İphone 3GS Ekran Titriyor Lütfen Yardımcı Olun :(

Bu konuyu okuyanlar

03baba94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba
iphone 3 gs telefonum var parlakığı sona aldığım zaman yada yarıyı geçtiği zaman ekran sanki gidecekmiş gibi oluyor titriyor gibi sönecek ampul gibi parlaklık düşükken böyle bir sorun yok
bazende ekra bembeyaz oluyor tuşları kilitleyip açtığım zaman düzeliyor
garantisi yok lütfen yardımcı olun sorun nedir acaba pahalı bişey midir acaba ?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Yazilimsal olamaz donanimsal ekran yahut anakartla ilgili bir durum olabilir telefoncuya götür bir maliyet çıkarsınlar ancak az tutacagini sanmam

03baba94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazilimsal olamaz donanimsal ekran yahut anakartla ilgili bir durum olabilir telefoncuya götür bir maliyet çıkarsınlar ancak az tutacagini sanmam
az tutmaz derken mesala ne kadar tutar ?
uzun zamandır böyle kullanıyorum sonradan sorun olur mu ?
birde bi kere yere düşürmüştüm soketler çıkmış orta tuşu çalışmıyordu şarj olmuyordu buda öyle bi soket arızası olabilir mi ?

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Uygun fiyata elden çıkarmayı düşünün o telefonu bence ucuz maliyetli lumia lara bakabilirsiniz

03baba94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uygun fiyata elden çıkarmayı düşünün o telefonu bence ucuz maliyetli lumia lara bakabilirsiniz
iphone 4 almayı düşünüyorum ikinci el olarak
ios 8 çıktı ben 6.1.6 kullanıyorum whatsapp desteği kalkarsa benim açımdan sıkıntı olur diye iphone 4 istiyorum
ama ucuz olucaksa yaptırmayı düşünüyorum yoksa satması da sıkıntı olucak

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ve şuan yapmıyor bazen yapıyor zaten ben ilk alırken anlamadım satacağım adam anladı çok belli olmuyor zor anlaşılıyor biraz

Sessizkatil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2.el ıphone 4 alıcağına biraz daha para biriktir 4s al 4den pişman olursun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 4 alma ancak suan kasmayan tek ıphone 4 kutusundan cıkmamıs sıfır ıphone 4 dur ios 7 ile ikinci el 4 senelik telefonu 3gs den daha az seversın

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Donanımsal sıkıntı olarak gözüküyor, appleye götürseniz zaten telefon kadar masraf çıkartıcak size.

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Masraf olacaksa bekle cidden biraz. Para birliktir sık dişini ben 4 yıldır harçlığımı biriktirdim mesela. Sen 3-4 ay beklesen nolur. 5 alırsın en kötü.. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yazık sana be ... batarya yada anakart... bulursan değiştir... bence iPhone pişmanlık...

03baba94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Masraf olacaksa bekle cidden biraz. Para birliktir sık dişini ben 4 yıldır harçlığımı biriktirdim mesela. Sen 3-4 ay beklesen nolur. 5 alırsın en kötü.. :)
ne yaptınız öğrenciyim ben nerde o kadar para bende en en fazla 4s alabilirim oda zor yani :D