Yardım iphone 11 pro ve iphone 11 hakkında bi bakın

Bu konuyu okuyanlar

supraadam

Asistan
Reaksiyon puanı
47
iPhone 11 pro yada 11 alacağım.Performasları aynı bi tek ekran farklı ekran hiç önemli değil benim için önemli olan batarya bazı videolarda 11 pro 13 le kapışıyo bazı videolarda 11 pro en hızlı bitiyor 11 pro nun batarya performansı nasıl telefondan sadece wild rift 60 fps düşük grafik oynarım parlaklığı aşırı kısıkda kullanırım siri falan açmam senki falan kapatırım sizce nasıl 11 pro nun batarya performansı?

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
iPhone 11 pro yada 11 alacağım.Performasları aynı bi tek ekran farklı ekran hiç önemli değil benim için önemli olan batarya bazı videolarda 11 pro 13 le kapışıyo bazı videolarda 11 pro en hızlı bitiyor 11 pro nun batarya performansı nasıl telefondan sadece wild rift 60 fps düşük grafik oynarım parlaklığı aşırı kısıkda kullanırım siri falan açmam senki falan kapatırım sizce nasıl 11 pro nun batarya performansı?
11 Pro nun batarya performansı 11 den daha iyi.11 Pro da amoled ekran olması ve bu ekranın siyah renkde pikselleri kapatması 11 e göre ciddi bir avantaj sağlıyor.11 Pro bugün mobil veride 8 saat ekran süresi veriyorsa 11 de bu rakam 7 saat.(verdiğim değerler tahminim daha az yada daha fazlada olabilir)

Son mesajlar