iPhone 5 İçin Önerdiğiniz Paralı Uygulamar Ve Oyunlar Nelerdir?

Bu konuyu okuyanlar

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hazır 1,79 tl iken indirmek farz oldu :)

önerebileceğiniz birden fazla oyun uygulama varmıdır? dodle jumpı indircem bundan başka önerileriniz olursa sevinirim 30 liraya kadar alış veriş yapmayı düşünüyorum
indirdikten sonra bunları i clouda bi yedekleme yapayım sonra geri alıp yükleriz felan veri kaybımız olmaz jb ile uğraşmak istemiyorum :)
ilgi ve alakanız için teşekkürler

brainiac

Doçent
Reaksiyon puanı
2
jb ıle ugrasmak ıstesende su an mevcut surume jb calısması bulunmamakta zaten

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu uygulamarı alırken adres istiyor vede extra bir ücret ekleniyor mu ?

brainiac

Doçent
Reaksiyon puanı
2
uygulama ucretı harıcınde bı para ıstemesı mumkunat dahılınde degıl adres ıstemesı abes olur zaten kı ıstemıyor
guncellemelerde uygulamayı aldıgınız andan ıtıbaren bedava olarak sızınledır

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
it's player film oynatıcısı çok başarılı özellikle İpad 3. nesilde :)

puffin uygulaması flash player destekli web tarayıcısı, flash playerda en başarılısı

Backdrops HD uygulamasında Full HD resimler bulunmaktadır. İster paylaşım yapabilirsiniz isterseniz fotograflar uygulamasına indirebilirsiniz.(Geneli manzara)

TuneIn radio çok başarılı :)

Reaksiyon puanı
188
Ücretli değil ama (gerçi premium üyelik de var) en sık kullandığım uygulama Evernote. Bilgisayarımda bir istemcisi ve telefonumda bir istemcisi var. Standart not uygulamasından çok daha iyi..

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
impaktoru tavsiye ederim tabi müziğe meraklıysan :) messenger için kesinlikle im+ pro radyo için tune in radio pro oyunlarda nfs most wanted real racing 2 wild blood tavsiye ederim. futbolu seviyorsan fifa 13 :)

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Oyunlardan angry birds serisi ama rio hariç HD versiyonu çıkmadı.
asphalt7 fena değil ,most wanted beğendim. Batman başarılı bence ,fruit ninja eğlenceli ,nova 3 super ötesi ,wild blood başarılı ,tabiki Fifa 13 ,ice rage ,NBA 2k13 ,wipeout ,cut the rope ,luxor 2 ,osmos bunlar :)

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
nfs most wanted indiriyorum dudle jumpı indirdim simdi bide badmani indireceğim diğer oyunlar için kararsızım :))))) önerileirniz için teşekkürler dostlar

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
avPlayer, asphalt 7, order and chaos online, gta vice city, modern combat 4 ve puffin web browser.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
@İsveçli @WhiteSilverIp5 canlar sakin.Arkadaş uygulama tavsiyesi istemiş.aratabilir ama en kalitelisini/kullanışlısını tecrübelerimize dayanarak önerilerimizi istemiş.neyse oyunlardan pek anlamam ama bunlar benim olmazsa olmazlarım:
phone drive: itunes kullanmıyorum bunun sayesinde pdf doc ppt mp3 herşeyi açıyor.wifi transfer de yapıyor aynı ağ içinde
puffin: arkadaşımız söyledi zaten flash destekli en iyi web browser
pixlromatic,cinemagram,360panorama,bluxmovie,movie360,snapseed,wordfoto,anticrop,kitcam bir fotoğrafçı olarak vazgeçilmezlerim.bunları bir arada kimse yazmamıştır eminim :) emek sonucu bir araya geldiler :D
ikarikatür: bunu da yükle canın sıkıldıkça bakarsın
turboscan: inanılmaz bir kağıt tarayıcısı.parasının hakkını fazlasıyla verir
soctics league: dene pişman olmazsın.online olan acayip iyi.
fifa13,gta vice city,street fighterXtekken,asphalt7
tube universal downloader: gördüğüm en iyi downloader.indirdiğimiz şeyi farklı uygulamalarda açmaya da izin veriyor.burdan indirip phone drive'a atıyorum.bi tane mp3 sitesi gözünüze kestirin gerisi :D:D
foxtube4fb: iphone'da facebook videoları için
foxtube: youtube'da izlediğin videolar indiriyor silmiyor.bi daha arkadaşına vs izlettirirken kotadan göçmüyor

benim olmazsa olmazlarım bunlar :)
sağlıcakla kalın

velespit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@WhiteSilverIp5
kızgın olabilirsin ama bu sana kimseye küfür etme hakkı vermez, muhattap olmaz geçersin, ki forum kurallarına göre senin banlanman lazım bu yüzdende dikkat etmelisin

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
25pp ile bedavaya indirmek varken niye para verirler anlamam onun yerine telefona kılıf olsun ekran koruyucu olsun aksesuar olsun ondan alırım yani :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
25pp ile bedavaya indirmek varken niye para verirler anlamam onun yerine telefona kılıf olsun ekran koruyucu olsun aksesuar olsun ondan alırım yani :)
[MENTION=309727]Son Miralay[/MENTION] acaba açıklayabilirmisiniz 25pp ile nasıl bedavaya indirilip kuruluyor?

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Şuan kullanmıyorum telefon falan ama yakında iPod Touch alacağım.Şimdiden listesini yaptım.Hepsinin gameplay ve review'lerini izledim.Hepsi de güzeldirler.İstediklerinizi indirebilirsiniz.

Shadowgun DeadZone

Swing Shot

Karateka

Totem Runner

True Skate

Letterpress

Bucketz

Modern Combat 4 : Zero Hour

Top Gear: Stunt School Revolution

Asphalt 7: Heat

Real Boxing

Need for Speed: Most Wanted

Google Search

Youtube

Facebook

SoundHound

Find My iPhone

Nimbuzz

Pixlr Express

Rise Alarm Clock

Flipboard : Your News Magazine

Weather+

Clone Camera

Evernote

Kit Cam

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
ahanda 25pp yi çözdüm ama geç kaldım :D tabi 25pp her program için çözüm sunmuyor en azında ip5 için :) genelde güncel olanlar sorunsuz kuruluyor :)

Ruffles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ahanda 25pp yi çözdüm ama geç kaldım :D tabi 25pp her program için çözüm sunmuyor en azında ip5 için :) genelde güncel olanlar sorunsuz kuruluyor :)
iPhone kullanıpda 25pp ye geç kalmak büyük kayıp :)
bendede 5 var sorunsuz kuruyorum sizde nasıl bir hata veriyor yardımcı olmamı istermisiniz?

herşeyi problemsiz indiriyorum ama tek sorunum navigasyonlarda TR için olanlar yok.
2. bir husus bunları iclouda kaydedebilsek güzel olurdu :)
sonuçta sisteme zararı yok jail break yapmaya gerek yok temiz iş ;)
[MENTION=300206]omerfbabatutmaz[/MENTION] rise alarm clock sadece gösteriş pek opsiyonel değil kendi yorumlarım kullandım ama beğenmedim.
onu bunu bilmem her ne pahasına olursa olsun Uygulamaları TR de indirmeye müsade ediyorlar ise TR dil desteğinide eklemelerini şart koymak zorundalar bizde aynı ücreti ödüyoruz

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Oyun olarak Most Wanted olabilir