İphone 4 iCloud sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Serhatmer431

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Abilerim kardeşlerim elimde iphone 4 var ilkkez apple işletim sistemli telefon var ilkkez kullanıyorum. Icloud hesabina giris yapmak istiyorum ve karşıma böyle bişey cıkıyor nasıl yapabilirim cözümünü söylermisiniz simdiden teşekkürler 20210413_121843 - Hızlı Resim

7355608

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Telefonu yeni mi aldınız? 2. el mi? Aldığınız mağazanın adı nedir?

Serhatmer431

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonu yeni mi aldınız? 2. el mi? Aldığınız mağazanın adı nedir? İkinci el aldım kendi andoid telefonumdan apple hesabı açtım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Demek ki o Apple kimliği başka cihazda da kullanılıyor. O cihaza bir kod gelir sizden onu istiyor.
Kendi android cihazimdan actim apple hesabini sitesinden actiktan sonra hattimi iphone 4 e taktim iphone 4 de geliyoe kod yukarda ama yazak yer yok

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768

Kendi android cihazimdan actim apple hesabini sitesinden actiktan sonra hattimi iphone 4 e taktim iphone 4 de geliyoe kod yukarda ama yazak yer yok
Şimdi o zaman şöyle yapın: Apple kimliğinize giriş yapın ve oradaki güvenilir telefon numarasını ailenizden birsininki yapın. Çünkü şuan güvenilir no kullandığınız telefon olduğu için işin içinden çıkamıyorsunuz.

Buradan giriş yapabilirsiniz: Apple ID

Serhatmer431

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Demek ki o Apple kimliği başka cihazda da kullanılıyor. O cihaza bir kod gelir sizden onu istiyor.
Şimdi o zaman şöyle yapın: Apple kimliğinize giriş yapın ve oradaki güvenilir telefon numarasını ailenizden birsininki yapın. Çünkü şuan güvenilir no kullandığınız telefon olduğu için işin içinden çıkamıyorsunuz.

Buradan giriş yapabilirsiniz: Apple ID
Abi degistirdim kod baska numaraya geliyor suan dogrulama kodunu nereye girmem gerek dogrulama kodunu girebilecegim bisey cikmiyor

Kendi uzerinden icloud hesabi olusturmak istedigimdede bu hatayi aliyorum

Son düzenleme:

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768

Abi degistirdim kod baska numaraya geliyor suan dogrulama kodunu nereye girmem gerek dogrulama kodunu girebilecegim bisey cikmiyor

Kendi uzerinden icloud hesabi olusturmak istedigimdede bu hatayi aliyorum
Apple kimliği girdikten sonra kodun yazılacağı bir bölüm çıkması lazım çıkmıyor mu?

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Malesef ne yapmamı önerirsiniz telefoncu halledebilirmi dersiniz
Telefonculara ben şahsen güvenmem. En olmadı Apple'ı ararsın ama önce birkaç şey var onları deneyelim.

Şimdi ilk önce Ayarlar>Parola kısmına bir gir, orada iki faktörlü doğrulama kodu açık mı diye bir bak. Eğer ki açıkça onu kapatmamız lazım büyük ihtimalle o kodu orada yazacak bir yere çıkar. Eğer o olmazsa farklı bir yöntem deneriz.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Kodun çıkmaması ilginç. Apple Destek'den yardım alabilirsiniz.

Son mesajlar