Iphone 12 Den Iphone 11 Dönüş Sinyali

Bu konuyu okuyanlar

emreetguer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhaba arkadaşlar salı günü igtibariyle 20 aylık iphone 11 serüvenimden sonra iphone 12 mavi 128 gb geçiş yaptım Apple.com dan satın aldım cihaz hemen 2 günde elime ulaştı gayet güzel şık bir telefon ve cok hafif iphone 11 kıyasla baya baya hafif ekran konusu laf edemeyiz sanırım bizzat iphone 11 ile yan yana getirip test etme şansım oldu bariz fark var renkler daha belirgin canlı soluk degil hakkını yemeyelim iphone 11 ekranı da cok güzeldi cogu cihazdan daha iyi iphone 12 güzel cihaz ama bataryası biraz aklımı karıstırdı iphone 11 cihazımı arar oldum hatta apple aradım iade edebilecigimi söyledim cok anlayışlılar cihazı denemem icin 14 gün iade süresini 30 güne cıkardılar ve bugun iade icin tekrar basvurdum bataryası cok cabuk tükeniyordu ve bana önce degişim yapalım dediler sıfır bir cihaz ile degişim yapalım kullanın eger sorun olursa begenmezseniz iadeyapalım dediler ve kabul ettim iade gönderdim gönderdigim an yeni iphone 12 siparişi hazırlanıyor diye mail geldi bakalım ne olucak bana belli olmaz yarın arar iade edecegimi söyler yeniden iphone 11 e dönebilirim

KhalTrex

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Bir iphone se 2020 kullanıcı olarak söylüyorum, batarya konusunda şikayet edecek ilk kullanıcılar bizleriz. Eğer çok fazla oyun oynayan biriysen sana iphone 11 pro max bataryası da dayanmaz. Bunun haricinde ister sosyal medyada kullan, ister youtube tarzı uygulamalarda video izle, batarya büyüklüğü yarısı kadar olan se 2020'de bile ortalama 6-8 saat ekran süresi alıyorsun ki %100'den %20'e kadar yani bataryayı bitirecek olsan 10 saate yakın ekran süresi alıyorsun normal bir şekilde kullanarak. İphone 11 ile 12 arasında gerçekten batarya konusunda bir fark var ama bu fark telefonu değiştirtecek kadar değil bana göre. Ayrıca buradaki önemli kısım batarya değil ekran olmalı, 11 ile 12 arasında ekran konusunda dağlar var. 12'nin ekranı inanılmaz derecede 11'den iyi. Ekranın iyi olması o telefonda yapacağın her şeyden alacağın hazzı da artırır. Sırf bataryası daha iyi diye, sırf 1 saat fazla pubg vs. tarzı oyunlardan oynayayım diye 12'nin faydalarından ödün vermemen daha iyi olabilir benim düşüncelerim bunlar.