iPhone 3G, Turkcell ile Türkiye'de

Frostban3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Turkcell, Apple ile imzaladığı anlaşmayla, dünyada devrim yaratan iPhone 3G’yi 26 Eylül günü müşterileri ile buluşturuyor. Apple iPhone, devrim yaratan özelliklerine ek olarak, entegre GPS modülü sayesinde genişletilmiş yer bazlı mobil hizmetler sağlıyor. Ayrıca, iPhone 2.0 yazılımıyla Microsoft Exchange ActiveSync desteğinin yanı sıra, Apple App Store ile yüzlerce üçüncü parti uygulamaların kullanımını da mümkün kılıyor.

Mevcut ve yeni Turkcell müşterileri, iPhone 3G'yi Turkcell'den ayrıcalıklı kontratlar ile satın alabilecek:

fiyat.gif

Ayrıca iPhone 3G kontratsız olarak peşin fiyatına ayda 129 Euro karşılığı YTL ile 5 taksitte alınabilecek.

Bilgi için: Turkcell
Yazan: Ruşen Göbel
SDN - http://shiftdelete.net

RoMaNTiiZMa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
300 ytl 1 verıcen sonra her ay 75 ytl. Ölene Kadar mı ? :D

visualize

Asistan
Reaksiyon puanı
0
18 ay boyunca

üstlik 75 degil

75 + özel iletişim vergisi %25 93.75 YTL

ieee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Büyük paketin aylığı 75 olsaydı alınırdıda bu fiyatlar çok fazla...

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Ahh aslında "sınırsız internet paketi" kısmı çok cazip. Patron bize iPhone al! :D

seppuku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
resmen soygun yaw 95x18=1710+279= 1989 YTL offf ki offff

ademaktekin

Profesör
Reaksiyon puanı
1
yaw iPhone da internet sınırsız olsa nolur. ADSL gibi dosya indirmeyemi asılcanki :D

coldnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
En iyisi 5 taksit olanı 1200 liraya bile gelmiyor acaba kdv si içindemi ?

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Ben sordum bugün Turkcell Extra'ya kontratsız 8gb 1250YTL, 16gb 1500YTL dediler.
Gittigidiyorla, pasaport kaydıyla uğraşmaya değmez bence ;)

boavoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben sordum bugün Turkcell Extra'ya kontratsız 8gb 1250YTL, 16gb 1500YTL dediler.
Gittigidiyorla, pasaport kaydıyla uğraşmaya değmez bence ;)

zaten kontratlı fıyatıda 1800 e gelıo en azından konusup rahatca ınternete grebılıosun :D

mamusa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herzamanki gibi Türk Milletine gene faiş fiyatlı ürünler geliyor.yazıktır bu kadar da olmaz ki.. n95 te 1.500 liraydı ama şimdi bakın kaça? olması gereken fiyat 600- 800 lira arası.uçmuşlar bunlar .gece 12 de satılacakmış :) burası amerika değil .millet aptal değil 1200 lira verecek hemde geceden sıraya girecek olmayacak birşey bu.alan olmaz mı olur tabi ama sayısı az olur.sonuç hem firma hemde müşteri için hayal kırıklığı olmuştur. kanıtı? 1 hafta içinde belli olur.telefon hakkında ufak bişey:bizim millet tek elle telefonunu kullanır mesaj -arama vs yani meraklı gençler harici bu telefon çabuk ikinci el piyasasına düşecektir.iki elle arama yapmak zor gelir millete.i phonede bu fiyatları görünce samsung omnia i 900 daha ayrıntılı incelemeye karar verdim.

ivanxxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle Omnia diyorum mamusa arkadaşım, ama 800*480 benzeri bir çözünürlükle nezmn geleceği belli olmayan HTC HD var bi de.. samsung un diğer modellerdeki gibi çabuk bozulmayacağına emin olsam gidip hemen yapıcam 6 taksit 1050.. Bi de ufak bir bilg. alabilme olayı da var aslında eee pc gibi, int bağımlılığına çare olarak ama bir de bilsem Omnia'ya miniusb tarzı klavye takılabiliyor şöyle katlamalı ya da silikonundan, gidip almak ŞART olur bir OMNIA!!! off teknoloji heyecan yapıyor bende yaw.. cümle kuramadım galiba.

gokhankayaci

Doçent
Reaksiyon puanı
1
samsun omnia i900 ün fiyatı Yanlış hatırlamıyorsam ShiftDelete'nin röpörtajında dinlemiştim 999 ytl kdv dahil di.. Hem daha ucuz hemde çok daha fazla özeliikleri bünyesinde barındırıyo.. Ha iPhone görüntü olarak çok daha cazip değilmi evet cazip ama özellik arıyorsanız samsung omnia tavsiyemdir.. Çok inceledim :)

ivanxxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsun omnia i900 ün fiyatı Yanlış hatırlamıyorsam ShiftDelete'nin röpörtajında dinlemiştim 999 ytl kdv dahil di.. Hem daha ucuz hemde çok daha fazla özeliikleri bünyesinde barındırıyo.. Ha iPhone görüntü olarak çok daha cazip değilmi evet cazip ama özellik arıyorsanız samsung omnia tavsiyemdir.. Çok inceledim :)

evt peşin 999, advantage kartıma 6 taksit 1049 yapıolarmış, world bonus vs 12 yapıolarmış.. gayet taksitle alınır bence

mamusa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saat 1 i geçiyor acaba kaç adet satıldı.sayın editör bilgi verirse iyi olur.ayrıca kalabalık var deniliyor da bir tahmin yokmu kaç kişi toplanmış ve kaç kişi telefonu alıp dükkandan çıkmış.haber 7 de bunlar yok.editör bey sahura kadar netteyim.haberlerinizi bekleyeceğim.

kadkaf

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
şimdi arkadaşlar ben kontratsız olarak almayı düşünüyorum 279 euro 5 ay ödücem istediğim hatta kullanıcam öylemi... yoksa sadece turkcell demi kullanabiliyorum ?

mamusa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni bilgileri gördükçe iphone hevesim kırılıyor.

arkadaşlar iphone'un özelliklerinden bazıları(Türkiye satıcısı(vdfn)ndan alınmıştır) :

iPhone 3G kutusundan çıktığı gibi kullanılabilir mi?
Hayır. iPhone 3G'nin kullanılabilmesi için cihazın aktivasyonunun yapılması gerekmektedir

iPhone 3G'nin tümleşik kamerasıyla zumlama yapabilir miyim?
Hayır

iPhone 3G ile MMS gönderebilir miyim?
Hayır

iPhone 3G'den dışarıdan yüklediğim bir MMS yazılımı ile MMS gönderebilir miyim?
Apple tarafından iPhone 3G için geliştirilmiş bir MMS uygulaması yoktur. Dışarıdan yüklenecek bir uygulama ile iPhone 3G'ye bu özellik kazandırılabilir ancak cihaz bu koşullar altında garanti kapsamı dışına çıkacaktır.

iPhone 3G'nin bataryasını (pil) değiştirebilir miyim?
Hayır.

iPhone 3G'nin kamerası ile video çekebilir miyim?
Hayır.

iPhone 3G'nin Türkçe işletim sistemi desteği olacak mı?
İlk satışa sunulan iPhone 3G cihazlarında Türkçe desteği olmayacak.

iPhone 3G görüntülü görüşmeyi destekliyor mu?
Hayır. iPhone 3G'de 1 adet 2MP'lik entegre kamera bulunmaktadır. iPhone 3G'nin ön yüzünde kamera olmadığı için görüntülü görüşme yapılamamaktadır.

iPhone 3G TV'yi desteklemekte midir?
Hayır.

Çekmiş olduğum resimleri bluetooth ile paylaşabilir miyim?
Hayır. Bluetooth 2.0 EDR özelliği ile iPhone 3G'nizi sadece aksesuarlarınızla bağlantı için kullanabilirsiniz.

iPhone 3G'yi satın aldıktan sonra numara taşınabilirliği ile diğer operatörde de aynı numaradan kullanabilir miyim?
Numara Taşınabilirliği ile numaranızı bir operatörden diğerine taşıdığınızda alıcı operatör tarafından size yeni bir simkart verilir. Simkartınızın değişmesi sebebiyle cihazın tekrar aktivasyonunun yapılması gereklidir. Ancak kullanmış olduğunuz iPhone 3G şebeke kilitli ise numaranızı taşımadan önce verici operatörün Müşteri Hizmetlerini arayarak şebeke kilidini açtırmanız gerekmektedir.

mamusa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi arkadaşlar ben kontratsız olarak almayı düşünüyorum 279 euro 5 ay ödücem istediğim hatta kullanıcam öylemi... yoksa sadece turkcell demi kullanabiliyorum ?

net bir açıklama yok ama telefon kilidini kırdılar.ilk brezilyada kırdılar kilidi.aletler Türkiye'ye geldi kilitli olsada 10-25 lira arası açıyorlar.

ieee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iphone güzel telefon 600 civarında olsa almayı düşünüyordum neredeyse iki katı fiyat çıktı :D apple işini biliyor çok abartıldı tanıtım,şov vs...