İphone 4 Türkiyede Satışta

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
Bir Türk girişimci iPhone 4'ü şimdiden sipariş vermiş
Dünyada satışa çıkmamış olan iPhone 4 için Türkiye'de siparişler verilmeye başlandı! Bir internet sitesinde satışa çıktığı gün iPhone 4'ü alıp Türkiye'ye getireceğini belirten bir satıcı fiyatını bile yazdı. Bin 100 dolara iPhone 4 getireceğini belirten satıcı kendisi için 4 adet sipariş verdiğini ve gelecek olan cihazları Türkiye'nin heryerine gönderebileceğini ilanına yazmış.

Alıntıdır.

Arkadaşlar bazı satış sitelerine baktım ve herkes yurtdışından sipariş verdiklerini ve Türkiye'ye getireceğini söylemiş.

Sizce Doğrumu?

melihfb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
olabilir ama kilit vardır onlarda problem çıkmasın

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
Ama bir satıcı kaydı yapılmış diyor(internetten araştırdığımda)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
sorun kayıt meselesi değil aktivasyon istiyor cihaz diğer türlü ipod olarak kullanırsın 200 $ daha verin kayıtlı cihaz kullanın :) bakalım ben mecburen dışarıda ipad almak zorunda kaldım haftaya bende :D

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
yuh diyorum başka birşey demiyorum az önce bi açık arttırma sitesinde gördüm iphone 4 ün fiyatı 3000 tl ye kadar çıkmış bu insanlar uçmuşlar bu memlekette kimse biz açız diye ağlamasın abi yazıktır ya

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
iphone4 ingilterede unlock satılacak satıcı da oradan getirtecek ama fiyatlar çok uçuk!

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13

Ferman31

Asistan
Reaksiyon puanı
2
evet getiriliyolarda yurtdışı olduğu için pasaport kaydı yapmak gerek pek ucuz bişeyde değil.

---------- saat 13:46 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:08 eklenmişti ----------

hem 4 adet siparişle nasıl girişimci oluyo onuda anlamdım.

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
yuh diyorum başka birşey demiyorum az önce bi açık arttırma sitesinde gördüm iphone 4 ün fiyatı 3000 tl ye kadar çıkmış bu insanlar uçmuşlar bu memlekette kimse biz açız diye ağlamasın abi yazıktır ya
tamamen katılıp üstüne bir kaç kelime eklemek isterdim ama boşver.