Soru iPhone 14 Plus'ı satayım mı?

Bu konuyu okuyanlar

kardelen0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba. Mavi 256 gb iphone 14 plus telefonm var. Hiçbir şikayetim yok. Fakat ödemesi beni maddi zorladı. Siz olsanız napardınız? Durumu bi şekilde düzeltmeye çalışıp yasa zamana yayıp telefonu elde mi tutardınız yoksa bunu satıp borcu kapatıp baska bir android alıp devam mı ederdiniz?
Teşekkür ederim

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Sat borcunu öde derim
Üstelik paranızın yeteceği telefonu almak rahat rahat takılmak varken borca neden telefon alınır baba mantıklı gelmiyor…

Ben mesela herşeyi param kadar alırım…

kardelen0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Borç varken zaten helal kullanamıyorsunki bunu anlatamıyorum . İphone satılmaz diyor baska bişey demiyor eşim… Ayağımızı yorganımıza göre uzatmadıkki. Peki bunu satınca önerebileceğiniz var mı ? İphone vaazgeçilmez diyorlar. Ha bide iphoneden snra androidle yapamazsın diyorlar ?

ikakbay

Asistan
Reaksiyon puanı
65
borçlarını odeyebiliyorsan, gelirine es gidiyosa aylık harcamaların bence satma, ama ek hesap, kredi kartı borcunu tam odememe gibi durumlar oluşuyorsa sat gitsin, android telefonlar da gayet guzel, durumun düzelince gene iphone alırsın. hayat kısa çok düşünmemek lazım böyle basit şeyleri.

kardelen0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
borçlarını odeyebiliyorsan, gelirine es gidiyosa aylık harcamaların bence satma, ama ek hesap, kredi kartı borcunu tam odememe gibi durumlar oluşuyorsa sat gitsin, android telefonlar da gayet guzel, durumun düzelince gene iphone alırsın. hayat kısa çok düşünmemek lazım böyle basit şeyleri.
Tesekkrler peki öneri android var mı

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Borç varken zaten helal kullanamıyorsunki bunu anlatamıyorum . İphone satılmaz diyor baska bişey demiyor eşim… Ayağımızı yorganımıza göre uzatmadıkki. Peki bunu satınca önerebileceğiniz var mı ? İphone vaazgeçilmez diyorlar. Ha bide iphoneden snra androidle yapamazsın diyorlar ?
Bütçe nedir ?

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Bence o tür telefonlar normal kullanıcı için aşırı saçma. tamam içerik üretirsin anlarımda bi telefona +30 bin tl vermek normal kullanıcı için gereksiz. Günlük kullanım için formula aracı almak gibi birşey.

SeeOk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Bence o tür telefonlar normal kullanıcı için aşırı saçma. tamam içerik üretirsin anlarımda bi telefona +30 bin tl vermek normal kullanıcı için gereksiz. Günlük kullanım için formula aracı almak gibi birşey.
telefonda god of war oynamayacaklar bu adamlar ya zaten sana xiaomi 10 pro falan yeter

Süleyman_Yildirim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Sat yeni pc al kendine Night online başla para kazanırsın en azından telefondan para kazanılmıyor malesef.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,168
Merhaba. Mavi 256 gb iphone 14 plus telefonm var. Hiçbir şikayetim yok. Fakat ödemesi beni maddi zorladı. Siz olsanız napardınız? Durumu bi şekilde düzeltmeye çalışıp yasa zamana yayıp telefonu elde mi tutardınız yoksa bunu satıp borcu kapatıp baska bir android alıp devam mı ederdiniz?
Teşekkür ederim
Merhabalar,

Satıp borcunuzu ödemeniz daha mantıklı olacaktır, Fiyatı da artmışken kalan bakiye ile günlük kullanımda size yetecek cihazı tercih edebilirsiniz.

İyi Forumlar.