Yardım iPhone 11'i Orjinal Şarj Adaptörü Hariç Hangi Marka Adatörle Şarj Etmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

OzdemirSeko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İphone 11 aldım ikinci el haliyle de şarj aleti ve kablosu yok. Bana acil olarak Apple şarj adaptörü ve kablosu hariç sorun çıkarmayacak bir marka önerebilir misiniz?

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Ayfonlar kablo ile bilgisayardan ya da powerbanklardan de şarj olmuyor mu , yani anlatmak istediğim çin malı olmayan marka olarak kaliteli herhangi bir ürün işini görür bence...

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Mümkünse biraz bütçeni arttırıp orjinal alman en sağlıklısı olur

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Gerekli sertifikaları almış, iyi kullanıcı deneyimi bulunan, tüm adaptörleri kullanabilirsiniz. Benim önerim ve tercihim spigen.

BbglGamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Bütçeniz iyiyse 20w adaptör alabilirsiniz orıgınal hızlı şarj destekli
diğer alternatifler
Ttec marka iyidir senelerdir kullanıyorum arıza durumunda birebir değişim veren ender firmalardandir
Baseus iyidir işini fazlasıyla görür
Spigen fena değil ama eskiye oranla kaliteyi bozdu
Samsungun hızlı şarj adaptörünü de kullanabilirsiniz

OzdemirSeko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Mümkünse biraz bütçeni arttırıp orjinal alman en sağlıklısı olur
Resmi Apple sitesinden kredi kartı harici alışveriş yapılamıyor bende kredi kartı kullanmadığından alamıyorum, orjinal şarj adaptörünü bulamıyorum yani kısaca :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçeniz iyiyse 20w adaptör alabilirsiniz orıgınal hızlı şarj destekli
diğer alternatifler
Ttec marka iyidir senelerdir kullanıyorum arıza durumunda birebir değişim veren ender firmalardandir
Baseus iyidir işini fazlasıyla görür
Spigen fena değil ama eskiye oranla kaliteyi bozdu
Samsungun hızlı şarj adaptörünü de kullanabilirsiniz
Anker markası da MFI lisansı olan markalardan birisi o önerilmişti aceba o nasıl olur bilgin var mı hocam

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,154
Kendim Spigen bir adaptör kullanıyorum ve memnunum. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.

BbglGamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Resmi Apple sitesinden kredi kartı harici alışveriş yapılamıyor bende kredi kartı kullanmadığından alamıyorum, orjinal şarj adaptörünü bulamıyorum yani kısaca :(

Anker markası da MFI lisansı olan markalardan birisi o önerilmişti aceba o nasıl olur bilgin var mı hocam
Anker firmasıda yeni yeni ülkemizde tanınan firmadır kaliteli ürünleri var sıkıntı yaşamazsın

Kendim Spigen bir adaptör kullanıyorum ve memnunum. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.
Sıkıntı çıkmayabilir ama dediğim gibi eski kalteyi bozdular maalesef :(

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Samsung'un 25W Type-C şarj aletini kullanıyorum iPhone 11 ile hiç sıkıntı yaşamadım. İndirimle MediaMarkt'dan 129 TL gibi bir fiyata almıştım.

BbglGamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Samsung'un 25W Type-C şarj aletini kullanıyorum iPhone 11 ile hiç sıkıntı yaşamadım. İndirimle MediaMarkt'dan 129 TL gibi bir fiyata almıştım.
Samsungun hızlı şarj destekli aletleri gerçekten çok iyi güvenle birçok cihazda kullanabilirsiniz

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
İphone 8 için bana da şarj aleti önerir misiniz? Normal 35₺'lik bir şarj aleti var ama kötü bir alet olduğu için şarj etmek istemiyorum onunla. Hızlı şarj adaptörü almam gerekir mi? @wittroc @Görkem Say

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
İphone 8 için bana da şarj aleti önerir misiniz? Normal 35₺'lik bir şarj aleti var ama kötü bir alet olduğu için şarj etmek istemiyorum onunla. Hızlı şarj adaptörü almam gerekir mi? @wittroc @Görkem Say
15W destekli iPhone 8. Ben bu ürünü öneririm.

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205