iPhone 5, Galaxy S3'ü Tokatladı

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
SDN'den böyle bir haber şaştım valla :)

cglrbae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aman ne tokatlamış ne tokatlamış osmanlı tokatı

__L__

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Insanlar hala olayın donanımda olduğunu sanıyordu. Bundan daha aşikar bir kanıtı olamaz heralde, işin yazılımda bittiğinin..

Root-Sistemci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Açıkçası ben android taraftarıyım.İphone "ios" işletim sisteminden çok gıcık alıyorum.sevemedim gitti

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
bir teknoloji sitesine yakışmayacak bir başlık.kim kimi tokatlıyor.bunun tersi olsada.aynı şeyi derdim.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
yau ne tezat bir haber olmuş normalde fark neredeyse yok denecek kadar azken jb ile bu fark gozle görülür biçimde arttığından ve s3 ün daha hızlı olduğundan bahsetmişsiniz sonra ip5 s3ü tokatladı diye başlık atmışsınız tuhafsınız valla :D

Drtrzan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zira Jelly Bean yüklenmiş birGalaxy S3, 1781 puan alarak iPhone 5'in bir hayli önüne geçmiş durumda.

bu durumda kim kimi tokatlamış oluyor anlamadım doğrusu... başlık bence de saçma olmuş

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Başlık abartılmış.SDN'ye yakışmamış :(

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
O kadarda bir tokat değil ya :) S3 başkadır.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Osmanlı tokatı yemiş s3 zor toparlanır bundan sonra :D

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
iOS'u hangi donanımda olursa olsun yine aynı stabiletede ve aynı güçte çalışmakta.

Millet gelmiş hala donanım diyor yok 4 çekirdek yok şöyle böyle.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Tokattan sonra benim tel kasmaya başladı :p

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Jelly beanli sgs3 un benchmark testini gectigi belirtilmis, kisacasi tokatlayan ve tokatlanin yer degistirmesi dogru olur.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Adamlar çift çekirdek işlemciyi dört çekirdekle yarıştırıyorlar, bu bile bir başarıdır Apple için..

free_agent

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Başlık orjinal olmuş.:)Tabi tam olarak katılmasam da.

conquistador

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Adamlar çift çekirdek işlemciyi dört çekirdekle yarıştırıyorlar, bu bile bir başarıdır Apple için..

Apple için bir başarı mıdır değil midir orasını bilemem de fanboylar için bu testin kocaman bir hezimet olduğu gayet açık. S3'ün zaten JB olmadan teste girmesi mantıksız. Üreticiler ICS'yi es geçip jb'ye yöneliyorlar çünkü aradaki fark bariz. Ben hem ICS'yi hem JB'yi kullanmış biri olarak söylüyorum bunu.

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
galaxy s4 te iphone 5'i tokatlayacak
buyrun burdan yakın
haber mi şimdi bu

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Apple için bir başarı mıdır değil midir orasını bilemem de fanboylar için bu testin kocaman bir hezimet olduğu gayet açık. S3'ün zaten JB olmadan teste girmesi mantıksız. Üreticiler ICS'yi es geçip jb'ye yöneliyorlar çünkü aradaki fark bariz. Ben hem ICS'yi hem JB'yi kullanmış biri olarak söylüyorum bunu.
Bu adam denemiş işte jbli s3 ile teste soksalardı daha yüksek çıkacakmış

Felagund

Profesör
Reaksiyon puanı
15
ne zaman donanımları değil de asıl tercih sebebi olan yazılımları (ios vs android) tartışmaya başlarız o zaman hak yol iphone u buluruz :D şaka bi yana değil ip 5, 512 mb ramla tık demeyen optimizasyon harikası bir iphone 4s ve 2 gb ram ile hala tarayıcıda ve galeride takılan vve donanım satarak göz boyayan tabak büyüklüğünde bir telefon :)

efe_1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Anlamıyoruum bu şirketleri zaten. Hepsi satış politikası.
*Google mükemmele yakın bi android sürümü çıkartamaz mı?
*Apple duyduğu bunca hakarete cevap olarak donanımda artık yarım adım ilerlemeyi bırakıp büyük bi sıçrama yapamaz mı? *Samsung çok satmak için her telefonun her modeli evirip çevirip sunmayı bırakak yerinr model sayısını azaltıp amiral telefon sayısını arttırıp daha istikrarlı ilerleyemez mi?

Hepsi çok iyi birşey yapıp daha üstüne çıkamamak ve satışta çöküş korkusu. Oyunlar donanımlar programlar filmler hep böyle. Daha ilk zamanlar mükemmel birşey yaparsan sonrasında yapacak ne kalır. Hatalar ve ya eksiklikler dahi kasıtlı yapılıyor. Oyunlar ve donanımlarda.
*Google akıllı ICSnin böyle olacağını bilmezdi sanki. Aha JB çıktı
*Samsung paso ara yan amiral sağ sol telefon üretiyor. Üç beş koldan sağlam telefonlar üretebilir ana başlıklar halinde ( Uygun fiyat / Çift simli/ maximum performans/ Tablet telefon)
*Apple da bi idiot ilerlemesini hızlandırabilir. Arkadak bi telefonda radyo nasıl olmaz. Böylemesine yavaş bi ilerlemenin kasıtlı olduğu aşikar...

Neyse ya yazasım geldi yazdım :) doğru ya da yanlış :) apple ve samsung birleşse anca uzun yıllar giden esas sağlam telefonlar çıkar :)

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[h=1]Berlusconi İngiliz medyasından intikam aldı[/h][h=2]Cambridge Düşesi Kate Middleton'un çıplak fotoğrafları İngiltere Sarayı ile Berlusconi arasında kriz çıkardı[/h]
esh6_7.jpg

esh1237_5.jpg

Cambridge Düşesi Kate Middleton'un çıplak resimlerinin bulunduğu 26 sayfalık Chi dergisi, İngiltere Sarayı ile İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi arasında ciddi bir krize yol açtı.
göre,Berlusconi'nin sahibi olduğu yayın grubunun çıkardığı magazin dergisi Chi, Düşes'in çıplak fotoğraflarının bulunduğu özel sayısının bugün piyasa çıkacağını açıkladı. Derginin çıkmasını engellemek için İngiliz Kraliyet Ailesi'nin, İtalyan"Mondadori" yayınevinin sahibi Berlusconi'ye yaptığı başvuru geri çevrildi.

[h=4]BERLUSCONİ'NİN İNTİKAMI[/h]Fransız Closer dergisinden sonra Prens William'ın eşinin çıplak fotoğraflarını yayınlayacak Chi dergisi 1 milyon adet basılırken, bir gemi gezisine çıkan Berlusconi'nin, İngiliz Kraliyeti'ne "Sorry" (Üzgünüm) diye yanıt verdiği açıklandı. Berlusconi'nin İngilizlere yaptığı tek iyilik, Kate'in çırılçıplak fotoğraflarının basılmaması için dergiye direktif vermek oldu, Düşes'in üstsüz fotoğraflar ise basıldı. İtalyan medyası, "Bu yıllarca Silvio ile uğraşan İngiliz medyasından intikam almadır" yorumunu yaptı. İngiliz tabloid gazetelerinin yanısıra, Financial Times da Berlusconi'ye, görevi bırakmadan önce, "Avrupa'nın selameti için Tanrı adına defol git" ve "Silvio palyaçosu istifa etmeli" gibi manşetlerle seslenmişti.
[h=4]"ONLARIN HAPSE ATILMASINI İSTİYORUM"[/h]Eşi Kate Middleton'ın çıplak fotoğraflarının çekilmesine çok öfkelenen Prens William'ın "intikam yemini" ettiği ileri sürüldü. Borneo adalarında eşi ile tatil yapan William'a yakın bir kaynak, İngiliz basınına yaptığı açıklamada, "Prens, 'Onların hapse atılmasını istiyorum' dedi. Dava açmakta çok istekli ve mahkemeye kanıt sunacağına yemin etti" dedi. Cuma günü, St. James Sarayı da, fotoğrafları yayınlayan Fransız Closer dergisine dava açılacağını doğruladı.
[h=4]İRLANDALI PATRON GAZETEYİ KAPATIYOR[/h]Düşes'in üstsüz fotoğraflarını sayfalarına taşıyan İrlanda gazetesi The Irish Daily Star da sahibini çileden çıkardı. İngiliz Daily Star, Daily Express ve Channel 5'in de sahibi olan Richmand Desmond, bir bölümü kendisine ait The Irish Daily Star'ın kapanacağını duyurdu. Gazete editörleri, "O bizim düşesimiz değil"diyerek fotoğrafları basarken Desmond'un yayından haberinin olmadığı öğrenildi.

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Anlamıyoruum bu şirketleri zaten. Hepsi satış politikası.
*Google mükemmele yakın bi android sürümü çıkartamaz mı?
*Apple duyduğu bunca hakarete cevap olarak donanımda artık yarım adım ilerlemeyi bırakıp büyük bi sıçrama yapamaz mı? *Samsung çok satmak için her telefonun her modeli evirip çevirip sunmayı bırakak yerinr model sayısını azaltıp amiral telefon sayısını arttırıp daha istikrarlı ilerleyemez mi?

Hepsi çok iyi birşey yapıp daha üstüne çıkamamak ve satışta çöküş korkusu. Oyunlar donanımlar programlar filmler hep böyle. Daha ilk zamanlar mükemmel birşey yaparsan sonrasında yapacak ne kalır. Hatalar ve ya eksiklikler dahi kasıtlı yapılıyor. Oyunlar ve donanımlarda.
*Google akıllı ICSnin böyle olacağını bilmezdi sanki. Aha JB çıktı
*Samsung paso ara yan amiral sağ sol telefon üretiyor. Üç beş koldan sağlam telefonlar üretebilir ana başlıklar halinde ( Uygun fiyat / Çift simli/ maximum performans/ Tablet telefon)
*Apple da bi idiot ilerlemesini hızlandırabilir. Arkadak bi telefonda radyo nasıl olmaz. Böylemesine yavaş bi ilerlemenin kasıtlı olduğu aşikar...

Neyse ya yazasım geldi yazdım :) doğru ya da yanlış :) apple ve samsung birleşse anca uzun yıllar giden esas sağlam telefonlar çıkar :)

google zaten bu sicramayi yapti, jelly bean android icin miad niteliginde bir mobile isletim sistemi, en basitini soyleyeyim, kizlarin elinde bile android urunlerini goruyoruz, bir seyler degismeye basladi, pandoranin kutusu olan iphone5 in kolayligindan bahsediliyor ama android ondan daha kolay, hatta android buna atifta bulunup jelly bean e yeni bir goruntu modu ekledi, easy mode, bu sayede androidin ayrintilarina inmek istemeyenler jelly beani daha kolay kullanma imkanina sahip olacaklar, kisacasi ozgurluk=android,

Reaksiyon puanı
188
1'e 1 aynı donanımda her türlü iOS tokatlar da donanımlar farklı olduğu sürece bu testler çok mantıksız...

cglrbae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya işte böyle bi başlık yazılsınki okuyanlar ' Aa nasıl ya ' falan deyip giripte baksın diye

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
http://browser.primatelabs.com/android-benchmarks

Bu sitede şuan Galaxy SIII 1628 olarak gözüküyor nereye tokatlıyor. Ayrıca güç tasarruf modunu kapatıp teste soktuğunuzda bu değerler 1800 lere kadar çıkar diye düşünüyorum artı olarak hız aşırtma filan dersek 2000 i bulan kullanıcılar olduğunu okumuştum. Sonuç olarak kimsenin kimseyi tokatladığı filan yok ilgi çeksin diye koyulmuş bir başlık olduğunu düşünüyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gecen bu fotografi foruma koyum dedim neymis uye olamayanlar link ekleyemezmismis. Ozaman bu seyi tamamen kapatin gitsin.