iPhone 12 Mini hakkındaki son yorumlarınız?

Bu konuyu okuyanlar

ismetyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhabalar. İphone 6S kullanıcısıyım 5 yıldır. Artık telefonu değiştirmenin vakti geldi ve küçük telefon sevdiğim için iphone 12 mini alacağım.
Telefonu canlı görmedim hiç ama 5s ile aynı boyutta diyenler var. Benimde sormak istediğim bazı sorular var müsadenizle.

1. Gerçekten 5s ile tamamen aynı boyutta mı acaba?
2. İphone 6s boyutu benim için tam ideal boyut. Eğer iphone 12 mini alırsam çok memnun kalır mıyım. Evet 6s den bir tık küçük olabilir ama ekran full dokunmatik olduğu için o küçüklüğü göze çok batar mı acaba?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür eder, hayırlı forumlar dilerim.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Merhabalar. İphone 6S kullanıcısıyım 5 yıldır. Artık telefonu değiştirmenin vakti geldi ve küçük telefon sevdiğim için iphone 12 mini alacağım.
Telefonu canlı görmedim hiç ama 5s ile aynı boyutta diyenler var. Benimde sormak istediğim bazı sorular var müsadenizle.

2. İphone 6s boyutu benim için tam ideal boyut. Eğer iphone 12 mini alırsam çok memnun kalır mıyım. Evet 6s den bir tık küçük olabilir ama ekran full dokunmatik olduğu için o küçüklüğü göze çok batar mı acaba?

1. 5s den biraz daha büyük, iPhone 6s den biraz daha küçük
2. Bence 6s den sonra, 12 Mini nin küçüklüğü göze batmaz.

KralTektir

Asistan
Reaksiyon puanı
258

12 mini 5 s den büyük 6 dan küçük ortası yani
2 iPhone 12 mini ile 5,6 yıl rahat gidebilir diye düşünüyorum farklı sorularınız varsa cevaplayabilirim ama iPhone 6 boyutuna yakın bişi isterseniz se 2020 de olabilir başka sorucagınız bişi varsa cevaplarım

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
fiziksel boyut olarak evet 6s ten biraz küçük ama ekranı 5.4 inç yani ekran 6 plus 6s plus 7 plus 8 plus ile aynı :) 128 mi 64 mü alacaksınız? iphone 11 128 gb 8000 lira ile iphone 12 64 gb 9000 lira arasında kararsızım bende. 5 yıl 4 aydır 6s plus kullanıyorum

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Telefonu canlı görmeden telefon almaya niyetlenme... Gözünle gör eline al bir kavis farkı köşelerin yuvarlatma şekli bile fark ediyor hissiyatta.

Şahsen ben o kadar para verecek olsam az daha ekler İphone 12 alırdım ama gerekirse ikisinide canlı görüp öyle karar vermeni öneririm.

Bence düz 12 alıp bir 5 sene daha kullan. Mini kötü bence. Bak şu videoda tüm modellerin boyutları yan yana görülüyor.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
12 mini küçük bir cihaz. Şimdi alırsanız memnun kalırsınız ama 1-2 sene sonra ne olur bilmem. En mantıklısı 12'ye çıkmak.

supraadam

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Seni 6 7 sene bile idare eder fakat pubg dur lol wild rifttir gibi gibi oyunları 60 fps de oynama 45 yada 30 da oyna hdr de oynama full grafiklerde oynama ve her zaman hızlı sarj adaptörü kullanma youtubede çok bunlar hakkında video var. Yani alınır evet ama abanma telefona.