iPhone 14 Pro - Kullanım Deneyimi

Bu konuyu okuyanlar

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
@Ekto02

Pro cihaz da orjinal kılıf kullanmışsınız. Öncelikle parasını hak ediyor mu? Deforme oluştu mu? Kılıfta.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,154
@Ekto02

Pro cihaz da orjinal kılıf kullanmışsınız. Öncelikle parasını hak ediyor mu? Deforme oluştu mu? Kılıfta.
Ben 1,5 aydır kullanıyorum. Sert silikon, hissiyatı kaliteli ama sürekli temiz tutmanız lazım. Çok çabuk kir topluyor ve bundan dolayı kullanmıyorum. Bu bakımdan diğer kılıflarla pek bir farkı yok.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Ben 1,5 aydır kullanıyorum. Sert silikon, hissiyatı kaliteli ama sürekli temiz tutmanız lazım. Çok çabuk kir topluyor ve bundan dolayı kullanmıyorum. Bu bakımdan diğer kılıflarla pek bir farkı yok.
Şeffaf olan mı o sanki sert malzeme gibi duruyor. Ben silikon kılıf almak istiyorum ama, ikisi de aynı malzeme mi acaba

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,999
Kilifsiz kullanimda uzun vadede iPhone 11 modeli gibi kamera havuzunda soyulma yapar mi? iPhone 13 modelinde de oluyormuş bu sanirim, 11'de bizzat kendim deneyimledim, çerçevede ki kullanılan alüminyum bile soyuluyordu.

Sırf boyutundan ve sunduğu prestijli deneyimden dolayı S23 Ultra yerine 14 Pro tercih edeceğim gibi duruyor.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,154
Kilifsiz kullanimda uzun vadede iPhone 11 modeli gibi kamera havuzunda soyulma yapar mi? iPhone 13 modelinde de oluyormuş bu sanirim, 11'de bizzat kendim deneyimledim.
13 Pro Max'te yaşamadım. 14 Pro'yu da yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ama bu modelde de yaşamadım.
Ben elde kaymaz, rahat ve ince diye düşünüyordum :) başka kılıfları inceliyim o zaman
Elden kaymıyor, kullanımı etkilemiyor ancak gerçekten kalın. Şahsen Spigen daha tercih edilesi. Şimdiye kadar 3-4 farklı Spigen kılıfı kullandım ve hepsinden çok memnunum.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bluetooth bende de sürekli açık. Hem Watch, hem AirPods Pro için. Aktif bir kullanıcıyım ama oyun oynuyorsanız bir günü pek çıkarmayabilir.
Telefonda oyun oynayan biri değilim hocam PUBG, COD, Genshin Impact oynamam. Telefonda oyun oynamayı sevmiyorum bir tek 2048 oynuyorum o da otobüste metroda trende zaman gecsin diye benim mobil oyunlarla hiç aram yok.

Son düzenleme:

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,154
Telefonda oyun oynayan biri değilim hocam PUBG, COD, Genshin Impact oynamam. Telefonda oyun oynamayı sevmiyorum bir tek 2048 oynuyorum o da otobüste metroda trende zaman gecsin diye benim mobil oyunlarla çok aram yok.
O hâlde bir günü rahatlıkla çıkarır. ??

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
@Ekto02

Pro Cihazımda Ve Pro Max Cihazımda Yani İki Cihazımdada Aldığımdan Beri Orjinal Kılıf Kullandım Slikon Ve Deri Olmak Üzere İki Kılıfıda Deneyim Etmiş Birisi Olarak Silikon Kılıf Çok Fazla Kir Topluyor. Onun Haricinde Deri Kılıf İse Yamulmaya Çok Müsait Masaya Vurduğunuzda Telefonu Kaldırırken İndirirken Sürttüğünüzde Kalıcı Çizilmeler Veya Yamulmalar Oluşabiliyor Kılıfta.

Ha Tüm Bu Eksiklerine Rağmen Gayet Memnunum Çünkü Hem Verdiğiniz Paraya Değiyor Hem Hissiyat Olarak Kaliteli Hissettiriyor Hemde Cihazı Oldukça Yeterli Koruyor. O Yüzden iPhone 12 Pro Cihazımdan Beri Sadece Orjinal Kılıf Kullanıyorum Ben. Bu Gidişle Aynı Devam Edeceğim Gibi Duruyor.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597

Son mesajlar