Soru iPhone 14 Pro/Max Testi Yaptım Vatan'da

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,227
Bugün alışverişe çıktım vatan pc uğradım 14 Pro ve pro max baktım, arkadaşlar telefon süper ötesi olmuş arka üç kamera çok az daha büyümüş, çentik mevzusuna gelince oradan alınmış oraya konmuş gibi değil sırıtmıyor sadece gerektiğinde o alan büyüyor zaten işlevi olan bir bölüm telefon kusursuz olmuş (fiyatı hariç) ama aynı şeyi 14 için söyleyemeyecem 14 fiyatı 13 ile aynı olsa tercih edilirdi ama alınacak bir telefon değil düz 14.

14 Pro mu alır mıyım almam ama çok klas telefon olmuş ?

Yalnız ileriye dönük 13 teki yeşil ve buz mavisini mutlak getirmeliler ?

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Bugün alışverişe çıktım vatan pc uğradım 14 Pro ve pro max baktım, arkadaşlar telefon süper ötesi olmuş arka üç kamera çok az daha büyümüş, çentik mevzusuna gelince oradan alınmış oraya konmuş gibi değil sırıtmıyor sadece gerektiğinde o alan büyüyor zaten işlevi olan bir bölüm telefon kusursuz olmuş (fiyatı hariç) ama aynı şeyi 14 için söyleyemeyecem 14 fiyatı 13 ile aynı olsa tercih edilirdi ama alınacak bir telefon değil düz 14.

14 Pro mu alır mıyım almam ama çok klas telefon olmuş ?

Yalnız ileriye dönük 13 teki yeşil ve buz mavisini mutlak getirmeliler ?
Hocam bende kamerayı merak ediyorum.Kamera performansı nasıl? YouTube da kimisi doğal diyor kimisi renkleri abartıyor diyor.14 Pro larda renk doğruluğu olayını merak ediyorum.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,227
Hocam bende kamerayı merak ediyorum.Kamera performansı nasıl? YouTube da kimisi doğal diyor kimisi renkleri abartıyor diyor.14 Pro larda renk doğruluğu olayını merak ediyorum.
14 ün kameraya bakmadım Pro baktım bizim oradaki vatan biraz garip yer çok birşey anlayamadım kameradan media markt ta yoktu gelirse orada daha iyi test ederim ?