iphone 11 renk seçimi

hangi renk

• sarı

• siyah

• beyaz

• kırmızı

• yeşil

• mor

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Efee Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
arkadaşlar sizce hangi rengi almalıyım bana her renk güzel geliyor bi yardımcı olursanız çok sevinirim

Reaksiyon puanı
8,023
Herkesin göz zevki başkadır kimine X renk çok güzel gelirken diğerine Y renk çok güzel gelir. O yüzden mağazalar açılınca incelemeni öneririm iyice karar vermen açısından.

Efee Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Herkesin göz zevki başkadır kimine X renk çok güzel gelirken diğerine Y renk çok güzel gelir. O yüzden mağazalar açılınca incelemeni öneririm iyice karar vermen açısından.
EVET HAKLISIN AMA BEN MUHABBET OLSUN VE SİZİN DE GÖRÜŞLERİNİZİ ALMAK İÇİN KONUYU AÇTIM

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Kırmızı ve mavi telefona pek yakışıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

prdn mor

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Kırmızı çok karizmatik ama yeşil ve mor da güzel

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
arkadaşlar sizce hangi rengi almalıyım bana her renk güzel geliyor bi yardımcı olursanız çok sevinirim
iphone 11 çerçeveleri kalın bi telefon çerçevelerin gözüne çok batmasını istemiyorsan siyah rengi tercih et.

BerkAka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Kırmızı 8+ kullanıcısıyım. Kırmızı rengi çok severim. Ve gerçekten herkes tarafından çok dikkat çekiyor. 11pro modellerinde kırmızı çıkmadı diye bekleyeme başladım. Umarım 12proda kırmızı gelir gelmezse artık Yeşil ve Mavi renkleri farklı ve hoş görünüyor. Kırmızı gelmezse yeni çıkacak olan maviyi alacağım.