iPhone 4s Galaxy s4 ile 2017'de takas edilir mi

4s'te mi kalmalı,s4'e mi geçmeli?

• 4s'te kal

Kullanılan: 6 42.9%
  • S4'e geç

Kullanılan: 8 57.1%

• Kullanılan toplam oy
    14

Bu konuyu okuyanlar

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
İyi forumlar hepinize.1,5 senedir iPhone 4s kullanıyorum.Abim telefonunu satacak ya da bana verecek.Akıllı telefona ihtiyacı yok.Ben İos 9 yüklü 4s'ten bıkmış birisi olarak;Sizce s4'e geçmeli miyim?
S4 pek temiz kullanılmamış.Dış kasada ezikler falan var.Ses açma kapama tuşu tam çalışmıyor.4s'te de ekranda sorun var.Aşırı ısınıyor ve 8 gb depolama yetmiyor.Şu anda 0 kb boş yerim var.Bir de acayip donuyor.Sizce s4'e geçmeli miyim?Cihaz elimde patlar mı?4s'i özler miyim?

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Geçme S4 e.Cunku artık eskidi.Yani bunu açarsak kasmalar meydana gelir. Performans düşük gelir.Cunku hem touchwiz in ağırlığı hemde eskime performans düşüyor.

fatihselimyakar

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Hocam işten anlayan biriysen s4 e geç tonla rom var.Birini yükle kafan rahat eder 4s in kasmasındansa.

Reaksiyon puanı
222
Eski bir s4 kullanıcısı olarak geçme diyorum anakartta sıkıntılar meydana geliyor cynogen mod yaparak cihazın performansını arttırabilirsin cihazı akıcı oluyor bu işlerden anlıyorsan ama 4s de kullandım. s4 elinde kalabilir yinede sen bilirsin

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Geçme S4 e.Cunku artık eskidi.Yani bunu açarsak kasmalar meydana gelir. Performans düşük gelir.Cunku hem touchwiz in ağırlığı hemde eskime performans düşüyor.
4s'te şu an inanılmaz hızlı değil zaten.
--- Gönderi Güncellendi ---
Hocam işten anlayan biriysen s4 e geç tonla rom var.Birini yükle kafan rahat eder 4s in kasmasındansa.
Açıkçası hayatımda hiç rom vs atmadım.Risk alabileceğimi de sanmıyorum.Çünkü elimde patlarsa bu sefer kullanacak cihaz yok evde.

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Arkadaşımda S4 var. Hala kullanıyor. Gayette memnun. Fabrika ayarlarına döndür rahat rahat kullan. Kafadan batarya, hafıza ve ekran yönüyle rahat edeceksin. İphone 4S 8GB'la zati ne yapabilirsin? Telefonların özelliklerini bilmeden markaya göre yorum yapmayalım.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Hocam apple 32 bit desteğini kesiyor kurtul 4s den artık seçim senin

Kalemsizyazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şuan s4 kullanıyorum telefon hızdan uçmasa da böyle rahatsız edecek derece de bi yavaşlığı yok, bide benim yoğun kullanımımdan mıdır bilmem 5-6 aya bir batarya bombe yapıyor yenisini almak zorunda kalıyorum.

009fy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben şu an s4 gt-9515 kullanıyorum launcher durduruldu play srore durduruldu gibi sorunlar cikmasa iyi olurdu ama 2 hafta icinde yeni telefona gecicem s4 u ise 2015 mayistan beri kullaniyorum 0 almistim
Şuan s4 kullanıyorum telefon hızdan uçmasa da böyle rahatsız edecek derece de bi yavaşlığı yok, bide benim yoğun kullanımımdan mıdır bilmem 5-6 aya bir batarya bombe yapıyor yenisini almak zorunda kalıyorum.
Bendede batarya sorunu var ama hic yeni batarya almadim . % 50 nin altina inince arada kendiliginden kapanıyor

Kalemsizyazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben şu an s4 gt-9515 kullanıyorum launcher durduruldu play srore durduruldu gibi sorunlar cikmasa iyi olurdu ama 2 hafta icinde yeni telefona gecicem s4 u ise 2015 mayistan beri kullaniyorum 0 almistim

Bendede batarya sorunu var ama hic yeni batarya almadim . % 50 nin altina inince arada kendiliginden kapanıyor
Bende de öyle şuan hatta %60lardan sonra falan mobil veriyi açtığım an kapanıyor ama ne gariptir ki mobil veriyi açmazsam 0'a kadar normal bir şekilde kullanıyorum.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Arkadaşlar gözümü diktiğim telefon olan s4,şans eseri geçen gün çalındı :D
Konu kapanabilir.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar gözümü diktiğim telefon olan s4,şans eseri geçen gün çalındı :D
Konu kapanabilir.
Sen ıos dan şaşma yinede çalınırsa Allah korusun birşey yapamaz en azından ikinci elde satamaz ıphone bul açık olmak şartıyla tabi ;)

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Sen ıos dan şaşma yinede çalınırsa Allah korusun birşey yapamaz en azından ikinci elde satamaz ıphone bul açık olmak şartıyla tabi ;)
iOS'den şaşacağım.Şaşmak istediğim için android bir cihaz istiyorum.Hatta bana göre buna şaşmak da denmez.
Herkesin fikri kendine.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
En son güncellemeyi yaptıysan büyük ihtimalle bezdirmiştir o zaman geç derim ama yapmadıysan sabit kal.;)