Iphone 11 vs 11 Pro Max vs XS Max

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

DKN NZY

Rektör
Ben seviyorum ya Apple'ları şimdiye kadar aldığım tüm tüm telefonlar yavaşladığı için değiştirdim Apple'da kolay kolay yavaşlayan cihaz değil onun için birdahaki telefonumu Apple yapmayı düşünüyorum kullandığım tüm telefonlar ilk alındığı gibi olur üstünde çizik bulamassınız.
Mesela atıyorum 7000tl ye iphone aldın 3 yıl kullandın tarihi eser oldu ama 2500 tl lik telefon aldın 1.5 yıl kullandın sonra 2500 e bidaha aldın 1.5 yıl kullandın eder sana 3 yıl geriye kaldı 2000tl onada para ekle 1.5 yıl daha kullan sana ortalama 5 yıl eder karın sürekli yenilenmiş cihaz ve farklı cihazları kullanma fırsatı

Tabi sürekli android kullandığım için de böyle bir düşünceye girmiş olabilirim kaç paraya cihaz alırsan al bir iki şey dışında hepsi aynı oluyor farklılık açısından yani anladın sen.

Ama senin dediğin şeyde çok mantıklı birşey o zaman birdahaki telefon G8 olur herhalde bu sefer amiral gemisi bişey alıcam.

DKN NZY

Rektör
Tabi sürekli android kullandığım için de böyle bir düşünceye girmiş olabilirim kaç paraya cihaz alırsan al bir iki şey dışında hepsi aynı oluyor farklılık açısından yani anladın sen.

Ama senin dediğin şeyde çok mantıklı birşey o zaman birdahaki telefon G8 olur herhalde bu sefer amiral gemisi bişey alıcam.
Orta seviye cihazlar aynı hemen eskiyor özellikle mtk ve exynos işlemciler
Ama amiral gemileri daha sağlam ve kullanışlı ben artık hep eski amiral gemisi alacağım performansını daha uzun süre kullanıyor ve malzeme kalitesi daha iyi

Son mesajlar