Öneri iPhone 14 Pro Max için Aksesuar Önerileri

Bu konuyu okuyanlar

HyperSethRa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
14 Pro Max için uygun fiyatlı aksesuar önerileri.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Orijinaller cok pahali geliyorsa Amazon'dan Spigen modellerine bakabilirsin. Onun haricinde bilinmedik merdiven alti aksesuarlar almani onermem. Adaptor de ariyorsan orijinal sarj aleti yerine buna bak derim.

HyperSethRa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Uygun fiyatlı gelir mi biliyorum ama apple ın şeffaf MagSafe kılıfları çok hoşuma gidiyor ve şı
Orjinal kılıfı bir kılıfa göre fazla pahalı benim düşünceme göre fakat MagSafe olarak McDodo'nun kılıfı şeffaf onu öneririm bir süre kullanınca çerçeve tarafında hafif sararma oluyor ama koruma açısından çok kaliteli.

EnesKAYA

Back-End Developer
Reaksiyon puanı
162
O kadar para bayıldıktan sonra orjinal kullan, kafan ağrımasın ama illa farklı bir marka tercih edeceksen de marka olarak Spigen'ı öneririm. Cidden kaliteli, fiyat/performans ürünü...

HyperSethRa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Tam aradım konu 14 Pro Max bende alacağım fakat ne hikmetse bir çok mağazada bulamadım. Online alışveriş de yapmak istemiyorum
Aralıkta AppleStore dan sipariş vereyim dediğimde 3 hafta sonra teslim ediyorlardı. Hem Mersin'de hem de İzmir'de bütün AVM'lere gittim fakat hiç stokta yoktu. Zam gelecek diye de beklemek istemiyordum. Yeni yıla girmeden önce alabildim. Irak'tan gelen bir akrabam hem bana hem kardeşime getirdi. 1 Telefon fiyatına 2 telefon aldım. Kayıt ederken 6091tl yerine 2732tl ye 2 telefon kaydetmiş oldum. Pasaport vs problemin yoksa tabi bu dediklerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kadar para bayıldıktan sonra orjinal kullan, kafan ağrımasın ama illa farklı bir marka tercih edeceksen de marka olarak Spigen'ı öneririm. Cidden kaliteli, fiyat/performans ürünü...
İlk iPhone'um bu zamana kadar hep Android telefon kullandım fakat 2-3 sene kullandıktan sonra Android telefonun hem performansı hem de piyasa fiyatı çöp oluyor. Nakit paran varsa o da aynı şekilde. iPhone'lar diğer telefonlara göre daha az düşüş yaşıyor o yüzden verdim o parayı. Bir şey olacak diye dışarıda masaya koymuyorum .:sweatsmile:

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
@HyperSethRa
Hocam Mart ayının sonlarına doğru bir çok bilindik mağazaları gezdim ve bahsettiğim gibi hala bulamadım :( apple store akasya avm gitsem stoklarında var mıdır?

HyperSethRa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
@HyperSethRa
Hocam Mart ayının sonlarına doğru bir çok bilindik mağazaları gezdim ve bahsettiğim gibi hala bulamadım :( apple store akasya avm gitsem stoklarında var mıdır?
Valla hocam İstanbul hakkında çok bilgim yok ama bu stok sorununun bir sebebi de telefoncuların gidip farklı kredi kartlarından 5 er 10 ar tane alması yani.

EnesKAYA

Back-End Developer
Reaksiyon puanı
162
Aralıkta AppleStore dan sipariş vereyim dediğimde 3 hafta sonra teslim ediyorlardı. Hem Mersin'de hem de İzmir'de bütün AVM'lere gittim fakat hiç stokta yoktu. Zam gelecek diye de beklemek istemiyordum. Yeni yıla girmeden önce alabildim. Irak'tan gelen bir akrabam hem bana hem kardeşime getirdi. 1 Telefon fiyatına 2 telefon aldım. Kayıt ederken 6091tl yerine 2732tl ye 2 telefon kaydetmiş oldum. Pasaport vs problemin yoksa tabi bu dediklerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk iPhone'um bu zamana kadar hep Android telefon kullandım fakat 2-3 sene kullandıktan sonra Android telefonun hem performansı hem de piyasa fiyatı çöp oluyor. Nakit paran varsa o da aynı şekilde. iPhone'lar diğer telefonlara göre daha az düşüş yaşıyor o yüzden verdim o parayı. Bir şey olacak diye dışarıda masaya koymuyorum .:sweatsmile:
Mantıklı bir karar. Aynı sebepten geçtiğimiz sene ben de Samsung'dan iPhone'a geçmiştim.

Reaksiyon puanı
4,385

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Bugün iPhone 14 aldım

Aksesuarını da
Adaptör
Kılıf
Ekran koruyucu

Hepsini orijinal en iyisinden aldım