iphone 12 pro elime ulaştı neleri test etmemi istersiniz?

whitequest

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Başlıkta da belirtiğim gibi iphone 12 pro elime ulaştı. İlk izlenim telefon tasarım olarak süper, rengi beklediğimden iyi ama gece yeşili olsa hoş olur, şimdilik okuanus mavisi iyi gidiyor. Gece kamerasını ufak test ettim oda güzel, tek sorun telefon tuğla gibi ağır ? merak ettiğiniz şeyler varsa test edebilirim.

Reaksiyon puanı
551
Forumda bu kadar 12 kullanıcısı artarken 12 kullanıcıları forumu açılmaması ilginç :D
Ben de bunu söylüyorum işte ama @grbzz açmıyor. ?

Bu arada konu sahibi arkadaş, hayırlı olsun. Ben de elime iPhone 12 Pro’yu almıştım, normal iPhone 12’ye göre daha ağır gerçekten de. Ağırlık olarak iPhone 11’e benziyor.

Fotoğraf çekip paylaşırsan memnun oluruz. ?

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544
Başlıkta da belirtiğim gibi iphone 12 pro elime ulaştı. İlk izlenim telefon tasarım olarak süper, rengi beklediğimden iyi ama gece yeşili olsa hoş olur, şimdilik okuanus mavisi iyi gidiyor. Gece kamerasını ufak test ettim oda güzel, tek sorun telefon tuğla gibi ağır ? merak ettiğiniz şeyler varsa test edebilirim.
Bence teste gerek yok canavar gibi makine, o paraya kötü birşey olmaz zaten. Bence mavisi daha güzel Boşverin yeşili

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Öncelikle hayırlı olsun.Stereo hoparlör ses seviyesi yüksek mi?

BerkAka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Ben 8+ dan geçtim diye mi bilmiyorum bana hafif geliyor telefon.
•Kamera olayında da yeni nesil telefonlarda kamera resimi kendiliğinden güzelleştirme çabasında sanırım böyle görseller evet güzel ama samsung gibi sanki böyle kişinin cildini düzeltme gibi bir şey yapıyor o benim hoşuma gitmiyor.
•Kamera gece modu performansı harika ama netlik zayıf tabi eski telefonda nesneler belli olmuyordu bir nokta görünüyordu şuan tüm oda aydınlanıp çekiliyor ama net değil.
•Ön kamerada o dediğim surata uygulama ( cildi düzeltme çabası ) gıcık oluyor bence android gibi.
•Ses konusunda sesi gayet iyi.
•Pil performansı yapamadım %100 yapıp bir kullanmam gerek ama daha iyi bir pil performansı olabilirdi sanırım yeni aldık bu hissediliyor ( normal yani uzun gitmiyor gibi )