iPhone 11 ön kamera takılması !!

Bu konuyu okuyanlar

mfyiilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sıfır iPhone 11 64gb aldım ve ön kamerasında 3-4 saniyede bir anlık takılmalar oluyor. Sorun telefonun kendi fotoğraf uygulaması, Instagram ve WhatsApp ta da aynı şekilde yaşanıyor. Aynı sorunu yaşayanlar ve ya çözümüne dair bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Var fakat çözümünü bilmiyoruz.

mfyiilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
umarım bir güncellemeyle sorun giderilir. üzücü ve sinir bozucu.

FundaGs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sıfır iPhone 11 64gb aldım ve ön kamerasında 3-4 saniyede bir anlık takılmalar oluyor. Sorun telefonun kendi fotoğraf uygulaması, Instagram ve WhatsApp ta da aynı şekilde yaşanıyor. Aynı sorunu yaşayanlar ve ya çözümüne dair bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı sorunu bende yaşıyorum ara ara instagram on kamera takılı kalıyor sıyah ekran oluyor alalı bir ay olacak sebep telefondan mı yoksa programlardan mı:(

mfyiilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı sorunu bende yaşıyorum ara ara instagram on kamera takılı kalıyor sıyah ekran oluyor alalı bir ay olacak sebep telefondan mı yoksa programlardan mı:(
apple ı aradım görüştük telefona testler uyguladılar yazılımsal olarak hiç bi sorun olmadığını söylediler galiba facebook uygulamalarıyla ilgili twitterda olmuyor

Son mesajlar