iphone 11 mi, huawei p40 pro, mu s20 plus mı

iphone 11 mi s20 plus mı huawei p40 pro mu

• Kullanılan toplam oy
    40

Bu konuyu okuyanlar

Efee Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Diğer özellikleri için ön kamerası göz ardı edilebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca o kadar da kötü değiller.
eveet bi tık abartmış olabilirim ama bana kötü geliyor renkler falan hiç gerçekçi değil keşke s20 plus da s10 plus gibi çift ön kamerayla gelseydi geçen seneki tasarım harikaydı bence ama dediğin gibi bi ön kamera göz ardı edilebiliir

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Huawei p40 pro'nun zaten fiyatı ve google le olan belirsizliği yüzünden alınmaz zaten kamera batarya konusunda bu cihazlar p40 pro le aşık atamaz işlemci tarafında da yi şeyler yaptılar o kadar para verip rahat rahat kullanamayacaksın s20 aileside sorunlu zaten kafam rahat olsun diyorsan iphone 11 tek sorunu ekranının hd olması bence oda bir sorun değil..

Efee Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Düşük ışıkta performansı düşüyor ama ışık yeterli seviyede olduğunda harika sonuçlar veriyor.
Keşke atma imkanım olsa da görseniz S10 ile çektiğim selfieleri :)
memnun musun telefondan mesela instagram ı ios da kullanmak çok daha iyi emojiler androidde kötü ve telefon performansı nasıl mutlu muun daha ne kadar kullanırsın

hmznrdhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum ve şimdiki telefonum iphone 6s hangi telefonu almalıyım iphone düşünüyorum ama huawei de güzel geliyor fakat google sorunu var huawei in kendi marketinden ve apk ile sorun çözülür diyorlar ama kafam karışık yoksa s20 plus mı kafam karıştı iyice bir de telefonu uzun süre kullanacağım 4-5 yılboyunca iphone 11 güncelleme alır en yakın onayım ama sizin de görüşlerinizi alayım
.
Değerli dostum, eskiden beri HTC kullanıcısı idim, Huawei TÜRKİYEYE gelene kDar.
Tüm içtenliğimle söyleyebilirim çok delikanlı bir telefon.
Herşeye rağmen başını eğmedi.
Ben gözü kapalı bu markayı alırım ve Şiddetle herkese tavsiye ederim.
Huawei olmadı diyelim, realme 6 pro da düşünebilirsiniz.
Cidden harika telefonlar.
İphone'den kat ve kat güzel

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
.
Değerli dostum, eskiden beri HTC kullanıcısı idim, Huawei TÜRKİYEYE gelene kDar.
Tüm içtenliğimle söyleyebilirim çok delikanlı bir telefon.
Herşeye rağmen başını eğmedi.
Ben gözü kapalı bu markayı alırım ve Şiddetle herkese tavsiye ederim.
Huawei olmadı diyelim, realme 6 pro da düşünebilirsiniz.
Cidden harika telefonlar.
İphone'den kat ve kat güzel
Amiral gemisi alacak kişiye orta segment cihaz önermek ne kadar doğru ve Realme 6 Pro iPhone 11'den daha iyi olduğunu mu iddia ediyorsunuz?
Öyleyse dayanağınız nedir ?

UgurOZTURK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Xiaomi redmi note 8 pro şu telefonu incelemeni istiyorum. Fiyatına , pil performansına ve hız testinede bir bakmakda fayda var.

Reaksiyon puanı
6,381
Bu Apple'ın olayı çok karmaşık. Seveni aşık, sevmeyeni nefret ediyor. Bir de bir modelinde ekran kötü ise performans inanılmaz oluyor. Kamera kötü ise tasarım çok iyi oluyor. Mesela Iphone 5 zamanları, tasarımı çok iyi hala o sert kenarları arıyor Iphone kullanıcılarının çoğu, kamerası çok da başarılı değil ama. Mesela 11. Kamera-performans inanılmaz güzel ama tasarım baya kötü. Bu yüzden bir de bazen seven bazen sevmeyenler var. Çünkü bazen iyi olan yanları çok daha baskın oluyor, bazen ise fiyattan dolayı kötü yanları baskın oluyor. Bir an önce Steve Jobs, Tim Cook'un rüyasına girse, kulağına fısıldasa de eski Apple geri dönse ve herkes beğense ve taktir etse keşke.

Efee Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Android dünyasını bu kadar kötülerken kesinlikle tercih etmeyin siz iOS'ten devam. Sizi iOS paklar.
haklısın dostum ben ios a alıştım ama apple telefonların sadece yazılımı iyi özellik bakımından android tarafı kat be kat daha iyi bunu hepimiz biliyoruz s10 plus almayı çok isterdim ama almışken güncel bi telefon alayım diyorum s10 plus tabii ki de hala güncel ama ben uzun süre kullanacağım için s20 plus daha iyidir senin s10 pil performansı nasıl bazıları kötü diyor hwp gibi kanallar

Reaksiyon puanı
6,381
haklısın dostum ben ios a alıştım ama apple telefonların sadece yazılımı iyi özellik bakımından android tarafı kat be kat daha iyi bunu hepimiz biliyoruz s10 plus almayı çok isterdim ama almışken güncel bi telefon alayım diyorum s10 plus tabii ki de hala güncel ama ben uzun süre kullanacağım için s20 plus daha iyidir senin s10 pil performansı nasıl bazıları kötü diyor hwp gibi kanallar
Evet yazılımı, işletim sistemi çok çok iyi olduğu için genelde daha iyi oluyor. Ama özellik olarak Android kadar iyi değiller.

Efee Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bu Apple'ın olayı çok karmaşık. Seveni aşık, sevmeyeni nefret ediyor. Bir de bir modelinde ekran kötü ise performans inanılmaz oluyor. Kamera kötü ise tasarım çok iyi oluyor. Mesela Iphone 5 zamanları, tasarımı çok iyi hala o sert kenarları arıyor Iphone kullanıcılarının çoğu, kamerası çok da başarılı değil ama. Mesela 11. Kamera-performans inanılmaz güzel ama tasarım baya kötü. Bu yüzden bir de bazen seven bazen sevmeyenler var. Çünkü bazen iyi olan yanları çok daha baskın oluyor, bazen ise fiyattan dolayı kötü yanları baskın oluyor. Bir an önce Steve Jobs, Tim Cook'un rüyasına girse, kulağına fısıldasa de eski Apple geri dönse ve herkes beğense ve taktir etse keşke.
sana bişi anlatmak istiyorum aslında apple pahalı değil bak şimdi iphone se 2020 399 dolar ve a71 de 399 dolar bi de türkiyedeki fiyatlara bak gerçekten çok saçma apple türkiyede saçma bi fiyat politikası izliyor

Amiral gemisi alacak kişiye orta segment cihaz önermek ne kadar doğru ve Realme 6 Pro iPhone 11'den daha iyi olduğunu mu iddia ediyorsunuz?
Öyleyse dayanağınız nedir ?
beni ikna ettiniz bu gidişle s20 plus alacağım sanırım

Reaksiyon puanı
6,381
sana bişi anlatmak istiyorum aslında apple pahalı değil bak şimdi iphone se 2020 399 dolar ve a71 de 399 dolar bi de türkiyedeki fiyatlara bak gerçekten çok saçma apple türkiyede saçma bi fiyat politikası izliyor
Sonuçta daha yüksek fiyatlı. Ayrıca 11 pro max de 1350 dolar. Özelliği ne olursa olsun pahallı değil mi (S20 ultra, p40 pro falan zaten aşırı pahallı)?

beni ikna ettiniz bu gidişle s20 plus alacağım sanırım
S20+ dışında başka bir şey düşünme.

Teknoloji meraklısı

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
19
iphone 11 her türlü huawei p40 pro yu ele google uygulamaları vs. yok s20 plus da odaklama sorunu var 2 sene güncelleme verir unutur keza aynı şekilde huawei de 2-3 sene güncelleme verir unutur güncelleme alması,stabil çalışma,garanti desteği vs. yönünden iphone 11 al keyfine bak

Teknoloji meraklısı

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
19
bir sitede okudum bunu !!!!!!!!!!!!
S20+ kullanıyorum exynoslu, 9300 den aldım daha 1 ay oldu 7600e Tr garantili satılıyor sıfır.
Aşırı ısınma var, kamera açtığında, bir şey indirirken,şarj olurken
Isındığı an 120hz den 60hz e düşüyor.
Almayın aldırmayın, Snapdragon 835 li 3 yıllık eski telefonum, yaşına rağmen çok daha stabildi, kameranın video performansı vasat, paranızı kesinlikle hak etmiyor.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
iphone 11 her türlü huawei p40 pro yu ele google uygulamaları vs. yok s20 plus da odaklama sorunu var 2 sene güncelleme verir unutur keza aynı şekilde huawei de 2-3 sene güncelleme verir unutur güncelleme alması,stabil çalışma,garanti desteği vs. yönünden iphone 11 al keyfine bak
Odaklama sorunu sadece S20 ultra da var.Bu odaklanma sorunu macro çekim yaparken ortaya çıkıyor.Normal çekimlerde odaklanma sorunu yok.P40 a bir şey demiyorum.Ama S20 plus kesinlikle 11 den daha iyi bir cihaz.Güncelleme demişsin anlatmaktan yoruldum Apple ın 5 yıl güncelleme vermesi kesinlikle bir avantaj değil.Apple ın güncelleme vermesinin en temel sebebi uygulamalardır.Sen kullandığın iPhone u 2,5 yıl güncelleme yapmadığında Instagram, Twitter, Facebook gibi versiyonu kısa olan uygulamaların hiçbiri çalışmayacak.Apple ın verdiği güncellemelerin diğer olayıda batarya performansını düşürmektir.Bugün İphone 11 Pro Max in bataryası wifide 12 saat ekran süresi veriyor.Bundan 4 yıl sonra gelecek güncellemelerle o cihaz günü çıkarmayacak.Böyle saçma sapan yorum yapıp kendini komik duruma düşürme.Apple ın bir kalitesi var bunu görmezden gelmiyorum ama bana kalkıpta Apple'ın en berbat tarafını övme.

Teknoloji meraklısı

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
19
Odaklama sorunu sadece S20 ultra da var.Bu odaklanma sorunu macro çekim yaparken ortaya çıkıyor.Normal çekimlerde odaklanma sorunu yok.P40 a bir şey demiyorum.Ama S20 plus kesinlikle 11 den daha iyi bir cihaz.Güncelleme demişsin anlatmaktan yoruldum Apple ın 5 yıl güncelleme vermesi kesinlikle bir avantaj değil.Apple ın güncelleme vermesinin en temel sebebi uygulamalardır.Sen kullandığın iPhone u 2,5 yıl güncelleme yapmadığında Instagram, Twitter, Facebook gibi versiyonu kısa olan uygulamaların hiçbiri çalışmayacak.Apple ın verdiği güncellemelerin diğer olayıda batarya performansını düşürmektir.Bugün İphone 11 Pro Max in bataryası wifide 12 saat ekran süresi veriyor.Bundan 4 yıl sonra gelecek güncellemelerle o cihaz günü çıkarmayacak.Böyle saçma sapan yorum yapıp kendini komik duruma düşürme.Apple ın bir kalitesi var bunu görmezden gelmiyorum ama bana kalkıpta Apple'ın en berbat tarafını övme.
boş yapıyorsun yapma

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
bir sitede okudum bunu !!!!!!!!!!!!
S20+ kullanıyorum exynoslu, 9300 den aldım daha 1 ay oldu 7600e Tr garantili satılıyor sıfır.
Aşırı ısınma var, kamera açtığında, bir şey indirirken,şarj olurken
Isındığı an 120hz den 60hz e düşüyor.
Almayın aldırmayın, Snapdragon 835 li 3 yıllık eski telefonum, yaşına rağmen çok daha stabildi, kameranın video performansı vasat, paranızı kesinlikle hak etmiyor.
Bende forumlarda İphone 11 in donduğunu okudum.Teknoloji birazda şans işi.Birinde olan sorun hepsinde olacak diye bir kural yok.S20 plus bana göre harika bir cihaz.120 Hz da akıcılık konusunda mükemmel bir teknoloji.

boş yapıyorsun yapma
Boş yapan sensin.Apple ın en berbat tarafını övüp insanları yanlış yönlendiriyorsun.

Teknoloji meraklısı

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
19
Bende forumlarda İphone 11 in donduğunu okudum.Teknoloji birazda şans işi.Birinde olan sorun hepsinde olacak diye bir kural yok.S20 plus bana göre harika bir cihaz.120 Hz da akıcılık konusunda mükemmel bir teknoloji.

Boş yapan sensin.Apple ın en berbat tarafını övüp insanları yanlış yönlendiriyorsun.
teknolojiden zerre anlamıyorsun gelip burda bana ahkam kesiyorsun exynos lu telefonu aldıracaksın arkandan sana saydıracak almaz olaydım bu telefonu vs. diyecek telefonun diğer sorunlarına değinmiyorum bile o yüzden boş yapıyorsun sana başka da yanıt vermiyorum

Efee Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
dostum bi yandan haklı geldin ama 4 yıl sonra zaten s20 plus da günü çıkarmayacktır her ne olursa olsun 2 telefon da iyi ama özellikleri iyi olduğundan dolayı s20 plus a yakınım

teknolojiden zerre anlamıyorsun gelip burda bana ahkam kesiyorsun exynos lu telefonu aldıracaksın arkandan sana saydıracak almaz olaydım bu telefonu vs. diyecek telefonun diğer sorunlarına değinmiyorum bile o yüzden boş yapıyorsun sana başka da yanıt vermiyorum
exynos tarafında haklısın dünyanın en iyi işlemcilerini apple üretiyor ve kafam iyice karışmış durumda

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Sen teknolojiden o kadar iyi anlıyorsunki adama öküz gibi çerçevelere,720p leş çözünürlüklü vasat ekrana sahip, hızlı şarj desteği olmayan bir tuğla öneriyorsun.S20 plus ı sorunsuz kullanan da var.Sana tavsiyem Apple fanboyluğundan istifa et gerçeklerle yüzleş.Senin gömdüğün S20 plus 120 Hz ekran 240 Hz dokunmatik hızına sahip.İphone 11 60 Hz ekran 120 Hz dokunmatik hızına sahip.S20 plus akıcılıkta o çok övdüğün 11 i ikiye katlıyor.Haklısın ben teknolojiden zerre anlamıyorum.??

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Daha önceden hangi Samsung amiral gemisi cihazı kullandınız ?

Efee Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
kendin bilirsin dostum karar da senin para da senin
yaptığın yorumlardan ötürü teşekkür ederim kısa bi özet geçmek istiyorum(p40 pro yu çoktan eledim)
iphone 11:
uzun vadede daha iyi
uzun süre güncelleme
ios kalitesi
zaten alışkın olduğum telefon
face ıd çok iyi
işlemcisi şu an en iyi işlemci

s20 plus:
mükemmel ekran
pil performansı iyi dicem ama şikayetçi olanlar var bu yüzden bunu saymalıyım bu arada iphone 11 in de pil performansı çok iyi
android kalitesi (sevene) android serbestliktir özgürlüktür
kamerası daha iyi (tartışılır iki telefonu da denemek lazım)
120 hz ekran tazeleme (son teknoloji)
8gb ram ve 12 gb ram bunu koymasam da olurdu çünkü ios ram e ihtiyaç dumadığı için 4 koymuş

kısaca böyle aklınıza gelen başka özellikler varsa lütfen ekler misniz

şimdi baktım da iphone 11 uzun vadede mantıklı bi seçenek olabilir
ama hangisini alırsam alayım pişman olmayacağımı hissediyorum şimdiden

yaptığın yorumlardan ötürü teşekkür ederim kısa bi özet geçmek istiyorum(p40 pro yu çoktan eledim)
iphone 11:
uzun vadede daha iyi
uzun süre güncelleme
ios kalitesi
face ıd çok iyi

s20 plus:
mükemmel ekran
pil performansı iyi dicem ama şikayetçi olanlar var bu yüzden bunu saymalıyım bu arada iphone 11 in de pil performansı çok iyi
8gb ram ve 12 gb ram bunu koymasam da olurdu çünkü ios ram e ihtiyaç dumadığı için 4 koymuş

ama şunu da söylemek isterim apple ı o kadar övdüm ve şu da var uzun vadede s20 plus köü değil iphone 11 e göre daha fazla teknoloji barındırıyor yani zaman geçse bile yeni nesil telefonlar karşısında pek de ezilmez

Teknoloji meraklısı

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
19
Sen teknolojiden o kadar iyi anlıyorsunki adama öküz gibi çerçevelere,720p leş çözünürlüklü vasat ekrana sahip, hızlı şarj desteği olmayan bir tuğla öneriyorsun.S20 plus ı sorunsuz kullanan da var.Sana tavsiyem Apple fanboyluğundan istifa et gerçeklerle yüzleş.Senin gömdüğün S20 plus 120 Hz ekran 240 Hz dokunmatik hızına sahip.İphone 11 60 Hz ekran 120 Hz dokunmatik hızına sahip.S20 plus akıcılıkta o çok övdüğün 11 i ikiye katlıyor.Haklısın ben teknolojiden zerre anlamıyorum.??
öküz gibi çerçeve tercih meselesi tasarım hoşuna gidiyorsa alır benim hoşuma gidiyor tasarımı ,iphonedonun iphone 11 incelemesini izle bakalım o 720p dediğin çözünürlüğü farkedebiliyor musun bakalım,ayrıca apple fanboyu değilim doğruları söylüyorum görüyorum ki sen samsungun iyi fanısın o 120hz dediğin öve öve bitiremediğin akıcılık sadece full hd de çalışıyor sanki hayatında hep 120hz kullanmış gelip burada bu telefon çok akıcı bu telefon değil diyor ayrıca beni bi sal sana yanıt vermeyeceğimi söyledim hala yazıyorsun

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
iphone 11:
uzun vadede daha iyi
uzun süre güncelleme
ios kalitesi
face ıd çok iyi

s20 plus:
mükemmel ekran

ama şunu da söylemek isterim apple ı o kadar övdüm ve şu da var uzun vadede s20 plus köü değil iphone 11 e göre daha fazla teknoloji barındırıyor yani zaman geçse bile yeni nesil telefonlar karşısında pek de ezilmez
iPhone 11 i işlemciden ve iosdan dolayı 1 yıl fazla kullanabilirsin.Buna itirazım yok ama güncelleme olayını pas geç.Apple ın 5 yıl güncelleme vermesi kesinlikle bir avantaj değil.