Soru iPhone 13 Pro fiyatına değer mi?

Bu konuyu okuyanlar

serkanpars18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamın aleyküm arkadaşlar sizce 30000 TL iphone 13 pro max için değermi bunu yerine samsung galaxy s22 ultra (23000 TL) almak daha mantıklı değil mi
Sizce 13 pro max e bu parayı vermek enayilik mi
Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen moderatör:

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
bu zamana kadar şahsi veya şirket hattı olarak iphone kullanmadım,ben şahsen o rakkama daha iyi bir şey alırım keza ayfon marka ve satış sonrası-değişimle öne çıkıyor ,şahsi fikrim android tabanlı olması çünkü fazlaca özelleştirilebilir ayfon da uygulama marketine para yatırmak her şey için bana zulüm geliyor,aynısının daha ucuzu varken neden daha fazla vereyim ki?

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Hiçbir telefon 30 bin lira vermeye değmez.

karakabus_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
47
eğer ki telefonu tam manasıyla kullanacaksan android, bazı kısıtlamalar olsun, ileri de satarken rahat edeyim diyorsan iphone...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiçbir telefon 30 bin lira vermeye değmez.
hocam bence de 30 bin tl'ye değmez ama zamanında iphone 6s için 2149 tl verilir mi diyorlardı. :)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,903
Bu kadar rahat harcayacağın parayı nasıl kazanıyorsun orası garip biraz.
Çünkü zahmetle kazanılan paralar boyle rahat harcanmıyorda.

Ben Xiaomi RN10 aldım. Alırken bana çok pahalı göründü indirimdeyken bile.
Çok garip geliyor bana valla. Bu kadar Elite şeylere millet para veriyor ama Asıl soru o para nasıl kazanılıyor? Hep aklımı kucalıyor bu soru.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,251
Kesinlikle değmez

karakabus_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
47
Bu kadar rahat harcayacağın parayı nasıl kazanıyorsun orası garip biraz.
Çünkü zahmetle kazanılan paralar boyle rahat harcanmıyorda.

Ben Xiaomi RN10 aldım. Alırken bana çok pahalı göründü indirimdeyken bile.
Çok garip geliyor bana valla. Bu kadar Elite şeylere millet para veriyor ama Asıl soru o para nasıl kazanılıyor? Hep aklımı kucalıyor bu soru.
valla hocam hayat çok garip. kiminin ekmeği bayat, kimininse pırlantası küçük...

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Valla su zamanda telefona 5 bin tl'den fazla vermem o bile cok 25 - 30 bini hic bir telefon hak etmiyor ozellikle ulkemiz icin ha sen diyorsunki param var almisken en babasini al 13 pro max al

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
bende aynı dertten muzdaribim.maddi olarak telefona bu kadar para verecem gücüm var.lakin alırsam kendimi aptalmış gibi hissedeceğimi düşünüyorum.gözümde bu telefon çok mükemmel kusursuz çok uzun yıllar beni bıkmadan yıpranmadan götüreceği düşüncesine ,diğer markaları ise hep sorun çıkartacağı uzun süre kullanamayacağım yada ileride bir özelliğini beğenmeyeceğim düşüncesine kapıldığımdan aylar geçti hala eski hurda işlevini yerine zor getiren telefonumu kullanmak durumunda kalıyorum :( bu kararsızlık hastalığı çok kötü birşey

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Selamın aleyküm arkadaşlar sizce 30000 TL iphone 13 pro max için değermi bunu yerine samsung galaxy s22 ultra (23000 TL) almak daha mantıklı değil mi
Sizce 13 pro max e bu parayı vermek enayilik mi
Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
Kesinlikle enayilik değil.Bu ülkede yatırım unsurlarından biride iPhone dur.İPhone altın gibidir.Değer kaybetmez.