iphone 11 mi, huawei p40 pro, mu s20 plus mı

iphone 11 mi s20 plus mı huawei p40 pro mu

• Kullanılan toplam oy
    40

Bu konuyu okuyanlar

Teknoloji meraklısı

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
19
yaptığın yorumlardan ötürü teşekkür ederim kısa bi özet geçmek istiyorum(p40 pro yu çoktan eledim)
iphone 11:
uzun vadede daha iyi
uzun süre güncelleme
ios kalitesi
zaten alışkın olduğum telefon
face ıd çok iyi
işlemcisi şu an en iyi işlemci

s20 plus:
mükemmel ekran
pil performansı iyi dicem ama şikayetçi olanlar var bu yüzden bunu saymalıyım bu arada iphone 11 in de pil performansı çok iyi
android kalitesi (sevene) android serbestliktir özgürlüktür
kamerası daha iyi (tartışılır iki telefonu da denemek lazım)
120 hz ekran tazeleme (son teknoloji)
8gb ram ve 12 gb ram bunu koymasam da olurdu çünkü ios ram e ihtiyaç dumadığı için 4 koymuş

kısaca böyle aklınıza gelen başka özellikler varsa lütfen ekler misniz

şimdi baktım da iphone 11 uzun vadede mantıklı bi seçenek olabilir
ama hangisini alırsam alayım pişman olmayacağımı hissediyorum şimdiden
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama şunu da söylemek isterim apple ı o kadar övdüm ve şu da var uzun vadede s20 plus köü değil iphone 11 e göre daha fazla teknoloji barındırıyor yani zaman geçse bile yeni nesil telefonlar karşısında pek de ezilmez
dediğim gibi karar da para da sizin uzun vadede iphone 11 almak daha mantıklı 2 sene sonra s20 plusun yüzüne bakan kimse olmayacak mesela s8 plusu hatırlayan var mı iphone 11 aldığın zaman satarken değerinden fazla birşey kaybetmeyecek

Teknoloji meraklısı

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
19
Daha önceden hangi Samsung amiral gemisi cihazı kullandınız ?
seni ilgilendirmez

Eğer hep p40 pro denilseydi cevaplarda o zaman p40 pro'ya yönelecektin. O da 12.000 tl. Oppo find x2 al:

hani şu 2 sene önceki sony IMX 586 sensörü koyan telefonu mu al diyorsunuz??

Reaksiyon puanı
6,381
Find X2 alırsan narin bir tasarıma, inanılmaz batarya performansına QHD+ çözünürlükte 120 Hz tazeleme hızına ve Snapdragon 865'e sahip olursun.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
seni ilgilendirmez

hani şu 2 sene önceki sony IMX 586 sensörü koyan telefonu mu al diyorsunuz??
Yorumlarımızı saygı çerçevesinde yapmamız önemli bir konu. Böyle giderse ceza alırsınız. Ayrıca deneyimlemediğiniz hiçbir telefon hakkında kesin yargılarda bulunamazsınız.
Size tavsiyem olsun :)

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
iphone 11 her türlü huawei p40 pro yu ele google uygulamaları vs. yok s20 plus da odaklama sorunu var 2 sene güncelleme verir unutur keza aynı şekilde huawei de 2-3 sene güncelleme verir unutur güncelleme alması,stabil çalışma,garanti desteği vs. yönünden iphone 11 al keyfine bak
Odaklama sorunu S20 ve s20 plus da yok sadece s20 ultra da var. S20 Plus ekran,tasarım ve batarya olarak daha iyi, iPhone 11 ise kamera,işlemci ve uzun ömürlüklük açısından daha iyi.

Teknoloji meraklısı

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
19
Yorumlarımızı saygı çerçevesinde yapmamız önemli bir konu. Böyle giderse ceza alırsınız. Ayrıca deneyimlemediğiniz hiçbir telefon hakkında kesin yargılarda bulunamazsınız.
Size tavsiyem olsun :)
gayet saygılı yaptım yorumu kimin ceza alıp almayacağı da sizi ilgilendirmez tavsiyeni sen git başkasına yap ?

Reaksiyon puanı
6,381
Odaklama sorunu S20 ve s20 plus da yok sadece s20 ultra da var. S20 Plus ekran,tasarım ve batarya olarak daha iyi, iPhone 11 ise kamera,işlemci ve uzun ömürlüklük açısından daha iyi.
Hocam siz Oppo find x2 hakkında ne düşünüyorsunuz, bunlar yerine onu tercih etmeli mi? Bence find x2 tercih etmeli.

hmznrdhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Amiral gemisi alacak kişiye orta segment cihaz önermek ne kadar doğru ve Realme 6 Pro iPhone 11'den daha iyi olduğunu mu iddia ediyorsunuz?
Öyleyse dayanağınız nedir ?
.
Hahahahha
Çok haklısınız, fakat ben orada tam omuyabildiyseniz, realme 6pro al iPhone alma bu ondan dha iyidir demedim.
Öyle bir iddiam olmadı, siz yanlış okudunuz sanırım.
Demek istediğim şey, iPhone gibi bir telefon alacağına, p40pro al hayır bende bazı markalar bakıyorum ve inceleme videoları olsun insanların fikirleri olsun realme6pro nun da baya iyi olduğunu belirttiler.
Bende fikir vermek açısından tek bir şeye bağımlı kalmaktansa başka markalara da bakmasını önerdim.
Haaaaa şahsi kanaatim p40pro
Ben şahsen iPhone yerine realme yi tercih edebilirim. Sadece fikir vermek istedim.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
.
Hahahahha
Çok haklısınız, fakat ben orada tam omuyabildiyseniz, realme 6pro al iPhone alma bu ondan dha iyidir demedim.
Öyle bir iddiam olmadı, siz yanlış okudunuz sanırım.
Demek istediğim şey, iPhone gibi bir telefon alacağına, p40pro al hayır bende bazı markalar bakıyorum ve inceleme videoları olsun insanların fikirleri olsun realme6pro nun da baya iyi olduğunu belirttiler.
Bende fikir vermek açısından tek bir şeye bağımlı kalmaktansa başka markalara da bakmasını önerdim.
Haaaaa şahsi kanaatim p40pro
Ben şahsen iPhone yerine realme yi tercih edebilirim. Sadece fikir vermek istedim.
Estağfurullah, tabiki fikirlerinizi belirtmekte özgürsünüz ama "iPhone'dan kat ve kat iyi" deyince bende ona cevaben bir yorumda bulundum.
Ama neticede bir orta segment bir amiral gemisi kadar tatmin etmez.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
iOS'tan devam et, boşver Android'i. Özellikle P40 Pro'ya asla o kadar para verme. Huawei fanboyları gelir şimdi, Huawei Appgallery'de her şey var, kendi sitesinden indirirsin vs. diye boş yaparlar ama Google servisi olan S20, Mi 10 vs. varken, niye P40 Pro'ya o kadar para verip, boş şeylerle uğraşasın ki ? Ne farkı var sanki bu cihazın ? iPhone ile devam et bence, iPhone 11 Pro aldırmaya çalış, o olmuyorsa 11 yerine XS Max de araştırabilirsin, o da güzel bi cihaz.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum ve şimdiki telefonum iphone 6s hangi telefonu almalıyım iphone düşünüyorum ama huawei de güzel geliyor fakat google sorunu var huawei in kendi marketinden ve apk ile sorun çözülür diyorlar ama kafam karışık yoksa s20 plus mı kafam karıştı iyice bir de telefonu uzun süre kullanacağım 4-5 yılboyunca iphone 11 güncelleme alır en yakın onayım ama sizin de görüşlerinizi alayım

Eğer iPhone 11 Pro ya da Pro Max modelleri karşılaştırabilseydik kesinlikle iPhone derdim. Fakat sizin sunduğunuz bu telefonlar arasında S20 derdim.

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
P40 Pro net. Google o kadar dert bir şey değil işten biraz anlıyorsan