iPhone 4 Geri Yükleme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

daredeviltr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimde bir adet iPhone 4 16GB Beyaz telefon mevcut.
Sorunum: Telefon normalde çalışır vaziyetteydi fakat kendiliğinden kapanıyordu ve açılmıyordu.Bilgisayara bağladığımda ve iTunnes açıldığında kurtarma modunda bir iPhone bulundu diye uyarı alıyordum.İşlemleri yaptıktan sonra bir süre kullandıktan sonra aynı sorunu tekrar veriyor.Önce kapanıyor açılmıyor ve mecbur bilgisayara bağlayınca kurtarma modunda cihaz bulundu diyordu.

Bir tamirciye götürdüğümde anakartta sorun olduğundan yaptığını söyledi ve değişim yaptırdım.Herşeyiyle tamamen tamir edilmiş.Fakat telefonu aldığımda açılmadığını farkettim.Önce şarj dedim,bir süre şarj da beklettim fakat tekrar açılmadı.Bilgisaya bağladığımda ise yine kurtarma modunda cihaz bulundu diyor fakat cihaz geri yükleme yapmıyor.Sorum şu.Heryere baktım geri yükleme yapmayla ilgili (DFU mode-Reset Mode vb.) fakat çözüm bulamadım.

Cihazı bilgisayara bağladığımda kurtarma moduna geçiyor işlem başlamıyor iPhone Bekleniyor ibaresi çıkıyor iTunnes de hiçbir hareket olmuyor.Cihazdada elma logosu çıkıyor altında bir çubuk ve ilerleme olmuyor.Yardımlarınızı bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler(Biraz uzun oldu kusura bakmayın.

Son mesajlar