iPhone 13 serisinden yeni sızıntılar

Bu konuyu okuyanlar

ember_moon7

Profesör
Reaksiyon puanı
2,174
iPhone 13 serisinde Samsung detayı

Apple, iPhone 12 serisinde 5G ile yeni ekran arasında kalmıştı ve seçimini 5G tarafında kullanmıştı. Apple kararını iPhone 13 serisinde değiştirecek. Yen iPhone 13 serisi, yüksek ekran yenileme hızı ve daha düşük güç tüketimi sağlayan bir ekran ile karşımıza çıkacak.

Apple, yeni iPhone cihazlarda, Samsung'un ekranlarını kullanacak

Apple, yeni iPhone 13 serisinde Samsung'un ekranlarını kullanacak gibi görünüyor. iPhone 12 serisinde oldukça eleştirilen 60Hz ekran yenileme hızına sahip ekran yerine, yeni 120Hz ekran yenileme hızına sahip Samsung LPTO Amoled ekran kullanılacak. Şirketin normal OLED ekranlarından LTPO ekranlarına geçmesinin asıl sebebi ise bu tür ekranların daha az güç tüketmesinin sebep olduğu belirtiliyor.

iPhone 13 serisinin camları ortaya çıktı!

iPhone 13 serisinin camları ortaya çıktı. iRepair (onarım servisi), MacRumors ile üç yeni iPhone 13 serilerinin camlarını gösteren bir tweet ile resim paylaştı.

Sol tarafta gördüğünüz 5.4 inçlik ekran iPhone 13 mini, ortada gördüğünüz 6.1 inçlik ekran iPhone 13 veya iPhone 13 Pro ve sağ tarafta gördüğünüz ekran 6.7 inçlik iPhone 13 Pro Max ekranlarıdır. Tweet ile birlikte tasarım özelliklerinin kısmen doğru olduğunu söyleyebiliriz.

Yeni gelecek olan iPhone 13 serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum :)

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
7,973

Apple, iPhone 12 serisinde 5G ile yeni ekran arasında kalmıştı ve seçimini 5G tarafında kullanmıştı. Apple kararını iPhone 13 serisinde değiştirecek. Yen iPhone 13 serisi, yüksek ekran yenileme hızı ve daha düşük güç tüketimi sağlayan bir ekran ile karşımıza çıkacak.

Apple, yeni iPhone 13 serisinde Samsung'un ekranlarını kullanacak gibi görünüyor. iPhone 12 serisinde oldukça eleştirilen 60Hz ekran yenileme hızına sahip ekran yerine, yeni 120Hz ekran yenileme hızına sahip Samsung LPTO Amoled ekran kullanılacak. Şirketin normal OLED ekranlarından LTPO ekranlarına geçmesinin asıl sebebi ise bu tür ekranların daha az güç tüketmesinin sebep olduğu belirtiliyor.

iPhone 13 serisinin camları ortaya çıktı. iRepair (onarım servisi), MacRumors ile üç yeni iPhone 13 serilerinin camlarını gösteren bir tweet ile resim paylaştı.

Sol tarafta gördüğünüz 5.4 inçlik ekran iPhone 13 mini, ortada gördüğünüz 6.1 inçlik ekran iPhone 13 veya iPhone 13 Pro ve sağ tarafta gördüğünüz ekran 6.7 inçlik iPhone 13 Pro Max ekranlarıdır. Tweet ile birlikte tasarım özelliklerinin kısmen doğru olduğunu söyleyebiliriz.

Yeni gelecek olan iPhone 13 serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum :)
iPhone 13 yerine 12s çıkacak
Ve bence mini model çikmiycak

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
iPhone 13 yerine 12s çıkacak
Ve bence mini model çikmiycak
Apple artık "s" işine girmez. iPhone Xs ile boyunun ölçüsünü aldı. Çıktığı yılda X bile Xs'ten daha fazla sattı.

images.jpeg-23.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

iOS zaten oldukça akıcı bir arayüzdü 120 Hz ile nasıl bir deneyim sunacak merakla bekliyorum.

Ancak çentik olayından çok emin değilim açıkçası çünkü bu kadar küçülmesi için orada bir şeyin kalkması lazım. Büyük ihtimalle hoparlör cihazın içine yerleştirilecek. Öbür türlü bu kadar küçülmesi biraz zor gibi.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299

iPhone 12s olarak piyasaya sunulacağını düşünüyorum.120hz ekran hızı S21 lerdeki gibi adaptif olacak.120hz ı manuel olarak koyacağına ihtimal vermiyorum çünkü Apple hiç bir zaman cihazlarında termal soğutma sistemi kullanmadı.Benim Apple dan beklentim 12s mini ve 12s de 90hz; 12s Pro ve 12s Pro Max de 120hz adaptif ekran hızı sunması.Apple artık yeni modellerinde bence 60hz ekran hızı kullanmamalı.