Iphone 12 Pro Max

Bu konuyu okuyanlar

AybarsBilgehan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Iphone 12 Pro Max kullanıcısıyım, daha önce Iphone 11 pro max vardı benim merak ettiğim bi konu var. Bu telefonda sensör bazlı imaj sabitleyicisi var ıphone 11 pro max te optik imaj sabitleyicisi vardı, şimdi biz yürürken, otobüsteyken, arabadayken, koşu bandına koyduğumuzda koşarken sallanıyor ya bu telefonlar bi şekilde harıl harıl sizce bu kamera sürekli içerde titremiyor mu bozulma ihtimali varmı sürekli sallanarak ? Ben sürekli sabit tutmaya çalışıyorum manyak gibi

AybarsBilgehan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Doğru söylüyorsunuz, işte benimkiside takıntı. Aldığım her ürüne istisnasız böyle özen gösteriyorum :/
Hayır neden olsun? Bozulma ihtimali olsa optik imaj sabitleyici de bozulurdu diye düşünüyorum, ki çok az vardır sabitleme sistemi bozulan.

Bozulursa da kullanıcı hatası olmasının neredeyse imkanı yok, servise gönderirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır bozulmaz merak etmeyin. OIS denen teknoloji var lenslerde. 4 eksende hareket ediyor. Aslında telefon oynuyor lens sabit kalıyor diyebiliriz. Bozulma korkunuz olmasın onlar darbe almadığı sürece çok sağlam.
Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için içim rahatladı şimdi :)

Son mesajlar