablet mi telefon mu alacağınıza karar verin bence. Ama eğer phablet alacaksanız note 3 lider. Telefonsa bekleyin yepyeni modeller çıkacak yakında.

bYUğur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şöyle düşün biri çay tepsisi diğeri bardak altı :dirol: ama yinede Note 3

Causative

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ya iPhone serisinin en büyük alım sebeplerinden biri güzel olması. Tabikide her yönden Galaxy NOTE 3 önde.

Ramazan.ulmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim aksine ben iPhone beğeniyorum. Zil sesini değiştirmek parayla felan değil sen yapmayı bilmiyosun ben farklı zil sesleri atıp seçebiliyorum.

iyi söylede bizde yararlanalım o zaman :)

ha zil sesi degişti diyelim bu yine iyi oldugu anlamına gelmez bu arada bişey atıp alamıyosan karşındakine aracı bi program olmadıgı taktirde ben ne anladım o telefondan ?

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Kardeşim derdin illa bişey atıp almaksa hala niye konuşuyosun? Senin derdinin çaresi Android, uzatmaya gerek yok yani.

Ramazan.ulmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullandıgın iphone telefonda kafasna göre kapanma,kasılma,sim okumama,telefon kapalıyken atılan mesajı açıldıgında almama,kilidi açamama sorunları olsa sen neler derdin hiç bilmiyorum..

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Her türlü iphone. İos'dan şaşma

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ikisinide kullandım bence iphone 5s 4inç olabilir ama hertürlü üstün bi keren androidde google da kredi kartı isiyo appstorede ise para yüklüyebiliyosun hertürlü önde iphone 5s

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ikisinide kullandım bence iphone 5s 4inç olabilir ama hertürlü üstün bi keren androidde google da kredi kartı isiyo appstorede ise para yüklüyebiliyosun hertürlü önde iphone 5s

Kardeşim konuyu daha fazla uzatmayalım istersen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eğer oyun , film gibi şeyler yapacaksan note 3 al ama müzik , internet gibi şeyler içinse iphone 5 al ama yerinde olsam iphone 5 alırdım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
onu geçinbi kere gecen gun arkadaş ıpone 5 aldı gerı verdı nedenmı ınternetı donuyo dıye dığer arkadaşımsa note 3 aldı ınternetten fılmı açıp bı sefer masanın uzerıne koyuyorum dıyo bır dahada fılım bıtınce telı elıme alıyorum dıyo
ıpone 5 hıkaye
telefon denıyeceksenız sudanda deneyın o kadar dıyorum ınternet kalıtesı çok duşuk
note 3 un ustune yok desem yerı var
faceyı acın ekranı parmağınızla aşağıya doğru kaydırın hangısı resımlerı gec acarsa onu almayın sıze tıyo

N

note3 5sle taks

SDN Okuru
Bende note 3 var cok iyi telefon ama bana buyuk geliyor 5s le takas dusunen varsa ulassin 05396083300. Note 3 5s le aynidir bence ama 5 ten iyidir. App storda da bazi uygulamalar yok.