Iphone 5 de "E" sorunu!!!

Bu konuyu okuyanlar

contorium

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar olayı kısaca özetleyim: telefon nete bağlanmış ve faturaya 15 tl daha eklenmiş.Ben önce internetten 3G yi kpattım sonra da müşteri hizmetlerinden interneti kapattırdım. GSM operatörünün yanında E yazıyor, bu haalaa internete bağlı olduğumu mu gösteriyor. wi-fi ı da kapattım ama o E harfi gitmiyor. Yardımcı olacak arkadaşlarım veya bu işten anlayan varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim..

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ayarlar-genel-hücresel-hücresel veriyi kapat 3g yi değil ;)

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
3G bağlantının türü. Daha hızlı olanı :)

contorium

Asistan
Reaksiyon puanı
5
internetsiz iphone 5 oda güzelmiş :D

Ben telefonu genelde iş ve kaldığım yer arası kullandığım için her iki yerde de net bulunmasından dolayı gerek duymuyorum be kardeş. Net deyince haalaa laptop da olmasından yanayım =) telefonda zevki olmuyor :D

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben telefonu genelde iş ve kaldığım yer arası kullandığım için her iki yerde de net bulunmasından dolayı gerek duymuyorum be kardeş. Net deyince haalaa laptop da olmasından yanayım =) telefonda zevki olmuyor :D

Düşündürücü

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
İşte sırf bu yüzden bazı kişilerin iphone alması taraftarı değilim size lafım yok iş gereği almışsınız da cem yılmazın dediği gibi "kullanın şu aletleri" :)

contorium

Asistan
Reaksiyon puanı
5
İşte sırf bu yüzden bazı kişilerin iphone alması taraftarı değilim size lafım yok iş gereği almışsınız da cem yılmazın dediği gibi "kullanın şu aletleri" :)

Iphone 5 i, sadece internete girmekle sınırlandırmamak lazım bence, sizin de dediğinize denk geliyor. Ben bir sürü özelliğini kullanıyorum, netten de face bakıyorum sadece ama net telefonda kullanılmasa da olur. Diğer tüm özelliklerini kullansam yeter :D

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
E, şu 2003'lerden kalma Edge değil mi? Hani wap'a daha hızlı bağlanmakla ilgili olan...?

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
yahu ihtiyacı yok internete.bulunduğu yerlerde wifi var.size ne.1 gblık paket var ayda 300 mb anca kullanıyorum.ihtiyaç meselesi renkler ve zevkler ;) sorunun çözüldüğüne sevindim

Son mesajlar