İphone 4 telefonum var. Lumia 720 ile takas etsem ne kaybederim ?

burakcnnd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba öncelikle,
Elimde iphone 4 telefonum var ekranı biraz ufak geldiği ve sarj sıkıntısı için lumia 720 ile takas düşünüyorum. Sizce değer mi? Kullananlar veya aynı şekilde takas edenler yardım edebilirler mi?

Fpsci1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum kesinlikle hata yaparsın ne olursa olsun apple güvencesi var ve batarya sorununuda kalibrasyon ile halledebilirsin yada değiştirebilirsin benim görüşüm lumia alıcaksın 1020den baskası yalan bence iphone kullanmaya devam et hem alıcağın telefonda batarya yönünden pek fark olmucak

burakcnnd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum kesinlikle hata yaparsın ne olursa olsun apple güvencesi var ve batarya sorununuda kalibrasyon ile halledebilirsin yada değiştirebilirsin benim görüşüm lumia alıcaksın 1020den baskası yalan bence iphone kullanmaya devam et hem alıcağın telefonda batarya yönünden pek fark olmucak
Cevabın için teşekkürler. 720nin bataryası daha iyi bu kesin sanırım. Biraz kasıyor haliyle iphone ios7 olduğu için. Uygulamalar ise sıkıntılı biraz windows phone store'de mesela whatsapp bile kalkmış şuan. Karar veremedim halen.

bytekno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Donanım olarak her iki telefonun özellikleri yakın sayılır. Fakat yazılımsal olarak zarara uğrarsınız. Aynı donanıma göre en iyi performans iphone larda.
Bıktım artık iphone dan diyorsanız bişey diyemem :)

Yasinpekk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gerek yok iPhone çok fazla uygulamaya sahip .Lumia aldığın zaman bu uygulamada mı yok tepkisini yaşarsın .Kameraları eşti zaten. Ama yeni heyecan arıyorum dersen bilmiyorum.(Lumia 720 kasmıyor ama çoğu uygulama yok)

burakcnnd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gerek yok iPhone çok fazla uygulamaya sahip .Lumia aldığın zaman bu uygulamada mı yok tepkisini yaşarsın .Kameraları eşti zaten. Ama yeni heyecan arıyorum dersen bilmiyorum.(Lumia 720 kasmıyor ama çoğu uygulama yok)
Aslında uygulama yokluğu değil de hep bir eksiklik var uygulamalarda o canımı sıkıyor. Sanırım n7000 ile takas edebilirim biraz daha zaman vermek gerek windows phone'ye.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Merhaba öncelikle,
Elimde iphone 4 telefonum var ekranı biraz ufak geldiği ve sarj sıkıntısı için lumia 720 ile takas düşünüyorum. Sizce değer mi? Kullananlar veya aynı şekilde takas edenler yardım edebilirler mi?

Nokia, Windows Phone ile devam ettikçe çöptür. Kesinlikle takas etmemelisin. Satıp üstüne biraz daha ekleyip G2 veya Z1 Compact alabilirsin.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Lumia 720 biraz amaçsız bir telefon gibi geliyor.Hani nasıl diyeyim bir yere oturmuyor.Tamam Lumia 520 ile 525 en düşük modeli,ama Lumia 525 720'den hızlı.625 720'den hızlı.Bu arada şimdilik Windows Phone almanı önermem.WhatsApp,Facebook gibi uygulamalarda biraz sıkıntı çıkarıyor.

Kilavuzer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba öncelikle,

Bence bunu sorman bile hata.Hatta aklının ucundan iphone 4 ile lumia 720 ile takası düşünmen bile saçma.Kesinlikle yapma böyle bir hata.

burakcnnd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lumia 720 biraz amaçsız bir telefon gibi geliyor.Hani nasıl diyeyim bir yere oturmuyor.Tamam Lumia 520 ile 525 en düşük modeli,ama Lumia 525 720'den hızlı.625 720'den hızlı.Bu arada şimdilik Windows Phone almanı önermem.WhatsApp,Facebook gibi uygulamalarda biraz sıkıntı çıkarıyor.
Amaçsız değil aslında sadece rami 512 diye amaçsız damgası görüyor olabilir. Ön kamera ve bataryası güzel telefonun. Oyun vs oynamam zaten o yüzden rami sıkıntı yapmıyordum sadece uygulamalarda eksiklikler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bence bunu sorman bile hata.Hatta aklının ucundan iphone 4 ile lumia 720 ile takası düşünmen bile saçma.Kesinlikle yapma böyle bir hata.
Beklediğimden daha büyük tepkiler alıyorum. Size sormasam bugün takas edecektim.

Kilavuzer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Amaçsız değil aslında sadece rami 512 diye amaçsız damgası görüyor olabilir. Ön kamera ve bataryası güzel telefonun. Oyun vs oynamam zaten o yüzden rami sıkıntı yapmıyordum sadece uygulamalarda eksiklikler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Beklediğimden daha büyük tepkiler alıyorum. Size sormasam bugün takas edecektim.

Sormadan takas yapmadıgın iyi olmuş.Dediğim gibi pişman olursun.

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence 920 yada 925 bulursan kesinlikle takas et muhteşem telefonlar ama 720 olmaz.