iPhone 13 Hakkında Bomba İddia!

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,045
Kanki model kalitesi düşük ama akıyor yani. Beğendim performansını.
Bnde xiaomi var ultra 60fpste denedim oynamayı oynatıyor ksma flan olmuyor yanlız fena zorluyor ısınmaya başlıyor 5dk oynadıltan sonra sarj tüketimi artıyor telefon uyarı veriyor aşırı ısınmadan dolayı oyun kendini kapatacaktır kapatabilr tarzında bişeylerdi ama grafikleri ultra 60fps bu kadar grckçi olamaz performans ölçecekseler böyle oyunlarla denesinler bnce

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Bnde xiaomi var ultra 60fpste denedim oynamayı oynatıyor ksma flan olmuyor yanlız fena zorluyor ısınmaya başlıyor 5dk oynadıltan sonra sarj tüketimi artıyor telefon uyarı veriyor aşırı ısınmadan dolayı oyun kendini kapatacaktır kapatabilr tarzında bişeylerdi ama grafikleri ultra 60fps bu kadar grckçi olamaz performans ölecekseler böyle oyunlarla denesinler bnce
Aynen, güzel oyun bence. Ben de ULTRA ayar seçeneği falan yok. Bir daha bakayım.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Bu kadar güçlü mobil cihazlar ama soğutucuya gerek yok. Çünkü nm değerleri (işlemci boyutları yani) çok küçük. Öyle ki 5 nm'ye kadar küçülttüler işlemcileri falan.
Switch'in bilmiyorum özelliklerini.
Soğutma da önemli. Yoksa işlemci belirli bir gücü uzun süredir veremez. 5nm işlemciler bile zorlanabiliyor.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
Niye vasat anlamadım?

Bir oyun PUBG'mi ki vasat görüyorsun?
1080P 60 FPS video çekimi çöp mü ki vasat?
Sırf reklamlar, cihazın olan performansını etkileniyor diye mi vasat?
Güzel ses kaydediyor diye mi vasat?
Pili çok uzun gittiği için mi vasat?
Clubhouse kullanmadığım için vasat olabilir ama geriye kalan neredeyse tüm sosyal medya uygulamalarını kullandığım için mi vasat?

Anlamıyorum sizi gerçekten de.

Sana hayvan gibi grafikleri olup ta, kasmadan oynadığım tüm oyunları atardım da, neyse.

Eleştirdiğim nokta, iOS'un gerçek anlamda kısıtlığı.
Önceki konularda iPhone 6 çöp diyen ben miydim? Neymiş uygulamaya 2tl verip reklamı atla diyemezmiş iPhone 6 kötü diyordun millete android öneriyordun? Bir öylesin bir öyle bundan sonra tartışmaya girmeye gerek duymam seninle.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Önceki konularda iPhone 6 çöp diyen ben miydim? Neymiş uygulamaya 2tl verip reklamı atla diyemezmiş iPhone 6 kötü diyordun millete android öneriyordun? Bir öylesin bir öyle bundan sonra tartışmaya girmeye gerek duymam seninle.

Sen madem böyle araştıyorsun beni, insanlara iphone önerdiğimi de görmüşümdür. Evet işletim sistemi çok kısıtlı, dusuk özellikleri var diğer android cihazlara göre. Hatta insanlara teknolojiyi de çok geç getiriyor. Hep bu yonden kötülerim.

su_acayip_kisi

Asistan
Reaksiyon puanı
211
Yine iPhone'u olsa başka cihaz kullanmak istemeyecek biri daha... İnsanlar zaten genellikle Apple'ın işletim sistemine para veriyor. Ne olursa olsun iOS, Android'in hala daha birkaç adım ötesinde. O yüzden büyük konuşmayın kullanın da öyle konuşun.
kişiselleştirilemeyen ve tek bir temada takılı kalmış bir işletim sistemi mi :D gülerim, ben her gün tema değiştiriyom yine yetmiyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

iOS mobil işletim sistemlerinde en güvenli ve en stabil işletim sistemi. Widget ekleme yok diye "Özelleştirme yok" diyen Android fanboylarına kulak asmayıp bi deneyimleyin derim.
fanboy değilim, isteyen varsa kullansın, ben tercih etmiyorum

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
iPhone 12 Dokunmatik Kimlik Özelliği Resim

Apple, geçen sene Ekim aylarında iPhone 12 serisini tanıtmıştı. Apple'nin bu senede Ekim aylarında yeni cihazları tanıtması bekleniyor. En çok merak edilen cihaz olan iPhone 13 serisi için, bugün bomba iddialar geldi!

iPhone 13'ün çentiği küçük olabilir​

Analistler, yeni gelecek olan iPhone 13 serisinin çentiğinin küçük olacağını söylüyorlar. Yeni gelecek olan küçük çentik, Face ID'yi yenileyebilir. Yenilenmiş Face ID ise, mevcut Face ID yapısını koruyacağını ancak daha sıkı bir şekilde entegre olacağını söylüyorlar. Analistler, Apple'nin 2022'de büyük bir değişim içerisine gireceğini söylüyorlar.

iPhone 13'e yenilenmiş Touch ID gelebilir​

Bildiğiniz üzere Apple, iPhone 8 serisinden sonra Touch ID'yi kaldırmıştı. İddiaya göre Touch ID yenilenmiş bir şekilde gelecek. Yeni gelecek olan Touch ID, ekrana entegre bir şekilde olacak. iPhone 13 serisi ve sonrasında artık yenilenmiş Touch ID'yi görebileceğiz.

Başka siteleri kullanmak yasak değil miydi

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
iPhone 12 Dokunmatik Kimlik Özelliği Resim

Apple, geçen sene Ekim aylarında iPhone 12 serisini tanıtmıştı. Apple'nin bu senede Ekim aylarında yeni cihazları tanıtması bekleniyor. En çok merak edilen cihaz olan iPhone 13 serisi için, bugün bomba iddialar geldi!

iPhone 13'ün çentiği küçük olabilir​

Analistler, yeni gelecek olan iPhone 13 serisinin çentiğinin küçük olacağını söylüyorlar. Yeni gelecek olan küçük çentik, Face ID'yi yenileyebilir. Yenilenmiş Face ID ise, mevcut Face ID yapısını koruyacağını ancak daha sıkı bir şekilde entegre olacağını söylüyorlar. Analistler, Apple'nin 2022'de büyük bir değişim içerisine gireceğini söylüyorlar.

iPhone 13'e yenilenmiş Touch ID gelebilir​

Bildiğiniz üzere Apple, iPhone 8 serisinden sonra Touch ID'yi kaldırmıştı. İddiaya göre Touch ID yenilenmiş bir şekilde gelecek. Yeni gelecek olan Touch ID, ekrana entegre bir şekilde olacak. iPhone 13 serisi ve sonrasında artık yenilenmiş Touch ID'yi görebileceğiz.

vay anasını bomba iddaya bak baya büyükmüş sonra xiaomi 10 wat yerine 120 wat ekleyince ne gerek var diyorsunuz