iPhone 11 Pro Max'ten iPhone 13'e Geçilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Baga mi didin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba,

Yaklaşık 1.5 senedir 11 Pro Max kullanıyorum.
Genel olarak telefondan memnunum. Ancak boyutları ve ağırlığı beni yoruyor. Ayrıca 64 GB olduğu için depolama alanı da sıkıntı. Biraz çağ dışı kaldı.
Biraz da sıkıldım genel olarak 11 Pro Max'ten. Garantisi vs. devam ediyorken, üstüne bir model daha çıkmadan satmak mantıklı geliyor.
Bu yüzden iPhone 13' geçmeyi düşünüyorum.
Kendi telefonumu 11.000-12.000 lira arasına satıp üstüne 5-6 bin lira koyup 13' geçmek mantıklı olur mu?
Normal şartlarda Pro modelleri dışında pek tercih etmem ama aradaki fiyat farkına değeceğini düşünmediğimden 13 Pro'yu gündemime almıyorum açıkcası.

Sizin de görüşlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Geçilir, memnun eder.

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Hafızası 64 olmasa geçmenize gerek kalmazdı çünkü 11 zaten piyasada ki her oyunu kaldırabilecek seviyede kamerası da gayet iyi. Ama hafızası sorunsa ve ağırlığı memnun etmiyorsa geçmenizi öneririm. Çok fazla para koymak istemiyorsanız da bence 11'in hafızası fazla olan bir versiyonunu alabilirsiniz. Kısaca 13'e geçerseniz değişen tek şey hafızası olur.

Reaksiyon puanı
7,999
5 6 bin eklerim sorun değil derseniz evet geçilir. Ama onun dışında geçmeye değer hiçbir fark yok. Hadi 13 Pro falan olsa belki ekran tazeleme hızı için falan derdim ama 5 bin tl çok fazla. Onun yerine hafıza yükseltme uygulaması yapan yerlerden daha uygun fiyata hafıza yükseltebilirsiniz. Çünkü 11 Pro her yönden halen daha çok güçlü.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Merhaba,

Yaklaşık 1.5 senedir 11 Pro Max kullanıyorum.
Genel olarak telefondan memnunum. Ancak boyutları ve ağırlığı beni yoruyor. Ayrıca 64 GB olduğu için depolama alanı da sıkıntı. Biraz çağ dışı kaldı.
Biraz da sıkıldım genel olarak 11 Pro Max'ten. Garantisi vs. devam ediyorken, üstüne bir model daha çıkmadan satmak mantıklı geliyor.
Bu yüzden iPhone 13' geçmeyi düşünüyorum.
Kendi telefonumu 11.000-12.000 lira arasına satıp üstüne 5-6 bin lira koyup 13' geçmek mantıklı olur mu?
Normal şartlarda Pro modelleri dışında pek tercih etmem ama aradaki fiyat farkına değeceğini düşünmediğimden 13 Pro'yu gündemime almıyorum açıkcası.

Sizin de görüşlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
13 Pro olsa 120hz ekran hızı için geç derdim ama 13 için 11 Pro Max den bence geçilmez.