İphone 12 Pro Max Için Ekran Koruyucu

Bu konuyu okuyanlar

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar iphone 12 pro max için buff 5d ekran koruyucu kullanıyorum ama ekran koruyucu çizilmiş biraz nano alsam çizilmeye karşı dahamı dayanıklı ya da bu konuda en iyi ekran koruyucu hangisi sizin öneriniz ?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,200
Buff 5D koruyucular biraz daha görüntü kaybı olmamasına odaklanarak üretilmiş koruyucular. Nano almanızı öneririm.

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Buff 5D koruyucular biraz daha görüntü kaybı olmamasına odaklanarak üretilmiş koruyucular. Nano almanızı öneririm.
Peki nanoda hangi marka önerirsiniz? plastik oluyor o değil mi esnek?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ürün iş görür mü daha bildinki iyi bir marka mı alayım?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,200

Bu ürün iş görür mü daha bildinki iyi bir marka mı alayım?
Bıraktığım linkteki ürün işinizi görecektir. Tabii telefonunuzu sürekli düşüren biri değilseniz. 9H sertliğinde ve temperli cam. Nano koruyuculara kıyasla biraz daha kalın.

Son düzenleme:

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Bu ürünü biliyorum spigen bunun birde tam kapatanı var 90₺ civarı aynılar mı bilmiyorum ama Buda cam çizilme olurmu ekran koruyucuda buff gibi

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,200
Bu ürünü biliyorum spigen bunun birde tam kapatanı var 90₺ civarı aynılar mı bilmiyorum ama Buda cam çizilme olurmu ekran koruyucuda buff gibi
Bu ürün anahtar gibi sert cisimlere karşı çizilmeyecek şekilde üretiliyor. Dediğim gibi eğer düşüren eden biri değilseniz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı ürünün tam kapatanı varsa onu almanızı öneririm, Face ID'ye hasar gelmemesi adına.

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Bu ürün anahtar gibi sert cisimlere karşı çizilmeyecek şekilde üretiliyor. Dediğim gibi eğer düşüren eden biri değilseniz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı ürünün tam kapatanı varsa onu almanızı öneririm, Face ID'ye hasar gelmemesi adına.
Peki kendisi çizilir mi ? Örneğin dediğim gibi benim şu an kullandığım buff çizildi?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,200
Peki kendisi çizilir mi ? Örneğin dediğim gibi benim şu an kullandığım buff çizildi?
Tekrardan yaşamazsınız. Kullandığınız biraz daha görüntü iyileştirme odaklı olduğundan normal.

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,200
Buda mı aynı ? Benimki bunun diğer ürünü
Buff iPhone 12 Pro Max 5D Glass Ekran Koruyucu
ÇiçekSepeti'nde bu ürünü gördüm çok beğendim bir bakar mısın?

Buff iPhone 12/12 Pro Max 5D Glass Ekran Koruyucu
Temperli cam standart veya plastik camlara göre çok daha iyi ancak açıklamada herhangi bir sağlamlık testine dair bir bilgi göremedim. Sağlamlık testini yapan üreticiler "9H Hardness" açıklamasında bulunur ki bunu anlayalım. 5D olması bakımından güzel, üstüne temperli cam. Sağlamlık testinin yapılmamış olması sizin için sorun değilse alabilirsiniz. Tabii "9H Hardness" açıklamasının bulunmaması sağlamlık testinin yapılmadığı anlamına gelmez ki 9H testi aman aman bir test de değildir.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
spigen kullanıyorum mavi ışık filtreli ve uygulama aparatlı memnunum

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Spigen Apple iPhone 12 Pro Max Cam Ekran Koruyucu Kolay Kurulum GLAS.tR EZ Fit (2 Adet) - AGL01791
https://www.hepsiburada.com/spigen-...magaza=Hepsiburada&url_src=ios-product-detail

Spigen Apple iPhone 12 / iPhone 12 Pro Cam Ekran Koruyucu Kolay Kurulum GLAS.tR EZ Fit (2 Adet) - AGL01801
https://www.hepsiburada.com/spigen-...magaza=Hepsiburada&url_src=ios-product-detail

bu da benim kullandıgım 12 pro için olanı kusursuz kendi aparatı hizalıyor

ceya4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Spigen Apple iPhone 12 Pro Max Cam Ekran Koruyucu Kolay Kurulum GLAS.tR EZ Fit (2 Adet) - AGL01791

Spigen Apple iPhone 12 / iPhone 12 Pro Cam Ekran Koruyucu Kolay Kurulum GLAS.tR EZ Fit (2 Adet) - AGL01801

bu da benim kullandıgım 12 pro için olanı kusursuz kendi aparatı hizalıyor
Bu tek kullanımlıkmı

Son mesajlar